1. |
Stone team |
Branislav Šablatúra
, Peter Dula
|
51,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
11 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
11 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
14 |
14 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
16
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
16 |
16 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
2. |
Silver team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Branislav Šablatúra
|
42,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
11 |
11 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
14 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
14 |
11 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
15
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
16 |
15 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
3. |
Ranch13 -Forrest Gump |
Peter Dobeš
, Radoslav Staňo
|
37,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
11 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
14 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
16 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
4. |
leyla team |
Jan Vajda
, Eva Duraiova
|
25,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
12 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
16 |
13 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
5. |
Lupca Team |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Peter Dula
|
25,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
1 |
14 |
14 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
11
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
16 |
11 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
6. |
Victory ranch |
Milan Šprla
, Silvia Lacová
|
20,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
11 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
14
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
16 |
14 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
7. |
agresory |
Boris Tóth
, Jan Vajda
|
16,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
3
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
11 |
3 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
13 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
8. |
zuzky |
Zuzana Dachová
, Zuzana Kunclová
|
13,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
13
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
2 |
14 |
13 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
9. |
P&N |
Nikola Krnáčová
, Peter Stanovič
|
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
16 |
12 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
10. |
Silver Way |
Petr Stříbrný
, Štěpánka Stříbrná
|
12,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
12
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
3 |
14 |
12 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
11. |
polnocne jazdkyne |
Zuzana Eibnerová Staššíková
, Radka Gebauerová
|
11,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
11 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
12. |
cr-sr |
Peter Stanovič
, Karin Kollárová
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
11 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
11 |
16 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
13. |
NAŠLI SA |
Patrik Eibner
, Bohumila Dufková
|
10,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
10
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
14 |
10 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
14. |
silwer way |
Andrej Posselt
, Zuzana Dachová
|
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
15. |
Olivero |
Janka Paulíková
, Lucia Tomková
|
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
6 |
14 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
16. |
sehrana dvojka |
Radek Holub
, Petra Mikasová
|
9,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
9
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
16 |
9 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
17. |
svagrovia |
Jan Vajda
, Viktor Židuliak
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
4 |
11 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
18. |
---- |
Karin Kollárová
, Marcel Škvarenina
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
16 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
19. |
tatranci |
Matúš Kuzma
, Zdeno Kuzma
|
8,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
8
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
7 |
14 |
8 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
20. |
------- |
Karin Kollárová
, Hana Václavíková
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Galanta - Rychlostné 1.kolo, Pracovné s Dobytkom 1.kolo |
24. 5. 2014 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
5 |
11 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
21. |
cr a sr |
Hana Václavíková
, Marcel Škvarenina
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
10 |
16 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
22. |
Sahiba2 |
Alexandra Višňovská
, Michaela Zubková
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Slovenská Ľupča - Rychlostné 4.kolo, Pracovné s Dobytkom 3.kolo |
21. 6. 2014 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
14 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
23. |
Vráto 2 |
Zdeněk Janeček
, Šárka Janečková
|
7,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
7
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
8 |
14 |
7 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
24. |
Ranč Vráto |
Zdeněk Janeček
, Michaela Janečková
, Bohuslav Kolář
|
6,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
6
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
9 |
14 |
6 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
25. |
B&L Team |
Beáta Uchaľová
, Ladislav Kišš
|
5,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 6.kolo, Pracovné s Dobytkom 5.kolo |
2. 8. 2014 |
5
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
12 |
16 |
5 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|
26. |
Ranch13 - zrubovnici |
Peter Dobeš
, Juraj Čapek
|
4,00 |
detaily
Název závodu | Datum | Počet bodů |
Nemšová-SAWRR Rychlostné 2.kolo, Pracovné s Dobytkom 2.kolo - PRCZA 3 kolo |
7. 6. 2014 |
4
Pořadí | Účastníků | Body | Koeficient | Disciplína | Výsledková listina |
11 |
14 |
4 |
1 |
Ranch Sorting
|
listina
|
zpět
|
|