Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2016 - Dressage All Around Champion - Mládež - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 177 Patrícia Helena Hubová
Delton Delight Boy
889 -
Ing. Adriana Hubová
SIGI TRADE s.r.o Profesionálne poradenstvo a komplexné služby v oblasti výživy, zdravia a manažmentu chovu všetkých druhov hospodárskych zvierat
67,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Western Horsemanship listina
1 5 6 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 21
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Trail listina
2 3 5 1 Western Horsemanship listina
2 3 5 1 Western Pleasure listina
2 2 5 1 Showmanship listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 1 Western Pleasure listina
1 7 6 1 Western Horsemanship listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 1 Trail listina
1 6 6 1 Western Horsemanship listina
2 5 5 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Bystrička - 6.kolo - drezura,reining 3. 9. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Western Pleasure listina
zpět
2. 899 Daniela Krabáčová
JACK SANTOS
1041 Ranch 13
Veronika Prekopová
-
42,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Western Horsemanship listina
1 2 6 1 Trail listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Trail listina
3 3 4 1 Western Horsemanship listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 1 Western Horsemanship listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 1 Trail listina
4 6 3 1 Western Horsemanship listina
4 5 3 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Bystrička - 6.kolo - drezura,reining 3. 9. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 2 6 1 Trail listina
3 4 4 1 Western Pleasure listina
zpět
3. 80 Simona Kunovičová
Be My Fox
824 Cutting ranč Hosťová
Romana Palicová
-
33,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Western Horsemanship listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Western Horsemanship listina
1 2 6 1 Showmanship listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 1 Western Horsemanship listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 1 Western Horsemanship listina
1 2 6 1 Showmanship listina
zpět
4. 967 Daniela Krabáčová
Jeronimo H
1041 Ranch 13
Veronika Prekopová
-
31,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Western Pleasure listina
2 4 5 1 Western Horsemanship listina
2 2 5 1 Trail listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Trail listina
1 3 6 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 1 Western Pleasure listina
zpět
5. 877 Nikola Jantáková
TNT Spirit of Tatanka
1069 Stajňa Union
-
Roman Janták, Harald Dostal
9,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Western Pleasure listina
zpět
6. 1180 Ivana Hamarová
Kam Cocco Chanel
1102 KQH
-
-
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 6 3 1 Western Pleasure listina
3 7 4 1 Western Horsemanship listina
zpět
7. 369 Viktoria Bartošová
Pepitas Wind Mover
1085 Cutting ranč Hosťová
-
-
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Western Horsemanship listina
5 5 2 1 Western Pleasure listina
zpět
8. 921 Zuzana Stanová
Bar Andy Star
672 Belkam ranch
-
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Western Pleasure listina
zpět
9. 1072 Ivana Hamarová
Double Delmaso
1102 KQH
-
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Western Pleasure listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA