1. |
Kovaci a Laura |
Jan Vajda
, Dušan Nagy
, Laura Koller
|
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
6 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
RoDaDu |
Dávid Groman
, Róbert Pecuch
, Dušan Parilla
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
8 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
14 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
S úsmevom |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
, Róbert Pecuch
|
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
8 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
Eibnerovci |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Patrik Eibner
, Daniela Parillová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
13 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Za jeden povraz |
Branislav Šablatúra
, Barbora Bašová
, Dávid Groman
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
21 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
Z pohody |
Róbert Pecuch
, Stanislav Damankoš
, Hana Jurová
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
8 |
6 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
Úsvit |
Stanislav Damankoš
, Martin Seman
, Hana Jurová
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
13 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
8 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
BaŠaBa |
Branislav Šablatúra
, Barbora Bašová
, Ester Basarabová
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
21 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
ja stano a david |
Dávid Groman
, Megan Krupová
, Stanislav Damankoš
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
13 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
Kováči a Klára |
Jan Vajda
, Dušan Nagy
, Klára Bubeníková
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
MarJanKo |
Jan Vajda
, Martin Michalec
, Laura Koller
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
6 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
nanovci a dianka |
Peter Dobeš
, Jozef Žilinec
, Diana Guregova
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
5 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
Farmári s Autocaru |
Marek Žilinec
, Jozef Janček
, Roman Žilinec
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
Silver lake smurfs |
Branislav Šablatúra
, Barbora Bašová
, Dušan Nagy
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
21 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
Pomsta |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
, Dušan Parilla
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
6 |
4 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
guga nam ju dal |
Peter Dobeš
, Martin Michalec
, Nikola Majanová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
hadam nam to vyjde |
Jan Vajda
, Katarína Ridošková st.
, Laura Koller
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
13 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
parillovci a zuzka |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Dušan Parilla
, Daniela Parillová
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
21 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
ňaňovci a dobeško |
Peter Dobeš
, Marek Žilinec
, Jozef Žilinec
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
PelMel Vaj |
Jan Vajda
, Valentína Pellerová
, Martin Michalec
|
3,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
6 |
3 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
fukni to |
Dávid Groman
, Stanislav Damankoš
, Hana Jurová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
13 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
Galanta Angus Team |
Branislav Šablatúra
, Dušan Nagy
, Ester Basarabová
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
21 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
team trio |
Marek Žilinec
, Jozef Žilinec
, Jozef Janček
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
Do 30 sekund |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
, Laura Koller
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Prešov-Roping 6.kolo ,Ohradky 3.kolo ,Rychlostky 6.kolo ,dostih |
2. 9. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
8 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
25. |
gasfamilia autocar bricol |
Peter Dobeš
, Jozef Žilinec
, Katrin Mary Guregova
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
26. |
MarPetJan |
Peter Dobeš
, Jan Vajda
, Martin Michalec
|
2,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Ohradky 2.kolo ,Laso Roping 1.kolo - Ranch13 |
9. 7. 2022 |
2
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
6 |
2 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
27. |
Herečky |
Natália Kresanová
, Vivien Kissova
, Laura Koller
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Bull riding |
27. 8. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
13 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
28. |
Ka-Ba-Duduu |
Branislav Šablatúra
, Dušan Nagy
, Klára Bubeníková
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Hniezdne-Farmár -Divoke sedlo - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny 4.kolo |
6. 8. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
21 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
29. |
peterko a my |
Peter Dobeš
, Nikola Majanová
, Matúš Mičko
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK-Nemšova-Team Roping 3.kolo ,Ohradky 1.kolo -Ranch13 |
6. 5. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|
30. |
Proste top |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Jan Vajda
, Valentína Pellerová
|
1,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
SK - Bardejov - Rýchlostné + Ohradky Dobytkárske disciplíny+Lasa+Bull riding |
15. 10. 2022 |
1
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
1 |
1 |
Team Penning
|
listina
|
zpět
|
|