1. |
642 |
Karin Kelementová Western Gold Hidalgo |
|
ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
- |
182,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
6 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
32
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
33
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
4 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
4 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
226 |
Adéla Molčanová Samír 22/ Silná |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
145,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
5 |
7 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
4 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
11 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
5 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
892 |
Šimon Guga WAS BORN TOBE COWBOY |
|
Ranch 13
Engi Dobešová, Matúš Kuzma bol aj v Amerike:D
- |
141,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
7 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
7 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
6 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
4 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
11 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
1 |
9 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
584 |
Michaela Zubková Nicky Sun Frost |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o. |
129,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
11 |
1 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
4 |
4 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
313 |
Mário Kováčik Jessica |
|
Ranč Kováčik
-
Otec, |
125,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
5 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
5 |
11 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
999 |
Emma Mičurová Shantal |
|
Ranč pod Sitnom
Cutting: Boris Buday, Prac. Disciplíny: Milan Šprla
Rodičia |
111,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky |
18. 6. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok |
25. 6. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
4 |
11 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky |
6. 8. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
5 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
4 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
5 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
2 |
5 |
5 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
6 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
1123 |
Adéla Molčanová Corrida |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
37,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
4 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
6 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
2 |
4 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
4 |
4 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
779 |
Nastasia Vlašičová Top Jolly Brown Pad |
|
Areál zdravia Rozálka (parkúr everywhere)
Zuzana Staššíková
Maminka |
21,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
189 |
Karin Kelementová Goldy Dry Cody |
|
ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
- |
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
2 |
3 |
5 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
1 |
4 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
743 |
Gergő Múcska Rooster Little Peppy |
|
Big Family Ranch
-
- |
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
3 |
11 |
4 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
925 |
Kristína Kotianová Bono |
|
Ranč 4C
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o. |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
926 |
Nina Kotianová Carmen |
|
Ranč 4C
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o. |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting |
20. 8. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
5 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
1148 |
Filip GRAŇO Lady Safari |
|
G4 RANCH SANTOVKA
Zuzana Klačanská, Lívia Legenová, Feri Graňo
KAREL CÍSAŘ, GORDANA GLAS, MEDIPHARM CENTRUM a pár dobrých ľudí |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
3 |
5 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
6 |
6 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
289 |
Gergő Múcska Kam Freckles Memory |
|
Big Family Ranch
-
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky |
10. 9. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
957 |
Kristína Horvátová Mima Shining Bonanza |
|
Kika ranč Žitavce
-
- |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky |
30. 4. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
4 |
5 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Cattle Penning
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
1166 |
Michaela Zubková Miss Ten Leo |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o. |
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
706 |
Soňa Chrenová Whiti Chitas Star |
|
Ranch Amazonky
-
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
777 |
Adam Lukačka Peppies Lucky Bar |
|
Ranč Kuchyňa
Zuzana Staššiková
Rodičia |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky |
13. 8. 2016 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
3 |
6 |
1 |
Team Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
1160 |
Adéla Molčanová Miss Ten Leo |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o. |
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky |
16. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky |
1. 10. 2016 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
6 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
311 |
Filip GRAŇO Miss Tenn Leo |
|
G4 RANCH SANTOVKA
Zuzana Klačanská, Lívia Legenová, Feri Graňo
KAREL CÍSAŘ, GORDANA GLAS, MEDIPHARM CENTRUM a pár dobrých ľudí |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo |
2. 7. 2016 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
3 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
969 |
Zuzana Nerádová Miss Tricked Out |
|
Orel reining horses
Pavel Orel
diplomat- dental solutions, metalvis slovakia |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo |
21. 5. 2016 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
3 |
1 |
Trailer Loading
|
listina
|
zpět
|
|