1. |
2382 |
Julia Dunka Smile MAN GO |
|
Horsebud
Iwona LOCH
Tato |
47,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
36
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
30 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
1 |
6 |
6 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
8 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
995 |
Timea Jasenková Power Of Dream |
|
Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič
oco :), mesto Revúca |
41,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
33
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
28 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
2 |
6 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
8 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
2311 |
Jan Vajda MK Docs Delwin |
|
JK Kelemantia Iza
-
- |
37,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
30
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
26 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
3 |
6 |
4 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
6 |
8 |
1 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
1785 |
Timea Jasenková Topsail Dear Girl |
|
Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič
oco :), mesto Revúca |
31,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
28
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
25 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
4 |
6 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
8 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
1948 |
Iwona Loch DRR FANCYS PEARL |
|
horsebud
-
- |
29,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
27
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
27 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
1879 |
Soňa Púchovská MF Plummet Pines |
|
Western
-
- |
26,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky |
24. 7. 2020 |
26
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
9 |
24 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
5 |
6 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
1315 |
Lea Lauková ROCKA FARO BI |
|
Big Family Ranch
Milan Zelka, Peter Šimek
- |
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
5 |
3 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
3 |
9 |
4 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
1543 |
Arpád Egri Win |
|
Egri Western Team (EWT)
-
EWT |
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
5 |
5 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
2 |
9 |
5 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
968 |
Veronika Kakošová Special First Filli |
|
JK Tavarok Mengusovce
Peter Šimek
- |
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
2180 |
Alexandra Kučerová PRINCESS ON REDSKIN |
|
Ranch Galanta
-
- |
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa |
13. 6. 2020 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
5 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
5 |
9 |
2 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
2092 |
Martina Fehérpatakyová Sandra |
|
Lunterov ranč
Milán Zelka, Jakub Lunter
Lunterov ranč |
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Pole Bending
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
36 |
Eva Duraiová Perseus |
|
Hipoagro raj Dunajská Lužná
-
- |
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Nemšova - 7.kolo-Ohradky Dobytok, 7.kolo-Lasa,+5.kolo-Team Roping, 9.kolo Rychlostky |
14. 8. 2020 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Barrel Race
|
listina
|
zpět
|
|