Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2016 - Cattle All Around Champion - Mládež - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 642 Karin Kelementová
Western Gold Hidalgo
840 ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
-
182,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 7 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Team Penning listina
3 4 4 1 Team Penning listina
3 5 4 1 Trailer Loading listina
2 5 5 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 20
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Penning listina
3 3 4 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Ranch Sorting listina
2 4 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Penning listina
1 3 6 1 Team Penning listina
2 6 5 1 Ranch Sorting listina
4 6 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 32
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Team Penning listina
2 5 5 1 Ranch Sorting listina
1 5 6 1 Team Sorting listina
2 5 5 1 Team Sorting listina
2 4 5 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 33
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Penning listina
1 3 6 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Ranch Sorting listina
2 4 5 1 Ranch Sorting listina
2 3 5 1 Team Sorting listina
1 3 6 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 26
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Team Penning listina
2 3 5 1 Team Penning listina
3 5 4 1 Ranch Sorting listina
2 5 5 1 Ranch Sorting listina
1 5 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 30
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Team Penning listina
3 6 4 1 Ranch Sorting listina
2 6 5 1 Ranch Sorting listina
3 4 4 1 Trailer Loading listina
4 4 3 1 Trailer Loading listina
3 9 4 1 Cattle Penning listina
zpět
2. 226 Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
1009 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o.
145,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Team Penning listina
4 11 3 1 Cattle Penning listina
2 5 5 1 Trailer Loading listina
5 7 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Cattle Penning listina
2 6 5 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 1 Cattle Penning listina
1 3 6 1 Team Penning listina
2 3 5 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 9 5 1 Cattle Penning listina
2 3 5 1 Team Penning listina
1 6 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 21
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Team Penning listina
1 5 6 1 Team Sorting listina
3 4 4 1 Trailer Loading listina
1 11 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Cattle Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Trailer Loading listina
3 3 4 1 Team Sorting listina
1 4 6 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Penning listina
1 3 6 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 13
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Team Penning listina
3 3 4 1 Team Penning listina
4 5 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 21
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Team Penning listina
1 6 6 1 Ranch Sorting listina
2 4 5 1 Trailer Loading listina
1 9 6 1 Cattle Penning listina
zpět
3. 892 Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
1068 Ranch 13
Engi Dobešová, Matúš Kuzma bol aj v Amerike:D
-
141,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Team Penning listina
1 7 6 1 Ranch Sorting listina
4 7 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Cattle Penning listina
2 6 5 1 Trailer Loading listina
3 6 4 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 17
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 9 4 1 Cattle Penning listina
3 6 4 1 Ranch Sorting listina
4 6 3 1 Ranch Sorting listina
1 6 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 21
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Ranch Sorting listina
3 4 4 1 Trailer Loading listina
1 4 6 1 Trailer Loading listina
2 11 5 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Cattle Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Trailer Loading listina
1 5 6 1 Trailer Loading listina
4 4 3 1 Team Penning listina
1 5 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Ranch Sorting listina
1 4 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 20
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Ranch Sorting listina
1 5 6 1 Ranch Sorting listina
2 5 5 1 Trailer Loading listina
1 9 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 20
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 6 3 1 Ranch Sorting listina
1 6 6 1 Ranch Sorting listina
1 4 6 1 Trailer Loading listina
2 4 5 1 Trailer Loading listina
zpět
4. 584 Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
1025 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o.
129,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Team Penning listina
6 11 1 1 Cattle Penning listina
3 5 4 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Team Penning listina
3 3 4 1 Team Penning listina
2 4 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Team Penning listina
1 3 6 1 Team Penning listina
2 6 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 28
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Team Penning listina
2 5 5 1 Ranch Sorting listina
3 5 4 1 Team Sorting listina
2 5 5 1 Team Sorting listina
2 4 5 1 Trailer Loading listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Sorting listina
3 4 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 20
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Team Penning listina
1 3 6 1 Team Penning listina
2 4 5 1 Ranch Sorting listina
2 3 5 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Penning listina
3 3 4 1 Team Penning listina
2 5 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Team Penning listina
2 4 5 1 Team Penning listina
2 6 5 1 Ranch Sorting listina
4 4 3 1 Trailer Loading listina
zpět
5. 313 Mário Kováčik
Jessica
1014 Ranč Kováčik
-
Otec,
125,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 13
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Team Penning listina
2 4 5 1 Team Penning listina
3 11 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 12 2 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Penning listina
1 3 6 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 27
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Team Penning listina
4 5 3 1 Team Sorting listina
1 5 6 1 Team Sorting listina
2 5 5 1 Team Sorting listina
5 11 2 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Cattle Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Sorting listina
3 3 4 1 Team Sorting listina
3 4 4 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 22
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Team Penning listina
1 3 6 1 Team Penning listina
1 3 6 1 Team Sorting listina
2 3 5 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Team Penning listina
2 3 5 1 Team Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Team Penning listina
zpět
6. 999 Emma Mičurová
Shantal
1072 Ranč pod Sitnom
Cutting: Boris Buday, Prac. Disciplíny: Milan Šprla
Rodičia
111,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 1 Cattle Penning listina
1 3 6 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 22
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Team Penning listina
1 5 6 1 Ranch Sorting listina
3 5 4 1 Team Sorting listina
1 4 6 1 Trailer Loading listina
4 11 3 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Team Penning listina
4 4 3 1 Ranch Sorting listina
1 4 6 1 Ranch Sorting listina
1 4 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Team Penning listina
3 5 4 1 Ranch Sorting listina
1 5 6 1 Ranch Sorting listina
2 5 5 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Team Penning listina
4 6 3 1 Ranch Sorting listina
3 6 4 1 Ranch Sorting listina
1 4 6 1 Trailer Loading listina
zpět
7. 1123 Adéla Molčanová
Corrida
1009 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o.
37,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Team Penning listina
4 4 3 1 Team Penning listina
3 5 4 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Team Penning listina
2 4 5 1 Team Penning listina
3 4 4 1 Trailer Loading listina
zpět
8. 779 Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
1061 Areál zdravia Rozálka (parkúr everywhere)
Zuzana Staššíková
Maminka
21,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Team Sorting listina
3 5 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 9 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 9 5 1 Cattle Penning listina
zpět
9. 189 Karin Kelementová
Goldy Dry Cody
840 ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
-
19,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Team Sorting listina
2 3 5 1 Team Sorting listina
3 4 4 1 Team Penning listina
1 4 6 1 Team Penning listina
zpět
10. 743 Gergő Múcska
Rooster Little Peppy
1012 Big Family Ranch
-
-
15,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 11 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Team Sorting listina
3 11 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 9 2 1 Cattle Penning listina
zpět
11. 925 Kristína Kotianová
Bono
1092 Ranč 4C
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o.
12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 6 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
12. 926 Nina Kotianová
Carmen
1091 Ranč 4C
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o.
12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 6 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
13. 1148 Filip GRAŇO
Lady Safari
1070 G4 RANCH SANTOVKA
Zuzana Klačanská, Lívia Legenová, Feri Graňo
KAREL CÍSAŘ, GORDANA GLAS, MEDIPHARM CENTRUM a pár dobrých ľudí
12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Team Penning listina
3 5 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Team Penning listina
6 6 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
14. 289 Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
1012 Big Family Ranch
-
-
12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 9 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 9 3 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 9 3 1 Cattle Penning listina
zpět
15. 957 Kristína Horvátová
Mima Shining Bonanza
1045 Kika ranč Žitavce
-
-
10,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 7 3 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 11 2 1 Cattle Penning listina
4 5 3 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 9 2 1 Cattle Penning listina
zpět
16. 1166 Michaela Zubková
Miss Ten Leo
1025 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o.
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Team Penning listina
zpět
17. 706 Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
1086 Ranch Amazonky
-
-
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Team Sorting listina
zpět
18. 777 Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
1059 Ranč Kuchyňa
Zuzana Staššiková
Rodičia
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Team Sorting listina
zpět
19. 1160 Adéla Molčanová
Miss Ten Leo
1009 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o.
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
20. 311 Filip GRAŇO
Miss Tenn Leo
1070 G4 RANCH SANTOVKA
Zuzana Klačanská, Lívia Legenová, Feri Graňo
KAREL CÍSAŘ, GORDANA GLAS, MEDIPHARM CENTRUM a pár dobrých ľudí
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Team Penning listina
zpět
21. 969 Zuzana Nerádová
Miss Tricked Out
858 Orel reining horses
Pavel Orel
diplomat- dental solutions, metalvis slovakia
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Trailer Loading listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA