Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2021 - Cattle All Around Champion - Open - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 2094 Barbora Bašová
SLR Peptos Cutterbar
763 Silver Lake Ranch
-
-
17,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 17
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 3 1 Team Penning listina
3 3 1 1 2Gate Sorting listina
1 3 3 1 2Gate Sorting listina
2 11 5 1 Cattle Penning listina
3 12 4 1 Ranch Sorting listina
6 12 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
2. 2398 Dušan Nagy
Coco Chocolate
1276 Silver Lake Ranch Galanta
-
GNAY ENTERPRISES s.r.o.
16,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 16
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 3 1 Team Penning listina
3 3 1 1 2Gate Sorting listina
1 11 6 1 Cattle Penning listina
2 12 5 1 Ranch Sorting listina
6 12 1 1 Ranch Sorting listina
zpět
3. 2552 Natália Kresanová
Grisso Lil Delmaso
1157 Ranč na Striebornom jazere
-
-
15,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 15
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 3 1 Team Penning listina
1 4 4 1 Team Penning listina
3 3 1 1 2Gate Sorting listina
2 3 2 1 2Gate Sorting listina
2 12 5 1 Ranch Sorting listina
zpět
4. 705 Zuzana Nerádová
Maja
858 Metalvis ranch
Alexandra Kučerová
diplomat- dental solutions, metalvis slovakia
12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 4 1 Team Penning listina
2 3 2 1 2Gate Sorting listina
6 11 1 1 Cattle Penning listina
4 12 3 1 Ranch Sorting listina
5 12 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
5. 2549 Jan Vajda
Steady Playgirl Nic
789 VJ Western Training Center
-
-
12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 12
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 4 1 Team Penning listina
2 3 2 1 2Gate Sorting listina
3 11 4 1 Cattle Penning listina
5 12 2 1 Ranch Sorting listina
zpět
6. 2018 Branislav Šablatúra
SLR Sunny Peptos
535 Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta
11,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 3 1 2Gate Sorting listina
1 2 2 1 Trailer Loading listina
1 12 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
7. 2550 Jan Vajda
Krupina Hope 5472539
789 VJ Western Training Center
-
-
11,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 11
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 3 1 2Gate Sorting listina
1 2 2 1 Trailer Loading listina
1 12 6 1 Ranch Sorting listina
zpět
8. 2017 Branislav Šablatúra
SLR Safari Peptos
535 Silver Lake Ranch
-
META-GAS Galanta
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 11 3 1 Cattle Penning listina
3 12 4 1 Ranch Sorting listina
zpět
9. 2301 Richard Švec
Al Malik AL Muntazar
1094 Horse Diamond
-
-
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 12 3 1 Ranch Sorting listina
zpět
10. 2547 Darina Ferenčíková
MK Docs Delwin
1287 Ranč na striebornom jazere
Alexandra Kučerová
-
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 11 2 1 Cattle Penning listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA