1. |
189 |
Karin Kelementová Goldy Dry Cody |
|
ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
- |
201,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
15 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
20 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
19 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tomašikovo- Big Family Ranch- 5.kolo NHBA rychlostky |
30. 6. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
23 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
15 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 4 |
16 |
27 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
13 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
1543 |
Arpád Egri Win |
|
Egri Western Team
-
Evergreen Recycling |
168,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
15 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 7 |
20 |
24 |
24 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
15 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 5 |
19 |
26 |
26 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tomašikovo- Big Family Ranch- 5.kolo NHBA rychlostky |
30. 6. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
23 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
16 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
1116 |
Lucia Tomková Top Deck Julies Snow |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
157,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
15 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 8 |
19 |
23 |
23 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tomašikovo- Big Family Ranch- 5.kolo NHBA rychlostky |
30. 6. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
23 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - dobytok 6.kolo.rychlostky NBHA |
21. 7. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
7 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 5 |
16 |
26 |
26 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 3 |
13 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
584 |
Michaela Zubková Nicky Sun Frost |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová, Peter Šimek, Majo Rusinkovič
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o. |
127,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 3 |
20 |
17 |
17 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
19 |
16 |
16 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - dobytok 6.kolo.rychlostky NBHA |
21. 7. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
7 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
15 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
16 |
19 |
19 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
13 |
26 |
26 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
289 |
Gergő Múcska Kam Freckles Memory |
|
Big Family Ranch
-
- |
111,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 6 |
20 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
15 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
16 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
13 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
1411 |
Beata Scholtzova Colonel Cody Jess |
|
JK Kelemantia Iža
Jani Vajda
- |
109,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
15 |
19 |
19 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
20 |
20 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tomašikovo- Big Family Ranch- 5.kolo NHBA rychlostky |
30. 6. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
23 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
16 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 4 |
13 |
27 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
83 |
Lea Javoreková Suri Freckles |
|
JK Napoli Šamorin
Majo Rusinkovič
Obec Mengusovce |
102,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 9 |
19 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - dobytok 6.kolo.rychlostky NBHA |
21. 7. 2018 |
29
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 2 |
7 |
29 |
29 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 3 |
15 |
28 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
16 |
23 |
23 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
1644 |
Beata Scholtzova Elvis Can San Peppy |
|
JK Kelemantia Iža
Jani Vajda
- |
99,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 5 |
15 |
16 |
16 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 8 |
20 |
12 |
12 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
15 |
19 |
19 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
19 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tomašikovo- Big Family Ranch- 5.kolo NHBA rychlostky |
30. 6. 2018 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 3 |
23 |
13 |
13 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 5 |
15 |
18 |
18 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
968 |
Veronika Kakošová Special First Filli |
|
JK Tavarok Mengusovce
Majo Rusinkovič
- |
92,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
15 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
15 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tomašikovo- Big Family Ranch- 5.kolo NHBA rychlostky |
30. 6. 2018 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 7 |
23 |
17 |
17 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
25
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
15 |
25 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
40 |
Lea Javoreková Rusty |
|
JK Napoli Šamorin
Majo Rusinkovič
Obec Mengusovce |
88,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
19 |
18 |
18 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Muráň - dobytok 6.kolo.rychlostky NBHA |
21. 7. 2018 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 1 |
7 |
27 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
15 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
16 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
743 |
Gergő Múcska Rooster Little Peppy |
|
Big Family Ranch
-
- |
86,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
15 |
23 |
23 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
20 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
15 |
23 |
23 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tomašikovo- Big Family Ranch- 5.kolo NHBA rychlostky |
30. 6. 2018 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
23 |
18 |
18 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
926 |
Nina Kotian Carmen |
|
El Rancho
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o. |
86,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 2 |
15 |
24 |
24 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
20 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
15 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
19 |
19 |
19 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
1315 |
Lea Lauková ROCKA FARO BI |
|
Agrospol Hontianske Nemce
Milan Zelka, Peter Šimek
- |
84,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
20 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 1 |
19 |
30 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Tomašikovo- Big Family Ranch- 5.kolo NHBA rychlostky |
30. 6. 2018 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 7 |
23 |
24 |
24 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
1626 |
Gergő Múcska Sunny Lucky Lady |
|
Big Family Ranch
-
- |
53,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
18
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 3 |
15 |
18 |
18 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
21
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 5 |
15 |
21 |
21 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 4 |
19 |
14 |
14 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
113 |
Lucia Tomková Snapperwhite |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
48,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1D 7 |
19 |
24 |
24 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky |
4. 8. 2018 |
24
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 3 |
15 |
24 |
24 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
925 |
Kristína Kotian Bono |
|
El Rancho
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o. |
41,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 4 |
15 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
19
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
20 |
19 |
19 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
1845 |
Karin Kelementová Elvis Can San Peppy |
|
ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
- |
38,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 3 |
16 |
16 |
16 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
22
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
13 |
22 |
22 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
642 |
Karin Kelementová Western Gold Hidalgo |
|
ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
- |
36,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- rychlostky 1 .kolo |
1. 5. 2018 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
15 |
20 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky |
12. 5. 2018 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 4 |
20 |
16 |
16 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
1875 |
Nina Kotian Bono |
|
El Rancho
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o. |
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky |
29. 9. 2018 |
23
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 1 |
13 |
23 |
23 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
1274 |
Kristína Kotian Carmen |
|
El Rancho
-
ELSYCO SLOVAKIA s.r.o. |
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Iža- Kelemantia Iza- 3.kolo NBHA rychlostky |
2. 6. 2018 |
20
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2D 6 |
15 |
20 |
20 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
1842 |
Beata Scholtzova Robin |
|
JK Kelemantia Iža
Jani Vajda
- |
17,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky |
8. 9. 2018 |
17
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 2 |
16 |
17 |
17 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
1725 |
Karin Kelementová Lena our enterprice 121 |
|
ANGUS BIO FARMA s.r.o.
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
- |
13,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day |
16. 6. 2018 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3D 5 |
19 |
13 |
13 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|