Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2021 - Speed All Around Champion - Mládež - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 2536 Ema Dudonová
Little Gold Power
1284 Golden Horse
-
-
9,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 4 1 Barrel Race listina
2 2 1 1 Pole Bending listina
zpět
2. 2438 Ema Kuzmová
Sally Straw Enterpriz
1288 ranč Kráľovské udolie
Timea Jasenková
Tatik
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 1 1 Pole Bending listina
2 7 5 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 2 1 Barrel Race listina
zpět
3. 2450 Hanka Hajtmanová
Little step to bar
1290 Wanted Star ranch Bohatá
Árpád Egri
Andrea Hajtmanová AUTODOPRAVA-Markovics
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 8
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 2 1 Pole Bending listina
1 7 6 1 Barrel Race listina
zpět
4. 2382 Julia Dunka
Smile MAN GO
1275 Horsebud
Iwona LOCH
Tato
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 5 1 Barrel Race listina
1 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
5. 2546 Nika Skladaná
HV HOLLYWOOD HANNAH
1285 Farma Skladaný
Tomková Lucia
Dodko a Denka
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 7 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 3 1 Barrel Race listina
zpět
6. 2307 Andrej Ján Takáč
My Exuisite Dreams
1255 Dreamed Ranch
Jani Vajda
Mama a Tata
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 3 1 Pole Bending listina
4 7 3 1 Barrel Race listina
zpět
7. 2427 Ema Kuzmová
Bar Jackie Special
1288 ranč Kráľovské udolie
Timea Jasenková
Tatik
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 1 1 Barrel Race listina
zpět
8. 2548 Anna Bašternák
Hangin with dun it
1289 Wanted Star ranch Bohatá
Árpád Egri
-
1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 1
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 7 1 1 Barrel Race listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA