Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2016 - Cattle All Around Champion - Open - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 28 Peter Dula
Lucky Peppy Jack
591 Kamenný ranč Slovenská Ľupča
-
-
241,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 23
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 12 6 1 Team Penning listina
2 13 5 1 Ranch Sorting listina
3 10 4 1 Trailer Loading listina
4 8 3 1 Team Sorting listina
2 15 5 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 25
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 15 6 1 Team Sorting listina
4 15 3 1 Team Sorting listina
3 25 4 1 Cattle Penning listina
1 17 6 1 Trailer Loading listina
5 23 2 1 Team Penning listina
3 22 4 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 25 4 1 Cattle Penning listina
1 17 6 1 Trailer Loading listina
2 15 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 15 5 1 Cattle Penning listina
1 10 6 1 Team Penning listina
6 10 1 1 Team Penning listina
1 17 6 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 29
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 22 1 1 Cattle Penning listina
4 20 3 1 Team Penning listina
1 20 6 1 Team Penning listina
1 26 6 1 Ranch Sorting listina
1 20 6 1 Speed Pennig listina
4 18 3 1 Trailer Loading listina
3 18 4 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 25
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 13 4 1 Team Penning listina
2 13 5 1 Team Penning listina
2 24 5 1 Ranch Sorting listina
1 12 6 1 Team Sorting listina
6 14 1 1 Trailer Loading listina
3 20 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 1 Team Penning listina
2 8 5 1 Team Penning listina
6 13 1 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 9 4 1 Team Penning listina
2 9 5 1 Team Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 26
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 16 6 1 Trailer Loading listina
4 20 3 1 Team Sorting listina
1 21 6 1 Team Penning listina
1 21 6 1 Speed Pennig listina
2 21 5 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 23
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 12 2 1 Team Penning listina
3 12 4 1 Team Penning listina
5 22 2 1 Ranch Sorting listina
2 14 5 1 Team Sorting listina
6 14 1 1 Team Sorting listina
2 11 5 1 Trailer Loading listina
3 11 4 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 21
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 11 1 1 Team Penning listina
5 11 2 1 Team Penning listina
1 15 6 1 Ranch Sorting listina
4 13 3 1 Trailer Loading listina
6 13 1 1 Trailer Loading listina
4 11 3 1 Team Sorting listina
2 11 5 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 1 Ranch Sorting listina
4 10 3 1 Trailer Loading listina
2 10 5 1 Trailer Loading listina
5 10 2 1 Team Sorting listina
1 12 6 1 Cattle Penning listina
zpět
2. 26 Branislav Šablatúra
Bingo Safari
535 Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta
191,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 12 6 1 Team Penning listina
2 13 5 1 Ranch Sorting listina
3 10 4 1 Trailer Loading listina
4 8 3 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 26
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 15 6 1 Team Sorting listina
4 15 3 1 Team Sorting listina
1 25 6 1 Cattle Penning listina
4 17 3 1 Trailer Loading listina
1 17 6 1 Trailer Loading listina
5 23 2 1 Team Penning listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 17 1 1 Trailer Loading listina
1 17 6 1 Trailer Loading listina
2 15 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 27
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 22 6 1 Cattle Penning listina
1 20 6 1 Team Penning listina
1 26 6 1 Ranch Sorting listina
3 20 4 1 Speed Pennig listina
5 18 2 1 Trailer Loading listina
4 18 3 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 23
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 13 4 1 Team Penning listina
6 24 1 1 Ranch Sorting listina
2 24 5 1 Ranch Sorting listina
1 12 6 1 Team Sorting listina
6 14 1 1 Trailer Loading listina
1 20 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 1 Team Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 9 4 1 Team Penning listina
2 18 5 1 Cattle Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 16 3 1 Trailer Loading listina
1 16 6 1 Trailer Loading listina
1 21 6 1 Team Penning listina
4 21 3 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 21
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 12 2 1 Team Penning listina
5 22 2 1 Ranch Sorting listina
3 22 4 1 Ranch Sorting listina
6 14 1 1 Team Sorting listina
5 14 2 1 Team Sorting listina
2 11 5 1 Trailer Loading listina
2 10 5 1 Ranch Cutting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 24
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 11 1 1 Team Penning listina
4 11 3 1 Team Penning listina
1 15 6 1 Ranch Sorting listina
3 13 4 1 Trailer Loading listina
4 13 3 1 Trailer Loading listina
4 11 3 1 Team Sorting listina
3 17 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 1 Ranch Sorting listina
4 10 3 1 Trailer Loading listina
5 10 2 1 Trailer Loading listina
6 12 1 1 Cattle Penning listina
zpět
3. 24 Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
535 Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta
140,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Team Penning listina
2 8 5 1 Team Sorting listina
4 15 3 1 Cattle Penning listina
1 9 6 1 Speed Sorting - OPEN listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 26
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 15 1 1 Team Sorting listina
3 17 4 1 Trailer Loading listina
1 28 6 1 Ranch Sorting listina
2 23 5 1 Team Penning listina
2 12 5 1 Speed Sorting listina
2 22 5 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 25 3 1 Cattle Penning listina
4 14 3 1 Team Penning listina
3 15 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 20 3 1 Team Penning listina
4 26 3 1 Ranch Sorting listina
5 26 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 13 5 1 Team Penning listina
5 12 2 1 Team Sorting listina
4 20 3 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 1 Team Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 9 5 1 Team Penning listina
1 18 6 1 Cattle Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 20 3 1 Team Sorting listina
3 21 4 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 4 1 Team Penning listina
2 14 5 1 Team Sorting listina
1 10 6 1 Ranch Cutting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 11 2 1 Team Penning listina
2 21 5 1 Alley listina
2 11 5 1 Team Sorting listina
6 11 1 1 Team Sorting listina
2 17 5 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 13
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 10 3 1 Ranch Sorting listina
2 10 5 1 Ranch Sorting listina
5 10 2 1 Team Sorting listina
4 12 3 1 Cattle Penning listina
zpět
4. 8 Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
520 Rozálka Pezinok
-
-
123,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 13 6 1 Ranch Sorting listina
5 12 2 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 15 2 1 Team Sorting listina
3 28 4 1 Ranch Sorting listina
2 28 5 1 Ranch Sorting listina
6 22 1 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 15 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 15 3 1 Cattle Penning listina
5 10 2 1 Team Penning listina
3 13 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 22 3 1 Cattle Penning listina
3 26 4 1 Ranch Sorting listina
6 26 1 1 Ranch Sorting listina
1 18 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 24 2 1 Ranch Sorting listina
2 14 5 1 Trailer Loading listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 16 2 1 Trailer Loading listina
3 21 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Team Penning listina
2 22 5 1 Ranch Sorting listina
1 11 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 20
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 11 4 1 Team Penning listina
3 15 4 1 Ranch Sorting listina
1 13 6 1 Trailer Loading listina
1 11 6 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 25
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Team Penning listina
3 10 4 1 Ranch Sorting listina
1 10 6 1 Trailer Loading listina
1 10 6 1 Team Sorting listina
3 12 4 1 Cattle Penning listina
zpět
5. 66 Milan Šprla
Lena our enterprice 121
308 Victory Ranch
-
-
122,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 12 2 1 Team Penning listina
1 12 6 1 Team Penning listina
5 13 2 1 Ranch Sorting listina
4 8 3 1 Team Sorting listina
2 9 5 1 Speed Sorting - OPEN listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 15 3 1 Team Sorting listina
6 25 1 1 Cattle Penning listina
6 17 1 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 17 2 1 Trailer Loading listina
6 15 1 1 Ranch Sorting listina
4 15 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 15 1 1 Cattle Penning listina
1 10 6 1 Team Penning listina
5 10 2 1 Team Penning listina
2 13 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 24
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 13 4 1 Team Penning listina
4 24 3 1 Ranch Sorting listina
2 12 5 1 Team Sorting listina
1 12 6 1 Team Sorting listina
3 14 4 1 Trailer Loading listina
5 20 2 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 1 Team Penning listina
4 13 3 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 9 4 1 Team Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 21 6 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 12 2 1 Team Penning listina
2 12 5 1 Team Penning listina
6 14 1 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 11 1 1 Team Penning listina
3 11 4 1 Team Penning listina
1 11 6 1 Team Sorting listina
4 11 3 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Team Penning listina
6 10 1 1 Ranch Sorting listina
6 10 1 1 Trailer Loading listina
1 10 6 1 Team Sorting listina
5 12 2 1 Cattle Penning listina
zpět
6. 2 Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
610 Ranch13
Vašek Bořanek,Karel Barotek,individ kurzy
Bricol s.r.o
106,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 4 1 Team Penning listina
1 8 6 1 Team Sorting listina
6 15 1 1 Cattle Penning listina
6 12 1 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 26
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 15 5 1 Team Sorting listina
2 25 5 1 Cattle Penning listina
2 17 5 1 Trailer Loading listina
5 28 2 1 Ranch Sorting listina
1 23 6 1 Team Penning listina
4 23 3 1 Team Penning listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 17 4 1 Trailer Loading listina
2 14 5 1 Team Penning listina
5 15 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 18 5 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 13 3 1 Team Penning listina
1 24 6 1 Ranch Sorting listina
4 14 3 1 Trailer Loading listina
1 14 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 1 Team Penning listina
5 13 2 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 9 2 1 Team Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 21 4 1 Team Penning listina
5 21 2 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 11 1 1 Trailer Loading listina
3 10 4 1 Ranch Cutting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 11 5 1 Team Penning listina
2 13 5 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
3 10 4 1 Team Sorting listina
zpět
7. 226 Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
1009 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o.
101,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 17
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Team Penning listina
2 8 5 1 Team Sorting listina
4 12 3 1 Speed Pennig listina
3 9 4 1 Speed Sorting - OPEN listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 15 1 1 Team Sorting listina
3 17 4 1 Trailer Loading listina
2 23 5 1 Team Penning listina
3 12 4 1 Speed Sorting listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 17 1 1 Trailer Loading listina
4 14 3 1 Team Penning listina
3 15 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 10 1 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 26 3 1 Ranch Sorting listina
5 18 2 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 13 5 1 Team Penning listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 1 Team Penning listina
1 8 6 1 Team Penning listina
1 13 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 9 5 1 Team Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 16 3 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 4 1 Team Penning listina
2 14 5 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 11 2 1 Team Penning listina
3 13 4 1 Trailer Loading listina
2 11 5 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 12 1 1 Team Penning listina
4 10 3 1 Ranch Sorting listina
5 10 2 1 Trailer Loading listina
5 10 2 1 Team Sorting listina
zpět
8. 735 Zuzana Eibnerová Staššíková
Top Jolly Brown Pad
520 Rozálka Pezinok
-
-
101,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 25
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 12 2 1 Team Penning listina
3 13 4 1 Ranch Sorting listina
2 10 5 1 Trailer Loading listina
3 8 4 1 Team Sorting listina
5 15 2 1 Cattle Penning listina
2 12 5 1 Speed Pennig listina
4 9 3 1 Speed Sorting - OPEN listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 28 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 14 1 1 Team Penning listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 13
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Team Penning listina
5 17 2 1 Speed Pennig listina
1 13 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 22 2 1 Cattle Penning listina
6 18 1 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 13 1 1 Team Penning listina
3 24 4 1 Ranch Sorting listina
2 12 5 1 Team Sorting listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 20 4 1 Team Sorting listina
1 21 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 12 6 1 Team Penning listina
4 22 3 1 Ranch Sorting listina
1 14 6 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 11 6 1 Team Penning listina
6 15 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 12 6 1 Team Penning listina
4 10 3 1 Team Sorting listina
2 12 5 1 Cattle Penning listina
zpět
9. 822 Barbora Bašová
Kam Mary Solano
763 Silver Lake Ranch
-
-
98,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
4 13 3 1 Ranch Sorting listina
1 10 6 1 Trailer Loading listina
5 8 2 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 17
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 15 6 1 Team Sorting listina
4 17 3 1 Trailer Loading listina
1 28 6 1 Ranch Sorting listina
5 23 2 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 13
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 20 6 1 Team Penning listina
2 20 5 1 Team Penning listina
5 26 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 13 2 1 Team Penning listina
3 12 4 1 Team Sorting listina
4 12 3 1 Team Sorting listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 20 1 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
1 22 6 1 Ranch Sorting listina
5 14 2 1 Team Sorting listina
4 14 3 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 11 3 1 Team Penning listina
5 15 2 1 Ranch Sorting listina
3 11 4 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 21
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Ranch Sorting listina
1 10 6 1 Ranch Sorting listina
3 10 4 1 Trailer Loading listina
6 10 1 1 Team Sorting listina
2 10 5 1 Team Sorting listina
zpět
10. 36 Eva Duraiova
Perseus
271 Nely Ranč Bratislava
-
-
94,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 15 2 1 Team Sorting listina
6 28 1 1 Ranch Sorting listina
3 28 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 14 1 1 Team Penning listina
1 15 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Team Penning listina
3 17 4 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 26 1 1 Ranch Sorting listina
6 20 1 1 Speed Pennig listina
1 18 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 13 1 1 Team Penning listina
2 14 5 1 Trailer Loading listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 16 2 1 Trailer Loading listina
3 20 4 1 Team Sorting listina
6 21 1 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 12 6 1 Team Penning listina
6 22 1 1 Ranch Sorting listina
1 14 6 1 Team Sorting listina
1 11 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 11 6 1 Team Penning listina
3 15 4 1 Ranch Sorting listina
1 13 6 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 12 6 1 Team Penning listina
1 10 6 1 Trailer Loading listina
4 10 3 1 Team Sorting listina
zpět
11. 374 Josef Daněk
Slik Water
1078 H&D
-
-
86,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 14
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 4 1 Team Penning listina
1 8 6 1 Team Sorting listina
3 12 4 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 15 5 1 Team Sorting listina
1 23 6 1 Team Penning listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 25 2 1 Cattle Penning listina
2 14 5 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 22 4 1 Cattle Penning listina
2 18 5 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 13 3 1 Team Penning listina
1 24 6 1 Ranch Sorting listina
1 14 6 1 Trailer Loading listina
6 20 1 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 1 Team Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 9 2 1 Team Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 16 4 1 Trailer Loading listina
3 21 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 11 5 1 Team Penning listina
2 13 5 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
3 10 4 1 Team Sorting listina
zpět
12. 30 Peter Dula
Pepitas Shining Star
591 Kamenný ranč Slovenská Ľupča
-
-
70,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Team Penning listina
5 13 2 1 Ranch Sorting listina
2 8 5 1 Team Sorting listina
1 12 6 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 19
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 15 1 1 Team Sorting listina
6 17 1 1 Trailer Loading listina
2 23 5 1 Team Penning listina
1 12 6 1 Speed Sorting listina
1 22 6 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 17 2 1 Trailer Loading listina
4 14 3 1 Team Penning listina
6 15 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 17 3 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 24 3 1 Ranch Sorting listina
3 14 4 1 Trailer Loading listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 21 5 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 14 2 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 11 3 1 Team Penning listina
2 15 5 1 Ranch Sorting listina
6 11 1 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 10 1 1 Trailer Loading listina
zpět
13. 580 Jan Vajda
nico freckles
789 JK Kelemantia Iza
-
-
68,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Trailer Loading listina
1 15 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 15 2 1 Team Sorting listina
6 28 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 14 1 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 22 5 1 Cattle Penning listina
2 20 5 1 Speed Pennig listina
6 18 1 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 13 1 1 Team Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 9 1 1 Team Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 20 4 1 Team Sorting listina
4 21 3 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 12 6 1 Team Penning listina
1 14 6 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 11 6 1 Team Penning listina
1 17 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 12 6 1 Team Penning listina
4 10 3 1 Team Sorting listina
zpět
14. 1037 Silvia Lacová
Tango
886 Victory ranch
-
-
67,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 12 2 1 Team Penning listina
3 13 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 28 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 15 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 13
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 1 Team Penning listina
1 13 6 1 Ranch Sorting listina
2 13 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 24 4 1 Ranch Sorting listina
2 12 5 1 Team Sorting listina
5 12 2 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Team Penning listina
4 22 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 11 4 1 Team Penning listina
6 15 1 1 Ranch Sorting listina
1 11 6 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 12 5 1 Team Penning listina
6 10 1 1 Ranch Sorting listina
1 10 6 1 Team Sorting listina
zpět
15. 587 Matúš Kuzma
Play me jac
1010 RANCH KRÁĽOVSKÉ ÚDOLIE
Matus Kuzma, Engi Dobesova, Radek Holub
Strechy Kuzma
65,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 4 1 Team Penning listina
6 8 1 1 Team Sorting listina
1 8 6 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 15 5 1 Team Sorting listina
1 23 6 1 Team Penning listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 14 5 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 20 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 13 3 1 Team Penning listina
5 14 2 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Team Penning listina
5 8 2 1 Team Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 9 2 1 Team Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 21 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 14 4 1 Team Sorting listina
5 11 2 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 11 5 1 Team Penning listina
5 11 2 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
3 10 4 1 Team Sorting listina
zpět
16. 738 Ľubomír Urban
RB Royal Doc
550 Ranč Blanc Ostrý Grúň
-
-
57,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
1 10 6 1 Trailer Loading listina
5 8 2 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 20 5 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 13 2 1 Team Penning listina
4 12 3 1 Team Sorting listina
3 12 4 1 Team Sorting listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 20 1 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
1 22 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 15 2 1 Ranch Sorting listina
3 11 4 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 10 6 1 Ranch Sorting listina
3 10 4 1 Trailer Loading listina
2 10 5 1 Team Sorting listina
6 10 1 1 Team Sorting listina
zpět
17. 729 Ladislav Kišš
SUNNY DREAM BOY
1062 ENSONA RANCH
-
-
39,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 13 1 1 Ranch Sorting listina
6 8 1 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 22 2 1 Speed Pennig listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 17 1 1 Speed Pennig listina
4 13 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 20 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 4 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 18 1 1 Cattle Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 20 1 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
4 14 3 1 Team Sorting listina
3 14 4 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 11 2 1 Team Sorting listina
3 11 4 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Team Sorting listina
zpět
18. 796 Radka Gebauerová
Top Jolly Brown Pad
1023 Ranč Kuchyňa
MVDr. Zuzana Eibnerová Staššíková
wanted ;)
31,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 13 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 28 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 13 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 26 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 24 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 22 1 1 Ranch Sorting listina
2 22 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 10 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
19. 224 Janka Tarkaničová
Morning Diana
1005 Ranč Sahiba
-
Printon s.r.o.
26,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 25 2 1 Cattle Penning listina
4 12 3 1 Speed Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 15 6 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 1 Team Penning listina
2 13 5 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 18 3 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 12 1 1 Team Penning listina
zpět
20. 772 Patrícia Rybanská
AH Smart Blues Peppy
1063 ?
-
-
19,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Team Penning listina
4 13 3 1 Ranch Sorting listina
5 8 2 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 20 5 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 13 2 1 Team Penning listina
4 12 3 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 10 1 1 Team Sorting listina
zpět
21. 1002 Beáta Uchaľová
CODYS JEZZABELL STAR
684 Agro-JUnior s.r.o Košický Klečenov
Anton Kondela
AGRO-JUnior, s.r.o
19,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 13 1 1 Ranch Sorting listina
6 8 1 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 13 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 20 4 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 14 3 1 Team Sorting listina
3 14 4 1 Team Sorting listina
6 10 1 1 Ranch Cutting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 11 2 1 Team Sorting listina
zpět
22. 353 Ivana Mitáčková
Sioux
1109 d
-
-
15,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 16 5 1 Trailer Loading listina
2 20 5 1 Team Sorting listina
5 21 2 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 11 3 1 Trailer Loading listina
zpět
23. 892 Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
1068 Ranch 13
Engi Dobešová, Matúš Kuzma bol aj v Amerike:D
-
14,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 13 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 18 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 11 3 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 15 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
24. 263 Zsolt Varga
Jerikho Double Roppers
559 Nyrwest Nyrovce
-
Obecny urad Nyrovce
9,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 15 4 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 17 1 1 Cattle Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 4 1 Team Penning listina
zpět
25. 7 Boris Tóth
Destiny Dream
776 Iža Kelemantia JK
-
-
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 13 2 1 Trailer Loading listina
5 17 2 1 Cattle Penning listina
zpět
26. 1077 Marek Molčan
Corrida
1048 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o.
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 1 Team Penning listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 12 1 1 Team Penning listina
zpět
27. 313 Mário Kováčik
Jessica
1014 Ranč Kováčik
-
Otec,
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 12 1 1 Team Penning listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 21 6 1 Alley listina
zpět
28. 1147 Miroslava Uhrinová
Pepitas Shining Star
1113 Kamenný ranč Slovenská Ľupča
-
-
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 13 1 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Trailer Loading listina
zpět
29. 1241 Miroslava Uhrinová
Lucky Peppy Jack
1113 Kamenný ranč Slovenská Ľupča
-
-
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 15 5 1 Ranch Sorting listina
6 11 1 1 Team Sorting listina
zpět
30. 38 Michala Harakály
Mistys Little Doc
793 Cornu Janovik
-
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 14 2 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Team Penning listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 11 2 1 Trailer Loading listina
zpět
31. 1138 Barbora Bašová
Smartin Black Jack
763 Silver Lake Ranch
-
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 24 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 22 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
32. 780 Radka Gebauerová
Peppies Lucky Bar
1023 Ranč Kuchyňa
MVDr. Zuzana Eibnerová Staššíková
wanted ;)
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Team Penning listina
zpět
33. 642 Karin Kelementová
Western Gold Hidalgo
840 ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
-
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 12 2 1 Team Sorting listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 1 Ranch Cutting listina
zpět
34. 1015 Kateřina Hrochová
Slik Water
1110 H&D
-
-
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 11 1 1 Trailer Loading listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 17 3 1 Cattle Penning listina
zpět
35. 34 Jan Vajda
Freddik-Ruger
789 JK Kelemantia Iza
-
-
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Team Sorting listina
zpět
36. 999 Emma Mičurová
Shantal
1072 Ranč pod Sitnom
Cutting: Boris Buday, Prac. Disciplíny: Milan Šprla
Rodičia
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 21 4 1 Alley listina
zpět
37. 1038 Silvia Lacová
Lena our enterprice 121
886 Victory ranch
-
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 9 1 1 Team Penning listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 21 2 1 Speed Pennig listina
zpět
38. 1121 Josef Daněk
WAS BORN TOBE COWBOY
1078 H&D
-
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 17 3 1 Trailer Loading listina
zpět
39. 1230 Filip Rábek
Bingo Safari
1001 Silver Lake Ranch
Brano Šablatura
Metagas
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 15 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
40. 83 Lea Javoreková
Suri Freckles
815 JK Napoli Šamorin
-
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 9 3 1 Team Penning listina
zpět
41. 943 Richard Švec
Stasch
1094 Horse Diamond
-
-
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 13 2 1 Trailer Loading listina
zpět
42. 969 Zuzana Nerádová
Miss Tricked Out
858 Orel reining horses
Pavel Orel
diplomat- dental solutions, metalvis slovakia
1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 12 1 1 Team Penning listina
zpět
43. 1012 Timea Jasenková
Vankley 626679
1093 Laci Ranch Revúca
Nikola Jasenková, Majo Rusinkovič, Jani Vajda
oco :)
1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 12 1 1 Team Penning listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA