1. |
50 |
Lucia Tomková Ledy Flower Crown |
|
Ranč Olivero Nemecka
Paulíková Janka
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
38,60 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
4 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
8 |
8 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
9,6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
8 |
9,60 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
47 |
Monika Pálová Fantastic Dun It |
|
Iža JK Kelemantia
-
- |
37,80 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
8 |
8 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
4 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
10,8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
9 |
10,80 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
„A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová |
21. 9. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
2 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
21 |
Soňa Púchovská Carmen |
|
Western
-
- |
28,40 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
9 |
9 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
8,4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
7 |
8,40 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
48 |
Yvona-Maria Novotná Samira |
|
Ranč Olivero Nemecka
-
- |
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
7 |
7 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
4 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
5 |
6 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
22 |
Soňa Púchovská Adam Jet Boy |
|
Western
-
- |
18,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
10 |
12 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
40 |
Lea Javoreková Rusty |
|
JK Napoli Šamorin
-
- |
17,80 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
6 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
4,8
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
10 |
4 |
4,80 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
239 |
Michaela Sedláčková Star White |
|
Jazdecký klub sv. Juraja - Ranč DD Nitra
-
- |
8,60 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
5 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
3,6
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
10 |
3 |
3,60 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
42 |
Evelína Kunštárová IPD Bessi San Penny |
|
Ranč Olivero Nemecká
Paulíková Janka
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
Polomský western 14. ročník - B, 13713SW |
13. 7. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
4 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
289 |
Gergő Múcska Kam Freckles Memory |
|
Múcska western team
-
- |
7,20 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
7,2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
10 |
6 |
7,20 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
247 |
Marek Žilinec Kam Teddy Sheik |
|
Autocar
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
4 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
225 |
Katarína Zubková Helpa |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
295 |
kata dinga TB Freckled Sarah |
|
JK kelemanti iza
Jan Vajda
- |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
M-club Briežky preteky vo westernovom jazdení B-C |
31. 8. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
90 |
David Majan Abar |
|
Ranč Olivero Nemecká
Feri Graňo
G4 Ranch DFD Santovka |
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
9 |
3 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
189 |
Karin Kelementová Goldy Dry Cody |
|
Ranč Biela Voda Hrabušice
Peter Šimek
- |
2,40 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
2,4
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
10 |
2 |
2,40 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
223 |
Alexandra Višňovská Brownie |
|
Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
- |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B |
17. 8. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
8 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
113 |
Lucia Tomková Snapperwhite |
|
Ranč Olivero Nemecka
Paulíková Janka
EQUUS SPORT, Tride Invest, Ranč Olivero |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
9 |
2 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
188 |
Karin Kelementová Kam Bliss Enterprise |
|
Ranč Biela Voda Hrabušice
Peter Šimek
- |
1,20 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta |
7. 9. 2013 |
1,2
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
10 |
1 |
1,20 |
1,2 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
80 |
Simona Kunovičová Be My Fox |
|
Nýrwest Nýrovce
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW |
8. 6. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
7 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
106 |
Markus Repa Missy |
|
Ranč Olivero Nemecká
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW |
22. 6. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
9 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
368 |
lucia dirnbachova Potop |
|
-
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
„A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová |
21. 9. 2013 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Přepočítané body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|