Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Champion 2021 - Pole Bending - Open - All ages - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 992 Tamás Takács
Romeo
1291 Takács Western Ranč
-
-
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
2. 2544 Lucia Štefková
Marylin
835 Agrobell Sliač
-
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 1 1 1 Pole Bending listina
zpět
3. 2552 Natália Kresanová
Grisso Lil Delmaso
1157 Ranč na Striebornom jazere
-
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
4. 2382 Julia Dunka
Smile MAN GO
1275 Horsebud
Iwona LOCH
Tato
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
5. 2561 Jozef Janček
RG HOLLYWOOD RAGEE
1123 AUTOCAR
Samouk
Autocar
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
6. 968 Veronika Kakošová
Special First Filli
1096 JK Tavarok Mengusovce
Peter Šimek
-
1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 1 1 1 Pole Bending listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA