Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2016 - Speed All Around Champion - Mládež - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 327 Bianka Fabová
Santer
1036 Black Horse Ranch Mokrá Lúka
-
-
104,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 1 Pole Bending listina
1 11 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 1 Pole Bending listina
2 8 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 10 6 1 Pole Bending listina
2 10 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 1 Pole Bending listina
1 11 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Pole Bending listina
1 8 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Pole Bending listina
5 6 2 1 Barrel Race listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 9 4 1 Barrel Race listina
2 4 5 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Pole Bending listina
1 7 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 1 Pole Bending listina
2 9 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 17 5 1 Pole Bending listina
3 17 4 1 Barrel Race listina
zpět
2. 226 Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
1009 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o.
79,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 1 Pole Bending listina
4 13 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 10 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 1 Pole Bending listina
3 11 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Pole Bending listina
2 8 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Pole Bending listina
1 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 1 Barrel Race listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 9 5 1 Barrel Race listina
1 4 6 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Pole Bending listina
3 7 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 17 4 1 Pole Bending listina
4 17 3 1 Barrel Race listina
zpět
3. 313 Mário Kováčik
Jessica
1014 Ranč Kováčik
-
Otec,
60,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Pole Bending listina
4 10 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Pole Bending listina
4 8 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Pole Bending listina
2 6 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 1 Barrel Race listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 9 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Pole Bending listina
2 7 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 1 Pole Bending listina
3 9 4 1 Barrel Race listina
zpět
4. 710 Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
1058 Black Surprise horses
Anton Kondela
Hella , mama , Obec Bošáca , Zemianske Podhradie
58,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 1 Pole Bending listina
5 13 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 1 Pole Bending listina
3 11 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 1 Pole Bending listina
5 8 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 10 3 1 Pole Bending listina
5 10 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 1 Pole Bending listina
4 11 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Pole Bending listina
3 8 4 1 Barrel Race listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 9 1 1 Barrel Race listina
3 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Pole Bending listina
6 7 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 6 3 1 Pole Bending listina
6 9 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 17 3 1 Pole Bending listina
1 17 6 1 Barrel Race listina
zpět
5. 189 Karin Kelementová
Goldy Dry Cody
840 ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
-
41,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 1 Pole Bending listina
3 13 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Pole Bending listina
5 11 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 7 4 1 Pole Bending listina
3 8 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 10 1 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 1 Pole Bending listina
1 9 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 17 5 1 Barrel Race listina
zpět
6. 1012 Timea Jasenková
Vankley 626679
1093 Laci Ranch Revúca
Nikola Jasenková, Majo Rusinkovič, Jani Vajda
oco :)
28,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 13 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 11 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 10 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Pole Bending listina
6 6 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 7 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 9 3 1 Barrel Race listina
zpět
7. 1040 Lucia Hlavatá
Freddik-Ruger
1100 JK Kelemantia Iža
Ján Vajda
-
28,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 13 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 7 3 1 Pole Bending listina
1 8 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 1 Pole Bending listina
1 10 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 11 5 1 Barrel Race listina
zpět
8. 925 Kristína Kotianová
Bono
1092 Ranč 4C
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o.
12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 13 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 11 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 9 2 1 Barrel Race listina
zpět
9. 289 Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
1012 Big Family Ranch
-
-
12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 6 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 17 6 1 Pole Bending listina
zpět
10. 584 Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
1025 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o.
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 1 Pole Bending listina
6 11 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 10 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 6 3 1 Pole Bending listina
zpět
11. 995 Timea Jasenková
Power Of Dream
1093 Laci Ranch Revúca
Nikola Jasenková, Majo Rusinkovič, Jani Vajda
oco :)
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Barrel Race listina
zpět
12. 1035 Dominika Minárová
Achat
1098 Nýrwest Nýrovce
-
-
1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 Pole Bending listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA