Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

All Around Champion 2021 - Speed All Around Champion - Open - muži + ženy - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 2544 Lucia Štefková
Marylin
835 Agrobell Sliač
-
-
10,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 6
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 2 1 Pole Bending listina
3 7 4 1 Barrel Race listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 1 1 Pole Bending listina
2 4 3 1 Barrel Race listina
zpět
2. 992 Tamás Takács
Romeo
1291 Takács Western Ranč
-
-
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
3. 968 Veronika Kakošová
Special First Filli
1096 JK Tavarok Mengusovce
Peter Šimek
-
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 1 1 Pole Bending listina
1 7 6 1 Barrel Race listina
zpět
4. 2382 Julia Dunka
Smile MAN GO
1275 Horsebud
Iwona LOCH
Tato
7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 7
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 3 1 Pole Bending listina
1 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
5. 1421 Greta Dillhöfer
Gunnabelle Whiz
1155 CD Quarter Horses
-
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 5
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 1 Barrel Race listina
zpět
6. 2552 Natália Kresanová
Grisso Lil Delmaso
1157 Ranč na Striebornom jazere
-
-
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 4
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 3 1 Pole Bending listina
6 7 1 1 Barrel Race listina
zpět
7. 2561 Jozef Janček
RG HOLLYWOOD RAGEE
1123 AUTOCAR
Samouk
Autocar
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 2 1 Pole Bending listina
4 4 1 1 Barrel Race listina
zpět
8. 2537 Timea Jasenková
Nicco Jay Bonanza
1093 Laci Ranch Revúca
Majo Rusinkovič
oco :), mesto Revúca
3,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 3
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 7 3 1 Barrel Race listina
zpět
9. 2546 Nika Skladaná
HV HOLLYWOOD HANNAH
1285 Farma Skladaný
Tomková Lucia
Dodko a Denka
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Nemšová - 2.kolo Team Roping ,Rychlostky 1.kolo Ranch Doctoring 21. 5. 2021 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 2 1 Barrel Race listina
zpět
10. 1648 Nastasia Vlašičová
MK Docs Delwin
1061 RoyalDaisy
Zuzana Staššíková
Maminka
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky 15. 5. 2021 2
PořadíÚčastníkůBodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 1 Barrel Race listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA