1. |
Silver team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Branislav Šablatúra
|
42,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
20 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
19 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
26 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
25 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
Fordáci s Autocaru a Bricolu✪ |
Peter Dobeš
, Jozef Janček
|
40,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
18 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
20 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
18 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
10 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
25 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
Zuzka a Maťo |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Martin Kučírek
|
23,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
18 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
19 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
25 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
Team X |
Martin Kučírek
, David Málek
|
22,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
18 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
19 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
26 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Dámy v sedle |
Ivana Mitáčková
, Nikola Poláková
|
21,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
18 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
26 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
25 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
kuč doc |
Ľubomír Urban
, Martin Kučírek
|
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
20 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
18 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
26 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
brada |
Branislav Šablatúra
, David Málek
|
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
20 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
19 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
18 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
26 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
Hrošik z Ranch13 ✪ |
Peter Dobeš
, Kateřina Hrochová
|
18,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
18 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
19 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
Double Trouble |
Ľubomír Urban
, Ivana Mitáčková
|
17,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
18 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
20 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
Team RH |
Martin Kučírek
, Adéla Molčanová
|
15,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
18 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
20 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
18 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
26 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
Od Tatier k Dunaju |
Branislav Šablatúra
, Adéla Molčanová
|
14,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
19 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
18 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
25 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
Team Silver Lake |
Branislav Šablatúra
, Barbora Bašová
|
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
20 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
19 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
18 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
25 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
Scorpions |
Branislav Šablatúra
, Ivana Mitáčková
|
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
18 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
25 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
Bačala Town Ranch |
Boris Buday
, Veronika Almanová
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
20 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
19 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
Bricol a Autocar ✪ |
Peter Dobeš
, Jozef Žilinec
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
10 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
11 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
kontajnery hybu svetom |
Peter Dula
, David Málek
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
25 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
Skipps 22 |
Adéla Molčanová
, Marek Molčan
|
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
RZ-TEAM |
Zuzana Nerádová
, Róbert Szalay
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
18 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
20 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
Ranch13 - Bubba Gump |
Peter Dobeš
, Matúš Guga
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
10 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
Stone team |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
26 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
2 džeky |
Dávid Groman
, Jozef Žilinec
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
sebko a preceda |
Jozef Janček
, Sebastian Škombár
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
10 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
See you at the pen |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Adéla Molčanová
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
hip hop |
Ľubomír Urban
, David Málek
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
18 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
26 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
25. |
susedia |
Zdeno Kuzma
, Dávid Groman
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
10 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Nova Lubovna - 7.kolo Ohradky ,10.kolo Lasa, 7.kolo Rychlostky |
14. 9. 2019 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
26. |
TOP dvojka |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Bessina Hudcovičová
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
18 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
25 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
27. |
braškovia |
Jozef Žilinec
, Peter Žilinec
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping |
28. 6. 2019 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
18 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
28. |
Bratia roperi |
Jozef Žilinec
, Joflik Žilinec
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
18 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
29. |
Strieborný kameň |
Branislav Šablatúra
, Miroslava Dulová
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
26 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
30. |
žandarka + 1 |
Lucia Tomková
, Jozef Žilinec
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
10 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
31. |
Bloncky |
Ivana Mitáčková
, Zuzana Nerádová
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky |
4. 5. 2019 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
18 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
32. |
Family |
Branislav Šablatúra
, Lenka Šablatúrová
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA |
7. 9. 2019 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
26 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
33. |
mareka david |
Marek Molčan
, David Málek
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
19 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
34. |
mudrovanti |
Peter Dobeš
, Marek Žilinec
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
10 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
35. |
Kamenný team |
Peter Dula
, Miroslava Dulová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa |
5. 10. 2019 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
25 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
36. |
malorka +sr |
Branislav Šablatúra
, Alexandra Kučerová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas |
15. 6. 2019 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
19 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
37. |
Vanovec a hruštinec |
Jozef Žilinec
, Sebastian Škombár
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
10 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
38. |
grondy tím |
Marek Žilinec
, Jozef Janček
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping |
30. 8. 2019 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
10 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
39. |
kardan team |
Jozef Žilinec
, Jozef Janček
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky |
18. 5. 2019 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
20 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|