Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy – 2019

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

2Gate Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1676 - Martin Kučírek
Kam Jodie Foster
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
2 muži a žena 50,950 s 10 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Mládež
SVK1675 - Laura Antolová
Kam Jodie Foster
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
SVK1551 - Saška Kučírková
Peptos Cat 2013
najneobhospodarenejšie 60,860 s 10 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK1617 - Tatiana Cupanová
Zornička Zoe
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
Arabian mix 89,700 s 8 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK968 - Veronika Kakošová
Special First Filli
14,750 s SK - Hniezdne- Nestville Rodeo Show 1. 9. 2019
Nonpro
SVK2093 - Adela Lunterová
Kam Esprit Fort
17,805 s SK - Mengusovce - 7.kolo Lasa ,5.kolo Rychlostky 8.kolo NBHA 3. 8. 2019
Mládež
SVK1560 - Carla Scholtzová
Kam Smart Chic Ella
16,424 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Rychlostky 28. 9. 2019
Green Rider
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
16,738 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK1679 - Matúš Štefko
Sab Impressive King
3,384 s SK - Mengusovce - 7.kolo Lasa ,5.kolo Rychlostky 8.kolo NBHA 3. 8. 2019

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1813 - Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
ňaňo team 9,280 s SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping 25. 10. 2019

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
12,610 s SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas 15. 6. 2019
Mládež
SVK2021 - Martin Michalec
WAS BORN TOBE COWBOY
13,310 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019
Green Rider
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
34,500 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019

Cowhorse

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK5 - Angelika Dobešová
Lucky Tari Starlight
144 SK - Hrabušice -2.kolo Reining-ERHA Regional Central Easten Show Slovak Paradise-cowhorse 1. 6. 2019
Nonpro
CZE2055 - Jiri Roubicek
This Cats Light
142 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
AUT58 - Andrea Popp
Sugars Smartes Lena
142 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
AUT2104 - Karl Simon
Bricks Smart Player
142 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
CZE2111 - Karel Spacil
Nothing elze mater
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Open
CZE2113 - Katarina Spacilova
Dual rey TR
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Open
SVK2115 - Pawel Paliwoda
cd of the year
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
SVK2095 - Marek Medvecky
Angel of Time
75 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Hunt seat equitation

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK2033 - Renáta Ulrichová
Monet
79 SK - Trenčianska Závada - 8.kolo Reining,7.kolo Drezurky 10. 8. 2019

Hunter under saddle

Kategorie Jezdec Pořadí Závod Datum
Open
SVK1205 - Martina Koniarová
Kam Haven For Hannah
1 SK - Nemšová - 3.kolo Reining ,2.kolo Drezura 8. 6. 2019
Open
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
1 SK - Nemšová - 6.kolo Reining ,5.kolo Drezura 20. 7. 2019
Open
SVK2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Trenčianska Závada - 8.kolo Reining,7.kolo Drezurky 10. 8. 2019
Open
SVK2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Nemšová - MSR Reining ,Drezura 21. 9. 2019

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
21,247 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Rychlostky 28. 9. 2019
Nonpro
SVK2077 - Evelin Haverová
Rubin
46,810 s SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas 15. 6. 2019
Mládež
SVK1945 - Daniel Kuruc
Tobrok II
23,428 s SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping 30. 8. 2019

Ranch Cutting

Kategorie Jezdec Body Čas Závod Datum
Open
SVK2109 - Anton Kondela
Merada little brownie
74 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
SVK2121 - Erik Medvecký
Angel of Time
71 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Ranch Doctoring

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1679 - Matúš Štefko
Sab Impressive King
SVK1813 - Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
Žandárik a Ňaňovci 37,290 s SK - Vyšné Malatíny - 13 kolo Lasa, 5.kolo Team Roping 19. 10. 2019

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK2015 - Marek Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
5,700 s SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Ohradky ,5.kolo Lasa,2.kolo Team Roping 28. 6. 2019

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1676 - Martin Kučírek
Kam Jodie Foster
SVK738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
kuč doc 50,290 s 10 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Mládež
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
Black is white horse 59,930 s 9 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Green Rider
SVK1038 - Silvia Lacová
Lena our enterprice 121
SVK1991 - Dušan Parilla
Silver Highbrow Pep
Susedovci 56,860 s 6 SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky 4. 5. 2019

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK2050 - Matúš Kuzma
Kam Gondor Whiz
73 SK - Hrabušice - 7.kolo Reining ,6.kolo Drezura,+ Paint Show 3. 8. 2019
Nonpro
SVK1645 - Dagmar Dvorčáková
Karamelka Missy
73,50 SK - Hrabušice - 7.kolo Reining ,6.kolo Drezura,+ Paint Show 3. 8. 2019
Mládež
SVK1414 - Ivana Hamarová
Kam Chester Win Stop
72 SK - Hrabušice - 7.kolo Reining ,6.kolo Drezura,+ Paint Show 3. 8. 2019
Green Rider
SVK1591 - Martin Michalec
Lucky Tari Starlight
71,50 SK - Hrabušice -2.kolo Reining-ERHA Regional Central Easten Show Slovak Paradise-cowhorse 1. 6. 2019

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK894 - Veronika Zámečníková
Bleckie
82 SK - Trenčianska Závada - 4.kolo Reining,3.kolo Drezurky 15. 6. 2019
Mládež
SVK1389 - Laura Semešová
Jess Rooster
80 SK - Bystrička -1.kolo-Drezura,Reining 4. 5. 2019

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1484 - Nikola Poláková
RB Royal Doc
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
SVK2040 - Alexandra Kučerová
SLR Sunny Peptos
Chilli hot peppers 24,720 s 3 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Mládež
CZE1536 - Matěj Klvaňa
A Nu High Brow Cat
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
nevím 24,650 s 3 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Green Rider
SVK2186 - Zuzana Nerádová
Šábi
SVK2205 - Gabriela Urbánková
Maja
SVK1992 - Daniela Parillová
Bessy Red Rose
tatino povolil 37,350 s 3 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
CZE624 - Aleš Hudák
Prince Hollywod Jac
SVK2167 - Matúš Guga
Pedro Cat
6,346 s SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping 30. 8. 2019

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1351 - Andrea Šaryová
Larsen
78,50 SK - Hrabušice - 7.kolo Reining ,6.kolo Drezura,+ Paint Show 3. 8. 2019
Mládež
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
76,50 SK - Hrabušice - 7.kolo Reining ,6.kolo Drezura,+ Paint Show 3. 8. 2019

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
CZE1371 - David Málek
Dixie Little Star
velmi rychly team 19,530 s SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Mládež
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
SVK1491 - Joflik Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
Kuriatka Jof&Em 21,400 s SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Green Rider
SVK2205 - Gabriela Urbánková
Maja
SVK2186 - Zuzana Nerádová
Šábi
Vieme že nevieme 41,680 s SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1351 - Andrea Šaryová
Larsen
80,50 SK - Trenčianska Závada - 8.kolo Reining,7.kolo Drezurky 10. 8. 2019
Mládež
SVK1350 - Anna Šaryová
Larsen
80,50 SK - Trenčianska Závada - 8.kolo Reining,7.kolo Drezurky 10. 8. 2019
Green Rider
SVK820 - Katarína Maňáková
Billy Bob
76 SK - Bystrička -1.kolo-Drezura,Reining 4. 5. 2019

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA