Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy – 2020

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

2Gate Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK2017 - Branislav Šablatúra
SLR Safari Peptos
SVK1372 - Peter Dula
Peptos Playmate 2013
SVK2094 - Barbora Bašová
SLR Peptos Cutterbar
Kamenný Silver Team 70,790 s 10 SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020
Green Rider
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
SVK2301 - Richard Švec
Al Malik AL Muntazar
SVK2322 - Monika Komosná
Zydanee
zbuchnutí 86,690 s 9 SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
POL2382 - Julia Dunka
Smile MAN GO
16,830 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020
Mládež
POL2382 - Julia Dunka
Smile MAN GO
17,107 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK2324 - Peter Dobeš
Mis S Brown***
SVK1502 - Jozef Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
Bricol a Autocar ✪ 9,990 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK1813 - Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
16,350 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020
Green Rider
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
36,720 s SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1494 - Martin Kučírek
Autum shy
13 SK - Nemšová - trening-Cutting,CowHorse 1.kolo Team Roping 27. 6. 2020
Open
SVK1319 - Branislav Šablatúra
SLR Peptos Cutterbar
13 SK - Nemšová - trening-Cutting,CowHorse 1.kolo Team Roping 27. 6. 2020
Open
SVK2116 - Pawel Paliwoda
Nothing elze mater
13 SK - Nemšová - trening-Cutting,CowHorse 1.kolo Team Roping 27. 6. 2020
Open
SVK2349 - Erick Cuijvers
Sweet As
13 SK - Nemšová - trening-Cutting,CowHorse 1.kolo Team Roping 27. 6. 2020
Open
SVK2342 - Marek Medvecky
Peptos Cat 2014
13 SK - Nemšová - trening-Cutting,CowHorse 1.kolo Team Roping 27. 6. 2020
Open
CZE2354 - Petr Čtrnáctý
Silver Magic Tucker
13 SK - Nemšová - trening-Cutting,CowHorse 1.kolo Team Roping 27. 6. 2020

Hunt seat equitation

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK2064 - Zuzana Klačanská
Dody Nice Body
68 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Mládež
SVK2360 - Gabika James
Primáš
63 SK - Trenčianska Závada - 2.kolo-Reining, 2.kolo-Drezurky 26. 6. 2020

Hunter under saddle

Kategorie Jezdec Pořadí Závod Datum
Open
SVK784 - Katarína Beláňová
LV Hollywood Whiz
1 SK - Trenčianska Závada - 2.kolo-Reining, 2.kolo-Drezurky 26. 6. 2020
Open
SVK2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Mládež
SVK2314 - Lara Grossmanová
DUAL STARDUST
1 SK - Trenčianska Závada - 2.kolo-Reining, 2.kolo-Drezurky 26. 6. 2020

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
POL2382 - Julia Dunka
Smile MAN GO
21,759 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020
Mládež
POL2382 - Julia Dunka
Smile MAN GO
21,949 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020

Ranch Cutting

Kategorie Jezdec Body Čas Závod Datum
Open
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
73 130,380 s SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020

Ranch Doctoring

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK2324 - Peter Dobeš
Mis S Brown***
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
POL1808 - Jarek Bilski
SATO REINFORCE JET
roperi nohari polsky 41,610 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK2250 - Marek Žilinec
Henessy Hidalgo Jet
6,610 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK2017 - Branislav Šablatúra
SLR Safari Peptos
SVK1372 - Peter Dula
Peptos Playmate 2013
Stone team 58,180 s 9 SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020
Green Rider
SVK2301 - Richard Švec
Al Malik AL Muntazar
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
arabians 33,870 s 3 SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Walk / Trot
SVK1591 - Martin Michalec
Lucky Tari Starlight
69 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 5. 1. 2020
Open
SVK2341 - Lýdia Čapková
CASH THAT WHIZ
71,50 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Nonpro
SVK2245 - Zuzana Cyprianová
DB Biena Whiz Chex
70 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 5. 1. 2020
Mládež
SVK2341 - Lýdia Čapková
CASH THAT WHIZ
69,50 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Green Rider
SVK2245 - Zuzana Cyprianová
DB Biena Whiz Chex
67 SK - Trenčianska Závada - 2.kolo-Reining, 2.kolo-Drezurky 26. 6. 2020

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
80 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Mládež
SVK1350 - Anna Šaryová
Larsen
81 SK - Bystrička -1.kolo-Drezura,Reining 6. 6. 2020
Green Rider
CZE2369 - Zuzana Ridoško
Incoming Sensation
85 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK2179 - Lenka Šablatúrová
Bingo Safari
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
SVK1375 - Miroslava Dulová
Peptos Playmate 2013
MyTri 18,200 s 3 SK-Nemšová-školenie programu Eurorodeo 10:00 do 13:00 Hala-Kantyna 29. 2. 2020
Green Rider
SVK2322 - Monika Komosná
Zydanee
SVK2301 - Richard Švec
Al Malik AL Muntazar
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
zbuchnutí 50,890 s 3 SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
SVK1828 - Joflik Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
6,670 s SK - Nemšová - Trening Team Roping 2 11. 7. 2020

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Walk / Trot
CZE2303 - Monika Franeková
Rango HR LEGACY
68,50 SK - Bystrička -1.kolo-Drezura,Reining 6. 6. 2020
Open
SVK2238 - Karolína Pellerová
Queen Impressive
71,50 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 5. 1. 2020
Nonpro
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
70,50 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Mládež
SVK2233 - Meliska Katka Beláňová
LV Hollywood Whiz
73 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 5. 1. 2020

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK2311 - Jan Vajda
MK Docs Delwin
SVK36 - Eva Duraiová
Perseus
leyla team 28,660 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020
Green Rider
SVK2301 - Richard Švec
Al Malik AL Muntazar
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
Arabians 36,380 s SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
80 SK - Bystrička -1.kolo-Drezura,Reining 6. 6. 2020
Mládež
SVK1350 - Anna Šaryová
Larsen
77 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Green Rider
SVK2308 - Katarína Beláňová
SMART SUNSHINE COOPER
74 SK - Bystrička -1.kolo-Drezura,Reining 6. 6. 2020

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA