Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

2Gate Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1383 - Jozef Žilinec
Pedro Cat
SVK1569 - Roman Žilinec
Kam a Teddy Sheik
My sme všetci Raperisti 56,680 s 10 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Mládež
SVK1675 - Laura Antolová
Kam Jodie Foster
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
SVK1551 - Saška Kučírková
Peptos Cat 2013
najneobhospodarenejšie 60,860 s 10 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK1617 - Tatiana Cupanová
Zornička Zoe
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
Arabian mix 89,700 s 8 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK189 - Karin Kelementová
Goldy Dry Cody
15,134 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Nonpro
SVK2093 - Adela Lunterová
Kam Esprit Fort
17,805 s SK - Mengusovce - 7.kolo Lasa ,5.kolo Rychlostky 8.kolo NBHA 3. 8. 2019
Mládež
SVK1560 - Carla Scholtzová
Kam Smart Chic Ella
15,783 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018
Green Rider
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
16,738 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
SVK810 - Jozef Žilinec
Hollywood Johny
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 33,510 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK1679 - Matúš Štefko
Sab Impressive King
3,384 s SK - Mengusovce - 7.kolo Lasa ,5.kolo Rychlostky 8.kolo NBHA 3. 8. 2019

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1436 - Marek Žilinec
Pedro Cat
SVK2010 - Roman Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
Dvaja bratia od Ňaňa 10,550 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
12,610 s SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas 15. 6. 2019
Mládež
SVK2021 - Martin Michalec
WAS BORN TOBE COWBOY
13,310 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019
Green Rider
SVK307 - Dávid Groman
Koheilan Mózes
20,340 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
20,535 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017
Nonpro
SVK2077 - Evelin Haverová
Rubin
46,810 s SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas 15. 6. 2019
Mládež
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
21,660 s SK - Muráň - dobytok 6.kolo.rychlostky NBHA 21. 7. 2018

Ranch Doctoring

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK1679 - Matúš Štefko
Sab Impressive King
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
Dvaja pekný a jeden múdry 41,700 s SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping 30. 8. 2019

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK436 - Matúš Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
5,980 s SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky 4. 5. 2019
Green Rider
SVK1382 - Štefan Škombar ml.
RM DIAMONDS SPARKLE
12,590 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1373 - Peter Dula
Peptos Lilly 2013
SVK1347 - Adéla Molčanová
Kam Icecream
DRNDA A JA 52,450 s 10 SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky 29. 4. 2017
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
Bez dotyku 61,490 s 10 SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Green Rider
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
SVK1379 - Saška Kučírková
Crystal Hickory
sašoadela 73,120 s 10 SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK430 - Zuzana Klačanská
RM Playboys Gaia
77 SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky 29. 4. 2017
Mládež
SVK1391 - Kristína Kovačičová
KAM HAVEN FOR HANNAH
68 SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky 29. 4. 2017

Speed Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK785 - Matúš Štefko
kenay
12,820 s SK - Mengusovce - 6.kolo - dobytok 7.kolo rychlostky, 5. 8. 2017

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1484 - Nikola Poláková
RB Royal Doc
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
SVK2040 - Alexandra Kučerová
SLR Sunny Peptos
Chilli hot peppers 24,720 s 3 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Mládež
SVK584 - Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
EMEMKY 27,810 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
SVK953 - Pavol Chorvát
KEVIN
Žrebec,valach,kobyla 32,340 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
CZE624 - Aleš Hudák
Prince Hollywod Jac
SVK2167 - Matúš Guga
Pedro Cat
6,346 s SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping 30. 8. 2019

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1226 - Jozef Janček
RM DIAMONDS SPARKLE
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1383 - Jozef Žilinec
Pedro Cat
team trio 58,830 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018
Mládež
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
CZE1536 - Matěj Klvaňa
A Nu High Brow Cat
S&A&M 86,360 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018
Green Rider
SVK985 - Sofia Kreškociová
Lucky Dream Boy
SVK1384 - Jozef Žilinec ml.
Pedro Cat
SVK1382 - Štefan Škombar ml.
RM DIAMONDS SPARKLE
už mladatka 84,160 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK18 - Miriam Kopčová
Nely Freckles
66,50 SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky 29. 4. 2017

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1228 - Martin Kučírek
Peptos Cat 2013
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
Team RH 19,970 s SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Mládež
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
SVK1491 - Joflik Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
Kuriatka Jof&Em 21,400 s SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
barackove 28,840 s SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 15. 7. 2017

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK430 - Zuzana Klačanská
RM Playboys Gaia
75 SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky 29. 4. 2017
Mládež
SVK899 - Daniela Krabáčová
JACK SANTOS
61 SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky 29. 4. 2017

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA