Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Champion 2015 - Reining - Mládež - All ages - SAWRR

výběr šampionátu

výběr disciplíny

Červeným sú označený teamy/jazdci ktoré sa nepočitajú do poradia, pretože nesplnili podmienky tejto sútaže – tu pravidla. pre rok 2015

Poř. Stat.
číslo
Jezdec
Kůň
Členské
číslo
Ranch
Trenér
Sponzor
Celkem Detaily
1. 140 Margaréta Beláňová
SK Shining Jack
828 Belkam ranch
-
-
27,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1.kolo Reining 1. kolo Drezurky Bystrička 25. 4. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 6 6 1 Reining listina
zpět
2.kolo Reining 3.kolo Drezúrky-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 20. 6. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 5 5 1 Reining listina
zpět
3.kolo Reining 4.kolo Drezúrky- Hrabušice 25. 7. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 5 1 Reining listina
zpět
4.kolo Reining 5.kolo Drezúrky-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 1. 8. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 4 5 5 1 Reining listina
zpět
5.kolo Reining Bystrička Reining CUP 29. 8. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 2 6 6 1 Reining listina
zpět
2. 80 Simona Kunovičová
Be My Fox
824 Cutting ranč Hosťová
Romana Palicová
-
25,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1.kolo Reining 1. kolo Drezurky Bystrička 25. 4. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 5 5 1 Reining listina
zpět
2.kolo Reining 3.kolo Drezúrky-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 20. 6. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 4 4 1 Reining listina
zpět
3.kolo Reining 4.kolo Drezúrky- Hrabušice 25. 7. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 4 6 6 1 Reining listina
zpět
4.kolo Reining 5.kolo Drezúrky-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 1. 8. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 4 1 Reining listina
zpět
6.kolo Reining 6.kolo Drezúrky- Hrabušice 5. 9. 2015 6
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 2 6 6 1 Reining listina
zpět
3. 573 Simonka Zuziková
LV GALLO BOBBY JAC
1035 Gazdovstvo Uhliská
-
dedko
18,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1.kolo Reining 1. kolo Drezurky Bystrička 25. 4. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 4 4 1 Reining listina
zpět
2.kolo Reining 3.kolo Drezúrky-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 20. 6. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 3 3 1 Reining listina
zpět
3.kolo Reining 4.kolo Drezúrky- Hrabušice 25. 7. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 3 1 Reining listina
zpět
4.kolo Reining 5.kolo Drezúrky-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 1. 8. 2015 3
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 4 3 3 1 Reining listina
zpět
6.kolo Reining 6.kolo Drezúrky- Hrabušice 5. 9. 2015 5
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 2 5 5 1 Reining listina
zpět
4. 854 Jasmin Witek
San Jagho
1065 Jazdecký areál sv.Františka
Filip Švaral
-
4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
3.kolo Reining 4.kolo Drezúrky- Hrabušice 25. 7. 2015 4
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 4 4 4 1 Reining listina
zpět
5. 680 Kristína Šimeková
JS Foxberry
800 Belkam ranch
-
-
2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
2.kolo Reining 3.kolo Drezúrky-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 20. 6. 2015 2
PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané bodyKoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 2 2 1 Reining listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA