Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy – 2013

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK127 - Jan Vajda
Lucky Peppy Jack
14,926 s Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW 22. 6. 2013
Mládež
SVK21 - Soňa Púchovská
Carmen
15,450 s Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW 22. 6. 2013

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE103 - Klára Patová
Sioux City Hollywood
2,600 s Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW 22. 6. 2013

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1 - Peter Dobeš
Aeron Duck
SVK318 - Radoslav Staňo
San Francisco skip
jelimani 16 s Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
14,810 s Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW 8. 6. 2013

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK151 - Anton Kondela
Dual Chick Playboy
72 Slovak Paradise Cup -Hrabušice, 13629VW 29. 6. 2013
Open
SVK150 - Anton Kondela
Willie Emilie
72 Slovak Paradise Cup -Hrabušice, 13629VW 29. 6. 2013
Open
SVK150 - Anton Kondela
Willie Emilie
72 Slovak Paradise Cup Hrabušice 27.-28.7.2013, 13727VW 27. 7. 2013
Open
SVK165 - Martin Kučírek
Peptos Bar
72 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Open
SVK323 - Anton Kondela
Spring spritzer
72 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Nonpro
SVK152 - Milan Klimcik
First Smart Pep
70 Slovak Paradise Cup Hrabušice 27.-28.7.2013, 13727VW 27. 7. 2013

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK46 - Janka Paulíková
Top Deck Julies Snow
21,141 s Mengusovské rodeo „Memoriál Jána Galla“-B 17. 8. 2013
Mládež
SVK50 - Lucia Tomková
Ledy Flower Crown
21,391 s Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
13,130 s Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW 22. 6. 2013

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
stone team 73,620 s 10 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK161 - Daniel Meždej
ARC Honey n Chic
144 „A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová 21. 9. 2013
Nonpro
POL166 - Magdalena Armatys
Europine
134,50 „A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová 21. 9. 2013
Mládež
SVK140 - Margaréta Beláňová
SK Shining Jack
132,50 „A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová 21. 9. 2013

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK43 - Zuzana Sitárová
Princezna II
145 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Mládež
SVK80 - Simona Kunovičová
Be My Fox
172 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK7 - Boris Tóth
Destiny Dream
SVK36 - Eva Duraiova
Perseus
SVK124 - Jan Vajda
Her Skirts Up
team 46,290 s 3 Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW 22. 6. 2013

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK24 - Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
SVK45 - Janka Paulíková
IPD Bessi San Penny
no1 101 s 10 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK172 - Dominika Chmelarova
Im Lucky Luck
129 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Mládež
SVK171 - Laura Árestová
 Hattatittlla
119,50 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
stone team 24,920 s Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK68 - Barbora Bašová
Spat Freckles Delmas
18 Polomský western 14. ročník - B, 13713SW 13. 7. 2013
Mládež
SVK171 - Laura Árestová
 Hattatittlla
18 Polomský western 14. ročník - B, 13713SW 13. 7. 2013

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA