Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2016 - Speed All Around Champion - Open - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 378 Alexander Majer
Amalia jay bonanza
413 RančDD
-
Spillers
75,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Pole Bending listina
4 5 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 17 6 1 Barrel Race listina
1 12 6 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 10 3 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 6 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Pole Bending listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 6 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 1 Pole Bending listina
2 9 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 15 6 1 Pole Bending listina
1 19 6 1 Barrel Race listina
zpět
2. 580 Jan Vajda
nico freckles
789 JK Kelemantia Iza
-
-
70,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 17 4 1 Barrel Race listina
4 12 3 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Pole Bending listina
3 10 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 10 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 1 Pole Bending listina
3 7 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Pole Bending listina
4 8 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 1 Barrel Race listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 1 Barrel Race listina
2 7 5 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Pole Bending listina
4 6 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 7 4 1 Pole Bending listina
3 9 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 19 3 1 Barrel Race listina
zpět
3. 289 Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
1012 Big Family Ranch
-
-
54,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 17 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 10 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 1 Pole Bending listina
1 10 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 7 4 1 Pole Bending listina
5 7 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Pole Bending listina
3 8 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 1 Pole Bending listina
3 6 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 7 3 1 Pole Bending listina
1 9 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 19 5 1 Barrel Race listina
zpět
4. 74 Istvan Feher
Hercegno
652 Rodeo Ranč Okoč
-
-
47,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Pole Bending listina
1 5 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 17 1 1 Barrel Race listina
2 12 5 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Pole Bending listina
4 10 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 6 1 Pole Bending listina
4 9 3 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 9
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 15 5 1 Pole Bending listina
3 19 4 1 Barrel Race listina
zpět
5. 1097 Michaela Makyšová
Amalia jay bonanza
1105 DD ranč
Alexander Majer
-
36,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 10 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Barrel Race listina
zpět
CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 9 2 1 Barrel Race listina
zpět
6. 83 Lea Javoreková
Suri Freckles
815 JK Napoli Šamorin
-
-
34,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 1 Pole Bending listina
2 8 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 10
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 1 Pole Bending listina
1 8 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 9 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 19 2 1 Barrel Race listina
zpět
7. 49 Ivan Tkáčik
Genuin Ranger
758 IWR
-
-
25,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 10 1 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Pole Bending listina
5 6 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 7 1 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 15 3 1 Pole Bending listina
zpět
8. 327 Bianka Fabová
Santer
1036 Black Horse Ranch Mokrá Lúka
-
-
23,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 1 Pole Bending listina
2 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 17 2 1 Barrel Race listina
5 12 2 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 6 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 1 Barrel Race listina
zpět
9. 263 Zsolt Varga
Jerikho Double Roppers
559 Nyrwest Nyrovce
-
Obecny urad Nyrovce
14,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky 30. 4. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 2 1 Pole Bending listina
5 5 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 7 3 1 Pole Bending listina
6 7 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 15 4 1 Pole Bending listina
zpět
10. 224 Janka Tarkaničová
Morning Diana
1005 Ranč Sahiba
-
Printon s.r.o.
9,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 12 1 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 1 Pole Bending listina
5 8 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 15 1 1 Pole Bending listina
zpět
11. 38 Michala Harakály
Mistys Little Doc
793 Cornu Janovik
-
-
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 Barrel Race listina
zpět
12. 66 Milan Šprla
Lena our enterprice 121
308 Victory Ranch
-
-
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 1 Barrel Race listina
zpět
13. 34 Jan Vajda
Freddik-Ruger
789 JK Kelemantia Iza
-
-
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 10 6 1 Pole Bending listina
zpět
14. 1116 Lucia Tomková
Top Deck Julies Snow
835 Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 10 4 1 Pole Bending listina
6 10 1 1 Barrel Race listina
zpět
15. 22 Soňa Púchovská
Adam Jet Boy
804 Western
-
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Barrel Race listina
zpět
16. 113 Lucia Tomková
Snapperwhite
835 Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 1 Barrel Race listina
zpět
17. 514 Jarmila Urbanová
salas sleepin beauty
805 M-club Briezky
Ján Vajda
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Briežky - 3.kolo - rychlostky 28. 5. 2016 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 2 1 Pole Bending listina
6 10 1 1 Barrel Race listina
zpět
18. 15 David GRAŇO
COWBOY΄S LITTLE LENA
743 G4 RANCH DFD SANTOVKA
Feri Graňo
G4 Ranch DFD Santovka a pár dobrých ľudí
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 7 1 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 2 1 Pole Bending listina
zpět
19. 641 Nikola Krnáčová
Skip
1033 Crazy-Cetuna
-
-
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 1 Pole Bending listina
zpět
20. 1169 Jan Vajda
Power Of Dream
789 JK Kelemantia Iza
-
-
1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Mengusovce - 8.kolo - dobytok ,8.kolo - rychlostky 6. 8. 2016 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 Barrel Race listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA