Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy – 2014

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
12,720 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
15,280 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK22 - Soňa Púchovská
Adam Jet Boy
14,574 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014
Mládež
SVK47 - Monika Pálová
Fantastic Dun It
15,291 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE549 - Jan Ryba
A Wizzy Bizzy
CZE88 - Milan Pata Pata
Sioux City Hollywood
CZE94 - Marek Zabransky
Brenda
kluci z Haltru 38,910 s Nemšová-SAWRR Ry-2k,Pr-2k PRCZA 3 kolo 7. 6. 2014
Mládež
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
xxxx 44,460 s Šikluv mlýn 4.kolo RC WI-CZ 9. 8. 2014

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE212 - Radek Holub
Chealsea Little Bar
2,750 s Nemšová-SAWRR Ry-2k,Pr-2k PRCZA 3 kolo 7. 6. 2014

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE268 - Antonin Frinta
Gret Read BH
CZE212 - Radek Holub
Chealsea Little Bar
40+ 7,360 s Nemšová - Ry-8k,Pr-7k, TPA-6.kolo 23. 8. 2014

Cattle Branding

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
25,120 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE467 - Eliška Plačková
Gripen
38 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK209 - Branislav Šablatúra
Hickorys Highlight
12,460 s Mitrov 4.kolo 26. 7. 2014
Mládež
CZE578 - Kateřina Lencová
Šebor
20,280 s Malenice u Volyně 6.kolo RC WI-CZ 23. 8. 2014

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK165 - Martin Kučírek
Peptos Bar
73 Galanta - Cu-1k 24. 5. 2014
Nonpro
SVK153 - Milan Klimcik
Pedro Cat
67,50 Galanta - Cu-1k 24. 5. 2014

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK46 - Janka Paulíková
Top Deck Julies Snow
21,140 s Muráň - Ry-5k,Pr-4k, 26. 7. 2014
Mládež
SVK50 - Lucia Tomková
Ledy Flower Crown
21,878 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014

Ranch Cutting

Kategorie Jezdec Body Čas Závod Datum
Open
HUN542 - Zoltán Szalontai
Tuckers Equalizer
71 68 s Galanta - Ry-1k,Pr-1k, 24. 5. 2014

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE268 - Antonin Frinta
Gret Read BH
9,340 s Nemšová - Ry-8k,Pr-7k, TPA-6.kolo 23. 8. 2014

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK209 - Branislav Šablatúra
Hickorys Highlight
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
stone team 74,330 s 10 Galanta - Ry-1k,Pr-1k, 24. 5. 2014
Mládež
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE493 - Eliška Roučová
Scarllet
123 78,340 s 3 Juniorske Rodeo Hos­lovice o RC WI-CZ 15. 6. 2014

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK146 - Peter Šimek
Kam Gondor Whiz
144 Hrabušice - Re 7 kolo 6. 9. 2014
Nonpro
SVK141 - Kamil Beláň
Sk Shiner Legend
142 Hrabušice - Re-Finale 7. 9. 2014
Mládež
SVK608 - Kristína Šimeková
Bar Andy Star
134,50 Hrabušice - Re-Finale 7. 9. 2014

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK450 - Zuzana Sitárová
Zippi Toly Expresso
88 Bystrička - Dr-3k,Re-3k 28. 6. 2014
Mládež
SVK80 - Simona Kunovičová
Be My Fox
87 Bystrička - Dr-3k,Re-3k 28. 6. 2014

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE391 - Kristýna Matějková
Try My Best Dunnit
14,030 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014
Mládež
CZE483 - Natálie Hampejsová
Pearl Harlan Cody
25,650 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Start Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK199 - Boris Buday
Kit Cut
69 Galanta - Cu-1k 24. 5. 2014

Steer Wrestling

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE393 - MIROSLAV KRAUS
LORD
7,150 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE648 - Lenka Svobodová
Sk Rooster Secret
CZE214 - Monika Spilkova
Falcon Breeze
CZE212 - Radek Holub
Chealsea Little Bar
Holoubata 26,530 s 3 Nemšová - Ry-8k,Pr-7k, TPA-6.kolo 23. 8. 2014
Mládež
CZE603 - Tereza Pokorná
Šejna
CZE493 - Eliška Roučová
Scarllet
CZE617 - Tereza Jíšová
Fryš
jíropo 35,900 s 1 Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
SVK382 - Tomáš Kutnar
At eros emperor
CZE594 - Jakub Kutnar
PB Discos Dancer
7,150 s Mitrov 5.kolo 16. 8. 2014

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK209 - Branislav Šablatúra
Hickorys Highlight
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
Slovenska Trojka 71,900 s 10 Nemšová-SAWRR Ry-6k,Pr-5k 2. 8. 2014
Mládež
CZE493 - Eliška Roučová
Scarllet
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
rouc pintera 67,070 s 3 Radotin 1.kolo 24. 5. 2014

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK430 - Zuzana Klačanská
RM Playboys Gaia
69 Bystrička - Dr-3k,Re-3k 28. 6. 2014
Mládež
SVK180 - Gabriela Bocová
Duck
70 Tr.Závada - Dr-4k,Re-4k 5. 7. 2014

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
Lupca Team 22,260 s Galanta - FINÁLE=Majstovstvá SR, 20. 9. 2014

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK16 - Eva Zelenayová
Joe Lee Blue Eye
40 Tr.Závada - Dr-2k,Re-2k 14. 6. 2014
Mládež
SVK80 - Simona Kunovičová
Be My Fox
14 Briežky - Dr-FINÁLE,Ry-FINÁLE 27. 9. 2014

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA