Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Champion 2021 - Team Roping - Open - All ages - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Hlavař / Header Nohař / Heeler Počet Součet časů Detaily
1. 1813 – Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
5 76,820 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
16,910 s Team Roping 4 listina
zpět
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15,660 s Team Roping 2 listina
zpět
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
9,400 s Team Roping 2 listina
17,420 s Team Roping 3 listina
17,430 s Team Roping 5 listina
zpět
2. 1814 – Dominika Nová
Holly Hanna Magic
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
4 66,420 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,550 s Team Roping 3 listina
16,550 s Team Roping 4 listina
15,640 s Team Roping 5 listina
16,680 s Team Roping 6 listina
zpět
3. 1813 – Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
2323 – Matúš Guga
Bubo
3 28,990 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
10,980 s Team Roping 1 listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
8,870 s Team Roping 2 listina
9,140 s Team Roping 5 listina
zpět
4. 1679 – Matúš Štefko
Sab Impressive King
2291 – Dominik Libicki
CDS Bet on Trouble
3 31,310 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
7,830 s Team Roping 2 listina
11,260 s Team Roping 3 listina
12,220 s Team Roping 4 listina
zpět
5. 1679 – Matúš Štefko
Sab Impressive King
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
3 39,490 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15,330 s Team Roping 1 listina
12,980 s Team Roping 6 listina
zpět
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
11,180 s Team Roping 4 listina
zpět
6. 1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
2159 – Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
3 40,020 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
19,600 s Team Roping 1 listina
8,550 s Team Roping 3 listina
11,870 s Team Roping 5 listina
zpět
7. 1679 – Matúš Štefko
Sab Impressive King
1487 – Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
3 40,400 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
8,110 s Team Roping 3 listina
17,180 s Team Roping 4 listina
15,110 s Team Roping 5 listina
zpět
8. 2158 – Lukasz Slowik
Silver Black Coolcat
367 – Radek Holub
Airon
3 42,070 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15,070 s Team Roping 1 listina
15,850 s Team Roping 2 listina
11,150 s Team Roping 3 listina
zpět
9. 1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
2323 – Matúš Guga
Bubo
3 44,250 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
16,120 s Team Roping 2 listina
21,120 s Team Roping 4 listina
zpět
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
7,010 s Team Roping 1 listina
zpět
10. 953 – Pavol Chorvát
KEVIN
2323 – Matúš Guga
Bubo
3 46,910 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
10,920 s Team Roping 4 listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
21,010 s Team Roping 3 listina
14,980 s Team Roping 4 listina
zpět
11. 1679 – Matúš Štefko
Sab Impressive King
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
3 49,630 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,090 s Team Roping 3 listina
17,610 s Team Roping 4 listina
zpět
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
18,930 s Team Roping 4 listina
zpět
12. 1814 – Dominika Nová
Holly Hanna Magic
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
3 52,860 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
14,070 s Team Roping 4 listina
21,530 s Team Roping 5 listina
17,260 s Team Roping 6 listina
zpět
13. 2534 – Laco Sekerka
Sab Impressive King
2323 – Matúš Guga
Bubo
3 54,610 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
23,560 s Team Roping 1 listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
19,900 s Team Roping 2 listina
11,150 s Team Roping 6 listina
zpět
14. 1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
3 55,980 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
16,950 s Team Roping 1 listina
17,120 s Team Roping 3 listina
zpět
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
21,910 s Team Roping 2 listina
zpět
15. 1813 – Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
3 57,590 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,930 s Team Roping 2 listina
31,340 s Team Roping 3 listina
12,320 s Team Roping 6 listina
zpět
16. 953 – Pavol Chorvát
KEVIN
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
3 67,900 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
37,730 s Team Roping 2 listina
16,560 s Team Roping 6 listina
zpět
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,610 s Team Roping 3 listina
zpět
17. 1679 – Matúš Štefko
Sab Impressive King
2159 – Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
2 17,890 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
8,100 s Team Roping 3 listina
9,790 s Team Roping 4 listina
zpět
18. 2323 – Matúš Guga
Bubo
2159 – Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
2 19,940 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
9,590 s Team Roping 1 listina
10,350 s Team Roping 3 listina
zpět
19. 1828 – Joflik Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
2 21,360 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
8,900 s Team Roping 4 listina
12,460 s Team Roping 6 listina
zpět
20. 1679 – Matúš Štefko
Sab Impressive King
1932 – Jarosław Gmurczyk
Smart Didit
2 23,990 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,440 s Team Roping 2 listina
6,550 s Team Roping 3 listina
zpět
21. 2323 – Matúš Guga
Bubo
2291 – Dominik Libicki
CDS Bet on Trouble
2 28,820 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15 s Team Roping 2 listina
13,820 s Team Roping 3 listina
zpět
22. 1813 – Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
2 28,950 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,070 s Team Roping 2 listina
15,880 s Team Roping 5 listina
zpět
23. 2388 – Roman Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
1487 – Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
2 29,400 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
9,640 s Team Roping 3 listina
19,760 s Team Roping 6 listina
zpět
24. 953 – Pavol Chorvát
KEVIN
1487 – Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
2 29,490 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
9,860 s Team Roping 1 listina
19,630 s Team Roping 3 listina
zpět
25. 2533 – Joflik Žilinec
Henessy Hidalgo Jet
2324 – Peter Dobeš
Mis S Brown***
2 30,100 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15,040 s Team Roping 2 listina
15,060 s Team Roping 4 listina
zpět
26. 2380 – Natalia Slowik
Silver Black Coolcat
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
2 31,800 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,180 s Team Roping 1 listina
14,620 s Team Roping 3 listina
zpět
27. 2160 – Martin Srbený
Ghoast of speedy king
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
2 33,450 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
10,230 s Team Roping 2 listina
23,220 s Team Roping 3 listina
zpět
28. 2376 – Marek Žilinec
Holly Delmaso
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
2 33,710 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
18,260 s Team Roping 3 listina
15,450 s Team Roping 5 listina
zpět
29. 1813 – Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
2159 – Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
2 33,860 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
16,770 s Team Roping 1 listina
17,090 s Team Roping 3 listina
zpět
30. 2293 – Jarosław Gmurczyk
Dual Cat Strawberry
2291 – Dominik Libicki
CDS Bet on Trouble
2 36,990 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
25,180 s Team Roping 3 listina
11,810 s Team Roping 4 listina
zpět
31. 953 – Pavol Chorvát
KEVIN
2159 – Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
2 38,990 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
22,100 s Team Roping 1 listina
16,890 s Team Roping 3 listina
zpět
32. 2388 – Roman Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
2323 – Matúš Guga
Bubo
2 40,180 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
22,200 s Team Roping 2 listina
17,980 s Team Roping 6 listina
zpět
33. 1933 – Sławomir Majerkiewicz
Sarah casin
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
2 40,240 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,640 s Team Roping 2 listina
22,600 s Team Roping 3 listina
zpět
34. 2159 – Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
2 40,250 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
23,980 s Team Roping 1 listina
16,270 s Team Roping 2 listina
zpět
35. 953 – Pavol Chorvát
KEVIN
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
2 41,190 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
23,730 s Team Roping 5 listina
zpět
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,460 s Team Roping 3 listina
zpět
36. 2323 – Matúš Guga
Bubo
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
2 43,570 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
32,630 s Team Roping 1 listina
10,940 s Team Roping 4 listina
zpět
37. 1828 – Joflik Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
2 48,130 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
28,610 s Team Roping 1 listina
19,520 s Team Roping 6 listina
zpět
38. 1933 – Sławomir Majerkiewicz
Sarah casin
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
2 48,790 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
35,390 s Team Roping 1 listina
13,400 s Team Roping 2 listina
zpět
39. 2551 – Jarek Bilski
JR COLOR CRIME
2323 – Matúš Guga
Bubo
2 51,480 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
16,480 s Team Roping 2 listina
35 s Team Roping 3 listina
zpět
40. 2534 – Laco Sekerka
Sab Impressive King
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
1 7,510 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
7,510 s Team Roping 4 listina
zpět
41. 1828 – Joflik Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
1487 – Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
1 9,040 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
9,040 s Team Roping 5 listina
zpět
42. 2534 – Laco Sekerka
Sab Impressive King
1487 – Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
1 9,580 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
9,580 s Team Roping 4 listina
zpět
43. 1813 – Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
1487 – Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
1 9,850 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
9,850 s Team Roping 1 listina
zpět
44. 1814 – Dominika Nová
Holly Hanna Magic
1487 – Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
1 10,930 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
10,930 s Team Roping 5 listina
zpět
45. 2158 – Lukasz Slowik
Silver Black Coolcat
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
1 11,090 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
11,090 s Team Roping 1 listina
zpět
46. 2232 – Radek Holub
Silver Black Coolcat
2323 – Matúš Guga
Bubo
1 11,190 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
11,190 s Team Roping 2 listina
zpět
47. 2524 – Róbert Pecuch
Little of Rain
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
1 11,270 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
11,270 s Team Roping 3 listina
zpět
48. 2380 – Natalia Slowik
Silver Black Coolcat
2166 – Sławomir Majerkiewicz
Great Valley Star
1 12,050 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
12,050 s Team Roping 2 listina
zpět
49. 2293 – Jarosław Gmurczyk
Dual Cat Strawberry
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
1 12,520 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
12,520 s Team Roping 3 listina
zpět
50. 2376 – Marek Žilinec
Holly Delmaso
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
1 12,680 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
12,680 s Team Roping 3 listina
zpět
51. 2551 – Jarek Bilski
JR COLOR CRIME
2160 – Martin Srbený
Ghoast of speedy king
1 13,005 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,005 s Team Roping 1 listina
zpět
52. 2158 – Lukasz Slowik
Silver Black Coolcat
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
1 13,050 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,050 s Team Roping 1 listina
zpět
53. 1814 – Dominika Nová
Holly Hanna Magic
2323 – Matúš Guga
Bubo
1 13,860 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,860 s Team Roping 5 listina
zpět
54. 2551 – Jarek Bilski
JR COLOR CRIME
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
1 13,870 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,870 s Team Roping 2 listina
zpět
55. 2323 – Matúš Guga
Bubo
1932 – Jarosław Gmurczyk
Smart Didit
1 13,990 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
13,990 s Team Roping 4 listina
zpět
56. 2524 – Róbert Pecuch
Little of Rain
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
1 14,430 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
14,430 s Team Roping 2 listina
zpět
57. 1933 – Sławomir Majerkiewicz
Sarah casin
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
1 15,450 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15,450 s Team Roping 1 listina
zpět
58. 953 – Pavol Chorvát
KEVIN
367 – Radek Holub
Airon
1 15,550 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15,550 s Team Roping 2 listina
zpět
59. 2232 – Radek Holub
Silver Black Coolcat
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
1 15,610 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15,610 s Team Roping 1 listina
zpět
60. 2293 – Jarosław Gmurczyk
Dual Cat Strawberry
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
1 15,810 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
15,810 s Team Roping 4 listina
zpět
61. 953 – Pavol Chorvát
KEVIN
1932 – Jarosław Gmurczyk
Smart Didit
1 16,810 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
16,810 s Team Roping 1 listina
zpět
62. 2571 – Julia Dunka
SATO REINFORCE JET
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
1 17,040 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,040 s Team Roping 2 listina
zpět
63. 1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
1932 – Jarosław Gmurczyk
Smart Didit
1 17,190 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,190 s Team Roping 2 listina
zpět
64. 2534 – Laco Sekerka
Sab Impressive King
2324 – Peter Dobeš
Mis S Brown***
1 17,270 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,270 s Team Roping 5 listina
zpět
65. 2293 – Jarosław Gmurczyk
Dual Cat Strawberry
2159 – Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
1 17,420 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,420 s Team Roping 1 listina
zpět
66. 2160 – Martin Srbený
Ghoast of speedy king
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
1 17,610 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,610 s Team Roping 2 listina
zpět
67. 1828 – Joflik Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
2323 – Matúš Guga
Bubo
1 17,860 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
17,860 s Team Roping 5 listina
zpět
68. 2159 – Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
1808 – Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
1 18,390 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
18,390 s Team Roping 4 listina
zpět
69. 2380 – Natalia Slowik
Silver Black Coolcat
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
1 19,010 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
19,010 s Team Roping 2 listina
zpět
70. 2158 – Lukasz Slowik
Silver Black Coolcat
2160 – Martin Srbený
Ghoast of speedy king
1 19,580 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
19,580 s Team Roping 1 listina
zpět
71. 2551 – Jarek Bilski
JR COLOR CRIME
691 – Ivan Tkáčik
Cowboy
1 21,360 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
21,360 s Team Roping 2 listina
zpět
72. 2551 – Jarek Bilski
JR COLOR CRIME
2166 – Sławomir Majerkiewicz
Great Valley Star
1 25,580 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
25,580 s Team Roping 2 listina
zpět
73. 1510 – Veronika Menyhértová
LB Hollywood McCue
2560 – Peter Dobeš
Tristan Star HH
1 29,970 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
29,970 s Team Roping 5 listina
zpět
74. 2524 – Róbert Pecuch
Little of Rain
2323 – Matúš Guga
Bubo
1 30,080 s detaily
Název závoduDatumPočet
SK - Nemšová - 1.kolo Team Roping +Snem SAWRR + trening drezura ,Rychlostky 30. 4. 2021 detaily
ČasDisciplínaKolo Výsledková listina
30,080 s Team Roping 3 listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA