Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Kůň roku 2015 - Rýchlostné disciplíny - Mládež - All ages

výběr šampionátu

výběr skupiny disciplín

pravidla   pripravujeme nove 

Poř. Kůň Majitel Licence
SJF
Celkem Detaily
1. Santer
703002006198703 - SVK
Emil Fabo 11111 119,80 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 16

1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 8 8 1 Barrel Race listina
1 8 8 8 1 Pole Bending listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 12

2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 5 5 1 Pole Bending listina
1 7 7 7 1 Barrel Race listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 7

3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 6 6 6 1 Pole Bending listina
8 8 1 1 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 14

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 8 8 1 Barrel Race listina
2 7 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 10

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 10 10 10 1 Barrel Race listina
zpět
6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping 8. 8. 2015 6

6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 3 3 3 1 Pole Bending listina
1 3 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 18

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 8 8 1 Pole Bending listina
1 10 10 10 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 14

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 8 8 1 Barrel Race listina
1 6 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 22,8

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 7 8,40 1,2 Pole Bending listina
1 12 12 14,40 1,2 Barrel Race listina
zpět
2. Samír 22 / Silná
703001311200005 - SVK
Jana Molčanová 22222 99,40 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 14

1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 7 7 1 Barrel Race listina
2 8 7 7 1 Pole Bending listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 10

2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 4 4 1 Pole Bending listina
2 7 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 10

3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 6 4 4 1 Pole Bending listina
3 8 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 8

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 4 4 1 Barrel Race listina
4 7 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 8

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 10 8 8 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 15

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 7 7 1 Pole Bending listina
3 10 8 8 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 9

8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 5 4 4 1 Pole Bending listina
2 6 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 11

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 6 6 1 Barrel Race listina
2 6 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 14,4

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 5 6 1,2 Pole Bending listina
6 12 7 8,40 1,2 Barrel Race listina
zpět
3. Dajanka Red Surprise
703002006193106 - SVK
Terézia Baková 22222 80,60 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 10

1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 6 6 1 Barrel Race listina
5 8 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 7

3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 7 7 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 10

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 7 7 1 Barrel Race listina
5 7 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 9

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 10 9 9 1 Barrel Race listina
zpět
6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping 8. 8. 2015 4

6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 3 2 2 1 Pole Bending listina
2 3 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 14

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 5 5 1 Pole Bending listina
2 10 9 9 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 8

8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 2 2 1 Pole Bending listina
1 6 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 9

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 5 5 1 Barrel Race listina
3 6 4 4 1 Pole Bending listina
zpět
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 9,6

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
7 8 2 2,40 1,2 Pole Bending listina
7 12 6 7,20 1,2 Barrel Race listina
zpět
4. Nicky Sun Frost
203011005097653 - CZE
Michal Zubko 33333 73,60 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 11

1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 5 5 1 Barrel Race listina
3 8 6 6 1 Pole Bending listina
zpět
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 8

2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 3 3 1 Pole Bending listina
3 7 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 6

3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 6 2 2 1 Pole Bending listina
5 8 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 10

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 8 5 5 1 Barrel Race listina
3 7 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 7

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 10 7 7 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 12

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 6 6 1 Pole Bending listina
5 10 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 6

8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 5 3 3 1 Pole Bending listina
4 6 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 4

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
8 8 1 1 1 Barrel Race listina
4 6 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 9,6

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 4 4,80 1,2 Pole Bending listina
9 12 4 4,80 1,2 Barrel Race listina
zpět
5. Jessica
703001006138906 - SVK
50,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 13

3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 6 5 5 1 Pole Bending listina
1 8 8 8 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 6

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 4

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
7 10 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 9

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
7 8 2 2 1 Pole Bending listina
4 10 7 7 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 9

8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 5 5 5 1 Pole Bending listina
3 6 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 9

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
2 8 7 7 1 Barrel Race listina
5 6 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
6. Rudo
703002004996705 - SVK
Kelementová 29,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 6

1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 3 3 1 Barrel Race listina
6 8 3 3 1 Pole Bending listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 6

3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 6 3 3 1 Pole Bending listina
6 8 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 6

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 10 6 6 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 8

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 4 4 1 Pole Bending listina
7 10 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 3

8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 5 1 1 1 Pole Bending listina
5 6 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
7. Kam Freckles Memory
703001704338154 - SVK
26,80 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 4

1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
7 8 2 2 1 Barrel Race listina
7 8 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 22,8

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 8 8 9,60 1,2 Pole Bending listina
2 12 11 13,20 1,2 Barrel Race listina
zpět
8. Jeremy
703001096114697 - SVK
Juraj Janiš 16,80 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 16,8

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 8 6 7,20 1,2 Pole Bending listina
5 12 8 9,60 1,2 Barrel Race listina
zpět
9. Morning Diana
703127002004 - SVK
Ing. Janka Tarkaničová 07691 15,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015 9

1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 4 4 1 Barrel Race listina
4 8 5 5 1 Pole Bending listina
zpět
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 6

3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 1 Pole Bending listina
4 8 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
10. Samira Rose of Cairo
703001000662871 - SVK
Mária Horváthová 14,40 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 14,4

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 3 3,60 1,2 Pole Bending listina
4 12 9 10,80 1,2 Barrel Race listina
zpět
11. Lejdy
221747600 - CZE
14,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 4

2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 7 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 5

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 10 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 5

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 10 5 5 1 Barrel Race listina
zpět
12. Radon el Koron
703001231200010 - SVK
Laura Košová 13,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 4

2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
4 5 2 2 1 Pole Bending listina
6 7 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 4

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
7 8 2 2 1 Barrel Race listina
6 7 2 2 1 Pole Bending listina
zpět
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 5

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 3 3 1 Pole Bending listina
9 10 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
13. Cowboys Little Lena
022702004 - HUN
Feri Graňo, tímea Graňová, Dávid Graňo, Filip Graňo 12,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 12

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 12 10 12 1,2 Barrel Race listina
zpět
14. Bono
703001016130910 - SVK
9,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 3

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 6

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
8 12 5 6 1,2 Barrel Race listina
zpět
15. Carmen
203011996759206 - CZE
7,60 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 4

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 8 4 4 1 Barrel Race listina
zpět
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 3,6

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
10 12 3 3,60 1,2 Barrel Race listina
zpět
16. Golden Sunday
11111 - CZE
Kateřina Jurajdová 7,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 7

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
1 7 7 7 1 Pole Bending listina
zpět
17. Amanda
703002006183808 - SVK
Kristián Chalko 6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 4

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 8 3 3 1 Barrel Race listina
7 7 1 1 1 Pole Bending listina
zpět
6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping 8. 8. 2015 2

6. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky+Team Roping

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
3 3 1 1 1 Pole Bending listina
3 3 1 1 1 Barrel Race listina
zpět
18. Western Gold Hidalgo
703001006146010 - SVK
kelementová 22222 6,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky 20. 6. 2015 2

3. kolo Championat SAWRR -Slovenská Lupča dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
7 8 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 18. 7. 2015 1

4. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
8 8 1 1 1 Barrel Race listina
zpět
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 3

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
8 10 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
19. Huberta
703001311296695 - SVK
Judita Horvátová 11111 5,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky 23. 5. 2015 3

2. kolo Championat SAWRR -Hodkovce dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
5 7 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 2

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
7 8 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
20. TNT Spirit of Tatanka
703002012277810 - SVK
Nikola Jantakova 4,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 3

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
8 10 3 3 1 Barrel Race listina
zpět
8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky 5. 9. 2015 1

8. kolo Championat SAWRR -Nemšová dobytok rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 1 Barrel Race listina
zpět
21. Saski
50720206 - AUT
2,40 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 2,4

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
11 12 2 2,40 1,2 Barrel Race listina
zpět
22. Tamara
703001254215206 - SVK
Nina Zemančíková 2,20 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta 26. 9. 2015 1

9. kolo - Championat SAWRR dobytok ,rychlostky - Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
6 6 1 1 1 Pole Bending listina
zpět
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 1,2

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
8 8 1 1,20 1,2 Pole Bending listina
zpět
23. Erdeg
703098100000666 - SVK
Krupová 2,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 2

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
9 10 2 2 1 Barrel Race listina
zpět
24. Shi-Tan
703001562495099 - SVK
Štefan Farkaš 1,20 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta 10. 10. 2015 1,2

Majstrovstvá Slovenska v pracovných a rychlostnych-Galanta

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
12 12 1 1,20 1,2 Barrel Race listina
zpět
25. Čifa
703001242700691 - SVK
Megan Krupová 1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky 25. 7. 2015 1

5.kolo Rodeo Muráň dobytok ,rychlostky

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
10 10 1 1 1 Barrel Race listina
zpět
26. Tarabas
703001262128209 - SVK
Klub priateľov koní n. o. 1,00 detaily
Název závoduDatumPočet bodů
7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla 15. 8. 2015 1

7.kolo Mengusovské rodeo- Memoriál Jána Galla

PořadíÚčastníkůBodyPřepočítané
body
KoeficientDisciplínaVýsledková listina
8 8 1 1 1 Pole Bending listina
zpět

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA