Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Champion 2015 - Barrel Race - Mládež - All ages - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Červeným sú označený teamy/jazdci ktoré sa nepočitajú do poradia, pretože nesplnili podmienky tejto sútaže – tu pravidla. pre rok 2015

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 327 Bianka Fabová
Santer
1036 Black Horse Ranch Mokrá Lúka
bračka
Lupitko & Jadulka
42,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 10 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping 8. 8. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 10 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
2. 710 Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
1058 black sheep
Hanka Balážová
mama
38,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping 8. 8. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
3. 226 Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
1009 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o.,MARS-Oravec Igor, výroba káblových žľabov
33,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 10 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 10 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
4. 313 Mário Kováčik
Jessica
1014 Ranč Kováčik
-
Otec,Lekaren lianela Revuca
22,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 10 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
5. 584 Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
1025 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o.
20,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 7 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 10 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 6 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
6. 408 Karin Kelementová
Rudo
840 Farma- Ranč Praha
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
-
6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 1 Barrel Race listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 6 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
7. 229 Michaela Zubková
Morning Diana
1025 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o.
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
8. 722 Kristína Horvátová
Huberta
1045 Kika ranč Žitavce
-
-
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
9. 802 Laura Košová
Radon el Koron
1040 Ranč OLYMP
-
-
1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 7 1 1 1 Barrel Race listina
zpět
10. 877 Nikola Jantáková
TNT Spirit of Tatanka
1069 Jazdecký klub Zelenka
Natália Ferencová
Roman Janták, Harald Dostal
1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 1 Barrel Race listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA