Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

2Gate Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1228 - Martin Kučírek
Peptos Cat 2013
SVK735 - Zuzana Eibnerová Staššíková
Top Jolly Brown Pad
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
Krásky a zvíře 60,400 s 10 SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019
Mládež
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
SVK1491 - Joflik Žilinec ml.
RG HOLLYWOOD RAGEE
SVK1988 - Sofia Kreškociová
Dreamer Frisky Shining
Kuriatka vol 2 80,450 s 10 SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky 4. 5. 2019

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
12,720 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
15,280 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK22 - Soňa Púchovská
Adam Jet Boy
14,574 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014
Nonpro
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
20,824 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019
Mládež
SVK47 - Monika Pálová
Fantastic Dun It
15,291 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014
Green Rider
SVK38 - Michala Harakály
Mistys Little Doc
16,220 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
SVK810 - Jozef Žilinec
Hollywood Johny
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 33,510 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Mládež
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
xxxx 44,460 s Šikluv mlýn 4.kolo RC WI-CZ 9. 8. 2014

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE103 - Klára Patová
Sioux City Hollywood
2,600 s Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW 22. 6. 2013

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE268 - Antonin Frinta
Gret Read BH
CZE212 - Radek Holub
Chealsea Little Bar
40+ 7,360 s Nemšová - Ry-8k,Pr-7k, TPA-6.kolo 23. 8. 2014

Cattle Branding

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
25,120 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE467 - Eliška Plačková
Gripen
38 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK209 - Branislav Šablatúra
Hickorys Highlight
12,460 s Mitrov 4.kolo 26. 7. 2014
Mládež
SVK2021 - Martin Michalec
WAS BORN TOBE COWBOY
13,310 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019
Green Rider
SVK1617 - Tatiana Cupanová
Zornička Zoe
18,210 s SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Dobytok 5.kolo-Lasa,2.kolo-Team Roping 13. 7. 2018

Cowhorse

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK5 - Angelika Dobešová
Lucky Tari Starlight
144 SK - Hrabušice -2.kolo Reining-ERHA Regional Central Easten Show Slovak Paradise-cowhorse 1. 6. 2019
Nonpro
AUT58 - Andrea Popp
Sugars Smartes Lena
142,50 SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - reining, 1.kolo - WorkingCowHorse 24. 6. 2017

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK165 - Martin Kučírek
Peptos Bar
73 Galanta - Cu-1k 24. 5. 2014
Open
CZE2111 - Karel Spacil
Nothing elze mater
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Open
CZE2113 - Katarina Spacilova
Dual rey TR
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Open
SVK2115 - Pawel Paliwoda
cd of the year
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
SVK2095 - Marek Medvecky
Angel of Time
75 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Dummy Roping

Kategorie Jezdec Závod Datum
Open
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Open
SVK1037 - Silvia Lacová
Tango
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016

Horse Dummy Roping

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK809 - Marek Žilinec
Kam a Teddy Sheik
3 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016

Hunt seat equitation

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1350 - Anna Šaryová
Larsen
75 SK - Nemšová - 3.kolo Reining ,2.kolo Drezura 8. 6. 2019

Hunter under saddle

Kategorie Jezdec Pořadí Závod Datum
Open
SVK1205 - Martina Koniarová
Kam Haven For Hannah
1 SK - Nemšová - 3.kolo Reining ,2.kolo Drezura 8. 6. 2019

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK378 - Alexander Majer
Amalia jay bonanza
20,142 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016
Nonpro
SVK2077 - Evelin Haverová
Rubin
46,810 s SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas 15. 6. 2019
Mládež
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
21,264 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
SVK1130 - Vendelín Dobranský
Laly Dualy
21,843 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016

Ranch Cutting

Kategorie Jezdec Body Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
81,50 83,540 s SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016
Nonpro
SVK2121 - Erik Medvecký
Angel of Time
71 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Ranch Doctoring

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1383 - Jozef Žilinec
Pedro Cat
SVK1569 - Roman Žilinec
Kam a Teddy Sheik
My sme všetci Raperisti 31,690 s SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping 31. 8. 2018

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK1679 - Matúš Štefko
Sab Impressive King
5,580 s SK - Nemšová - Finale Majstrovstvá Slovenska - Lasa ,Team Roping 27. 10. 2018
Green Rider
SVK1382 - Štefan Škombar ml.
RM DIAMONDS SPARKLE
12,590 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK24 - Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
Team Silver Lake 51,780 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
Bez dotyku 61,490 s 10 SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Green Rider
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
Forestfetánia 60,310 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK161 - Daniel Meždej
ARC Honey n Chic
144 „A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová 21. 9. 2013
Open
SVK146 - Peter Šimek
Kam Gondor Whiz
144 Hrabušice - Re 7 kolo 6. 9. 2014
Nonpro
SVK141 - Kamil Beláň
Sk Shiner Legend
142 Hrabušice - Re-Finale 7. 9. 2014
Mládež
SVK140 - Margaréta Beláňová
SK Shining Jack
135 MS Reining SAWRR+WHL-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 19. 9. 2015
Green Rider
SVK759 - Mária Mihoková
Hot Dennis Spark
132 MS Reining SAWRR+WHL-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 19. 9. 2015

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK43 - Zuzana Sitárová
Princezna II
145 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Mládež
SVK80 - Simona Kunovičová
Be My Fox
172 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE391 - Kristýna Matějková
Try My Best Dunnit
14,030 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014
Mládež
CZE483 - Natálie Hampejsová
Pearl Harlan Cody
25,650 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Speed Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK785 - Matúš Štefko
kenay
12,820 s SK - Mengusovce - 6.kolo - dobytok 7.kolo rychlostky, 5. 8. 2017

Speed Sorting

Kategorie Jezdec Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE865 - Jaroslav Novosad
Absarokee Amy NJ
26,820 s 1 CZ - Mitrov - 3.kolo - dobytok,rychlostky 11. 6. 2016

Speed Sorting Double

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE1195 - Veronika Vlková
Tobi
CZE1213 - Anna Štěpánková
Lil Woody Colord
Šmankote babičko čaruj... 84,090 s 7 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Start Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK199 - Boris Buday
Kit Cut
69 Galanta - Cu-1k 24. 5. 2014

Steer Wrestling

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE393 - MIROSLAV KRAUS
LORD
7,150 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK66 - Milan Šprla
Lena our enterprice 121
My na to máme 21,580 s 3 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016
Mládež
SVK584 - Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
EMEMKY 27,810 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Green Rider
CZE1151 - Jan Kobliha
Láska
CZE1150 - Kristýna Molinariová
Dartaňan
CZE872 - Kristyna Rudolfová
Chelsea
Walpor 28,496 s 3 SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
SVK382 - Tomáš Kutnar
At eros emperor
CZE594 - Jakub Kutnar
PB Discos Dancer
7,150 s Mitrov 5.kolo 16. 8. 2014

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
SVK1813 - Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 53,560 s 10 SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping 17. 8. 2018
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
SVK642 - Karin Kelementová
Western Gold Hidalgo
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
Rýchlostkársky mladež 81,140 s 10 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016
Green Rider
SVK957 - Kristína Horvátová
Mima Shining Bonanza
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
SVK959 - Róbert Horvát
Lady Goldie
Učíme sa 79,800 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK172 - Dominika Chmelarova
Im Lucky Luck
129 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Mládež
SVK171 - Laura Árestová
 Hattatittlla
119,50 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Green Rider
SVK1654 - Markétka Franeková
Monos S
64 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
CZE1045 - Jaroslav Kabelka
Speedy Slipers
kámoši 19,800 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
Bez mena 22,150 s SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 15. 7. 2017
Green Rider
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
barackove 22,430 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1351 - Andrea Šaryová
Larsen
84 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Mládež
SVK727 - Tereza Pellerová
Queen Impressive
93 SK - Reca-Lucky Ranch - FINALE Majstrovstva Slovenska-drezuzky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK820 - Katarína Maňáková
Billy Bob
76 SK - Bystrička -1.kolo-Drezura,Reining 4. 5. 2019

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • AQHA
  • SWF