Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Champion 2015 - Pole Bending - Mládež - All ages - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Červeným sú označený teamy/jazdci ktoré sa nepočitajú do poradia, pretože nesplnili podmienky tejto sútaže – tu pravidla. pre rok 2015

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 327 Bianka Fabová
Santer
1036 Black Horse Ranch Mokrá Lúka
bračka
Lupitko & Jadulka
41,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 7 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping 8. 8. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
2. 226 Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
1009 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
MEDOCULUS, s.r.o., MEDODERM, s.r.o.,MARS-Oravec Igor, výroba káblových žľabov
32,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 7 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
3. 584 Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
1025 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o.
25,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 6 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 7 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 6 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
4. 710 Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
1058 black sheep
Hanka Balážová
mama
19,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping 8. 8. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
5. 313 Mário Kováčik
Jessica
1014 Ranč Kováčik
-
Otec,Lekaren lianela Revuca
13,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 6 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
6. 408 Karin Kelementová
Rudo
840 Farma- Ranč Praha
Reining : Peter Šimek, Cutting : Anton Kondela
-
8,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 1 Pole Bending listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 6 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
7. 802 Laura Košová
Radon el Koron
1040 Ranč OLYMP
-
-
5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 7 1 1 1 Pole Bending listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 1 1 1 Pole Bending listina
zpět
8. 229 Michaela Zubková
Morning Diana
1025 Ranč Sahiba
Janka Tarkaničová
Tlačiarenska výroba Printon s.r.o.
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 1
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 1 Pole Bending listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA