Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy – 2017

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK189 - Karin Kelementová
Goldy Dry Cody
15,134 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Mládež
SVK926 - Nina Kotian
Carmen
16,281 s SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky 22. 7. 2017

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
SVK810 - Jozef Žilinec
Hollywood Johny
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 33,510 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1486 - Dárius Kozmaš
Diana
SVK785 - Matúš Štefko
kenay
d and m 11,790 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
12,990 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Mládež
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
16,297 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Green Rider
SVK307 - Dávid Groman
Koheilan Mózes
20,340 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017

Cowhorse

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK5 - Angelika Dobešová
Lucky Tari Starlight
143,50 SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - reining, 1.kolo - WorkingCowHorse 24. 6. 2017
Nonpro
AUT58 - Andrea Popp
Sugars Smartes Lena
142,50 SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - reining, 1.kolo - WorkingCowHorse 24. 6. 2017

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
20,535 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017
Mládež
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
21,925 s SK - Muráň - 5.kolo - dobytok ,- 6.kolo.rychlostky 22. 7. 2017

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
6,684 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Green Rider
SVK1382 - Štefan Škombar ml.
RM DIAMONDS SPARKLE
12,590 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1373 - Peter Dula
Peptos Lilly 2013
SVK1347 - Adéla Molčanová
Kam Icecream
DRNDA A JA 52,450 s 10 SK - Galanta - 1.kolo - dobytok ,rychlostky,2.kolo - drezurky 29. 4. 2017
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
Bez dotyku 61,490 s 10 SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Green Rider
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
SVK1379 - Saška Kučírková
Crystal Hickory
sašoadela 73,120 s 10 SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK146 - Peter Šimek
Kam Gondor Whiz
74,50 SK - Hrabušice - 7.kolo - reining 2. 9. 2017
Nonpro
SVK1515 - SOPHIA LUKACIK
STEPPIN WITH CLASS
71,50 SK - Hrabušice - 7.kolo - reining 2. 9. 2017
Mládež
SVK1515 - SOPHIA LUKACIK
STEPPIN WITH CLASS
72,50 SK - Hrabušice - 7.kolo - reining 2. 9. 2017
Green Rider
SVK1452 - Šimon Guga
Lucky Tari Starlight
71,50 SK - Trenčianska Závada - 5.kolo - reining 5. 8. 2017
Green Rider
SVK1516 - SOPHIA LUKACIK
CS WHAT THE FOX
71,50 SK - Hrabušice - 7.kolo - reining 2. 9. 2017

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK177 - Patrícia Helena Hubová
Delton Delight Boy
85 SK - Reca-Lucky Ranch - FINALE Majstrovstva Slovenska-drezuzky 30. 9. 2017
Mládež
SVK899 - Daniela Krabáčová
JACK SANTOS
82,10 SK - Reca-Lucky Ranch - FINALE Majstrovstva Slovenska-drezuzky 30. 9. 2017

Speed Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK785 - Matúš Štefko
kenay
12,820 s SK - Mengusovce - 6.kolo - dobytok 7.kolo rychlostky, 5. 8. 2017

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
SVK729 - Ladislav Kišš
SUNNY DREAM BOY
L&B&M 25,940 s 3 SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Mládež
SVK584 - Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
EMEMKY 27,810 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
SVK953 - Pavol Chorvát
KEVIN
Žrebec,valach,kobyla 32,340 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
CZE1582 - Jakub Kutnar
Docs Steady Nic DH
SVK915 - Tomáš Kutnar
Smartin Dualy
7,242 s SK - Nemšová - Team Roping 10. 10. 2017

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK729 - Ladislav Kišš
SUNNY DREAM BOY
L&B&M 63,970 s 10 SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Green Rider
SVK985 - Sofia Kreškociová
Lucky Dream Boy
SVK1384 - Jozef Žilinec ml.
Pedro Cat
SVK1382 - Štefan Škombar ml.
RM DIAMONDS SPARKLE
už mladatka 84,160 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK430 - Zuzana Klačanská
RM Playboys Gaia
70,50 SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining+Slovak Paint horse special show 22. 4. 2017
Mládež
SVK1590 - Vanessa Forgáčová
Smart Reminic Chic
71 Detské vianočné preteky pre kone a poníky 29. 12. 2017

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
SVK1346 - Marek Molčan
Kam Icecream
Skipps 22 20,459 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
Bez mena 22,150 s SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 15. 7. 2017
Green Rider
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
barackove 22,430 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK899 - Daniela Krabáčová
JACK SANTOS
82 SK - Bystrička - 1.kolo - drezura,reining+Slovak Paint horse special show 22. 4. 2017
Mládež
SVK727 - Tereza Pellerová
Queen Impressive
93 SK - Reca-Lucky Ranch - FINALE Majstrovstva Slovenska-drezuzky 30. 9. 2017

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA