Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2016 - Dressage All Around Champion - Open - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 1018 Lenka Beňadiková
Zippi Toly Expresso
880 Jazdecký klub Almus
-
-
66,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Showmanship listina
4 6 3 1 Trail listina
zpět
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 17
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Showmanship listina
1 3 6 1 Western Horsemanship listina
3 3 4 1 Western Pleasure listina
4 5 3 1 Ranch Riding listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Trail listina
2 3 5 1 Western Horsemanship listina
4 4 3 1 Western Pleasure listina
2 4 5 1 Showmanship listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016 13
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Western Horsemanship listina
4 5 3 1 Western Pleasure listina
1 3 6 1 Showmanship listina
zpět
SK - Bystrička - 6.kolo - drezura,reining 3. 9. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 2 6 1 Trail listina
4 4 3 1 Western Pleasure listina
zpět
2. 137 Simona Švajdová
Lussi
890 Belkam ranch
-
-
63,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Western Pleasure listina
1 6 6 1 Western Horsemanship listina
1 6 6 1 Trail listina
zpět
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Trail listina
1 4 6 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016 18
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 1 Trail listina
1 3 6 1 Western Horsemanship listina
1 5 6 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Bystrička - 6.kolo - drezura,reining 3. 9. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Western Pleasure listina
zpět
3. 430 Zuzana Klačanská
RM Playboys Gaia
816 Silver Lake Ranch
Massimiliano Guerri
-
45,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 29
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Trail listina
1 3 6 1 Western Horsemanship listina
2 4 5 1 Western Pleasure listina
1 4 6 1 Showmanship listina
1 10 6 1 Hunt Seat Equitation - OPEN listina
5 11 2 1 Hunter Under Saddle - OPEN listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Western Pleasure listina
1 4 6 1 Western Horsemanship listina
2 8 5 1 Showmanship listina
zpět
4. 1004 Anna Jankovičová
Johny Georgy
1088 Farma Bardy
-
hlada sa:)
21,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Western Pleasure listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Western Pleasure listina
4 4 3 1 Showmanship listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 2 1 Western Pleasure listina
3 3 4 1 Showmanship listina
zpět
SK - Bystrička - 6.kolo - drezura,reining 3. 9. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Western Pleasure listina
zpět
5. 80 Simona Kunovičová
Be My Fox
824 Cutting ranč Hosťová
Romana Palicová
-
19,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Showmanship listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Showmanship listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Showmanship listina
zpět
SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Showmanship listina
zpět
6. 885 Veronika Vargová
Kam Hercule Poirot
888 Belkam ranch
-
-
16,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Western Horsemanship listina
2 3 5 1 Western Pleasure listina
1 5 6 1 Ranch Riding listina
zpět
7. 1216 Veronika Prekopová
Foxie Chic Please
1057 Ranch 13
Engi Dobešová, Frederika Petrušová
-
15,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Trail listina
2 3 5 1 Western Horsemanship listina
2 5 5 1 Western Pleasure listina
zpět
8. 69 Lenka Beňadiková
MISS FROZEN ROOSTER
880 Jazdecký klub Almus
-
-
13,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 13
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 1 Western Pleasure listina
2 4 5 1 Showmanship listina
4 6 3 1 Western Horsemanship listina
zpět
9. 177 Patrícia Helena Hubová
Delton Delight Boy
889 -
Ing. Adriana Hubová
SIGI TRADE s.r.o Profesionálne poradenstvo a komplexné služby v oblasti výživy, zdravia a manažmentu chovu všetkých druhov hospodárskych zvierat
13,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Showmanship listina
3 5 4 1 Ranch Riding listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 1 Showmanship listina
zpět
10. 784 Katarína Beláňová
LV Hollywood Whiz
887 Belkam ranch
-
-
11,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Ranch Riding listina
zpět
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 2 6 1 Ranch Riding-OPEN listina
zpět
11. 450 Zuzana Sitárová
Zippi Toly Expresso
920 Ranch paradise
Karel Barotek
RANCH PARADISE, PREMIN
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 1 Western Horsemanship listina
3 6 4 1 Trail listina
zpět
12. 789 Veronika Prekopová
Jeronimo H
1057 Ranch 13
Engi Dobešová, Frederika Petrušová
-
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Trail listina
zpět
13. 681 Simona Švajdová
js fox berry
890 Belkam ranch
-
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 2 5 1 Ranch Riding-OPEN listina
zpět
14. 921 Zuzana Stanová
Bar Andy Star
672 Belkam ranch
-
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 2.kolo - drezura,reining 14. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Showmanship listina
zpět
15. 967 Daniela Krabáčová
Jeronimo H
1041 Ranch 13
Veronika Prekopová
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Western Horsemanship listina
zpět
16. 899 Daniela Krabáčová
JACK SANTOS
1041 Ranch 13
Veronika Prekopová
-
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Western Pleasure listina
zpět
17. 1139 Veronika Prekopová
Poco King Bubba
1057 Ranch 13
Engi Dobešová, Frederika Petrušová
-
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 1 Western Horsemanship listina
zpět
18. 140 Margaréta Beláňová
SK Shining Jack
828 Belkam ranch
-
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 11 3 1 Hunter Under Saddle - OPEN listina
zpět
19. 759 Mária Mihoková
Hot Dennis Spark
1042 ?
-
-
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining 23. 4. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 6 2 1 Western Horsemanship listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA