Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
12,720 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
15,280 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE507 - Alois Blažek
Three Word JAC
16,640 s Malenice u Volyně 6.kolo RC WI-CZ 23. 8. 2014
Mládež
CZE428 - Tereza Gondášová
Ultimate Dream
17,330 s Radotin 1.kolo 24. 5. 2014

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Mládež
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
xxxx 44,460 s Šikluv mlýn 4.kolo RC WI-CZ 9. 8. 2014

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE497 - Adéla Nováčková
CS Joe Dee Lena
7,810 s Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE497 - Adéla Nováčková
CS Joe Dee Lena
BRA395 - Renato Santana
Klaras Pedro
nosa 17,990 s Malenice u Volyně 6.kolo RC WI-CZ 23. 8. 2014

Cattle Branding

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
25,120 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE467 - Eliška Plačková
Gripen
38 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
BRA395 - Renato Santana
Klaras Pedro
20,620 s Hos­lovice 2 kolo RC WI-CZ 14. 6. 2014
Mládež
CZE578 - Kateřina Lencová
Šebor
20,280 s Malenice u Volyně 6.kolo RC WI-CZ 23. 8. 2014

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
21,900 s Malenice u Volyně 6.kolo RC WI-CZ 23. 8. 2014
Mládež
CZE428 - Tereza Gondášová
Ultimate Dream
23,010 s Radotin 1.kolo 24. 5. 2014

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
BRA108 - Jerri de Camargo
paja
20,470 s Radotin 1.kolo 24. 5. 2014

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE491 - Roman Mráz
Smart Master Charger
CZE492 - Jakub Růžička
Magic Honeyway
Sedlářství Mráz 80,370 s 5 Hos­lovice 2 kolo RC WI-CZ 14. 6. 2014
Mládež
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE493 - Eliška Roučová
Scarllet
123 78,340 s 3 Juniorske Rodeo Hos­lovice o RC WI-CZ 15. 6. 2014

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE391 - Kristýna Matějková
Try My Best Dunnit
14,030 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014
Mládež
CZE483 - Natálie Hampejsová
Pearl Harlan Cody
25,650 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Steer Wrestling

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE393 - MIROSLAV KRAUS
LORD
7,150 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
CZE491 - Roman Mráz
Smart Master Charger
CZE492 - Jakub Růžička
Magic Honeyway
Mraz Saddlery 69,930 s 3 Šikluv mlýn 4.kolo RC WI-CZ 9. 8. 2014
Mládež
CZE603 - Tereza Pokorná
Šejna
CZE493 - Eliška Roučová
Scarllet
CZE617 - Tereza Jíšová
Fryš
jíropo 35,900 s 1 Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
CZE491 - Roman Mráz
Smart Master Charger
CZE492 - Jakub Růžička
Magic Honeyway
Mraz Saddlery 103,970 s 5 Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE493 - Eliška Roučová
Scarllet
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
rouc pintera 67,070 s 3 Radotin 1.kolo 24. 5. 2014

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE460 - Michal Tesař
SAM DESPERADOS
CZE386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
jižani 30,140 s Malenice u Volyně 6.kolo RC WI-CZ 23. 8. 2014

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA