1. |
Top team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
|
19,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
7 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
16 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
zuzka a katka |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Katarína Ridošková st.
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
16 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
V&V |
Jan Vajda
, Valentína Pellerová
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
7 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
9 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
Eastern stress |
Róbert Pecuch
, Stanislav Damankoš
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
9 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
kardan team |
Jozef Žilinec
, Jozef Janček
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
12 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
Sľuby sa dodržujú |
Jan Vajda
, Katarína Ridošková st.
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
7 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
Fordáci s Autocaru a Bricolu✪ |
Peter Dobeš
, Jozef Janček
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
12 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
R13 Engi dovolila |
Peter Dobeš
, Martin Michalec
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
7 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
Bricol a Autocar ✪ |
Peter Dobeš
, Jozef Žilinec
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
12 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
16 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
nádej z pohody |
Róbert Pecuch
, Hana Jurová
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
9 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
Dvaja bratia od Ňaňa |
Marek Žilinec
, Roman Žilinec
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
12 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
musime |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Stanislav Damankoš
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
9 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
najTeam |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Silvia Šprlová
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
7 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
nestvilleautocar |
Jozef Žilinec
, Katrin Mary Guregova
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
16 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
Kováči |
Jan Vajda
, Dušan Nagy
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
12 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
Ranch13$Nestvil |
Peter Dobeš
, Katrin Mary Guregova
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
Gipsy team |
Jan Vajda
, Laura Koller
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
9 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
medzinárodny team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Laura Koller
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
16 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
je to pekne zo sisou |
Jan Vajda
, Silvia Šprlová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
7 |
2 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
lajo |
Jozef Žilinec
, Laco Sekerka
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
12 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
Barátok |
Natália Kresanová
, Laura Koller
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
16 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
lucky ropers |
Dávid Groman
, Róbert Pecuch
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
9 |
1 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|