Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy – 2016

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
29,030 s SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
15,605 s SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
16,100 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016
Green Rider
SVK38 - Michala Harakály
Mistys Little Doc
16,220 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1007 - Peter Dobeš
Play me jac
SVK1134 - Matúš Kuzma
WAS BORN TOBE COWBOY
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
blondinka s lasarmi 56,540 s SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
team roping kezmarok13 ✪ 13,990 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
14,140 s CZ - Mitrov - 1.kolo - dobytok,rychlostky 7. 5. 2016
Mládež
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
18,202 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Green Rider
SVK38 - Michala Harakály
Mistys Little Doc
22,257 s SK - Hodkovce - 4.kolo - dobytok 25. 6. 2016

Dummy Roping

Kategorie Jezdec Závod Datum
Open
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Open
SVK1037 - Silvia Lacová
Tango
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016

Horse Dummy Roping

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK809 - Marek Žilinec
Kam a Teddy Sheik
3 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK378 - Alexander Majer
Amalia jay bonanza
20,142 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016
Mládež
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
21,264 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
SVK1130 - Vendelín Dobranský
Laly Dualy
21,843 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016

Ranch Cutting

Kategorie Jezdec Body Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
81,50 83,540 s SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
6,900 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK24 - Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
Team Silver Lake 51,780 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016
Mládež
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
Bez mena 62,480 s 10 SK - Galanta - 11.kolo - dobytok , rychlostky 10. 9. 2016
Green Rider
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
Forestfetánia 60,310 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK146 - Peter Šimek
Kam Gondor Whiz
72,53 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 17. 9. 2016
Nonpro
SVK140 - Margaréta Beláňová
SK Shining Jack
70 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 17. 9. 2016
Mládež
SVK962 - Lara Bihary
Lucky Tari Starlight
69,51 SK-Nemšova -Ranch13-Detské preteky pre kone a poníky + trennig s dobytkom 28. 5. 2016
Green Rider
SVK1215 - Romana Palicova
Looks Like April
70 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 17. 9. 2016

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK430 - Zuzana Klačanská
RM Playboys Gaia
80 SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 25. 6. 2016
Mládež
SVK80 - Simona Kunovičová
Be My Fox
77 SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
14,200 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Speed Sorting

Kategorie Jezdec Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE865 - Jaroslav Novosad
Absarokee Amy NJ
26,820 s 1 CZ - Mitrov - 3.kolo - dobytok,rychlostky 11. 6. 2016

Speed Sorting Double

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE1195 - Veronika Vlková
Tobi
CZE1213 - Anna Štěpánková
Lil Woody Colord
Šmankote babičko čaruj... 84,090 s 7 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK66 - Milan Šprla
Lena our enterprice 121
My na to máme 21,580 s 3 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
CZE261 - Anna Klugerova
Peppys Silver Jacq
CZE259 - Dorota Kalná
Tynek
Lačný tým 41,100 s 3 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Green Rider
CZE1151 - Jan Kobliha
Láska
CZE1150 - Kristýna Molinariová
Dartaňan
CZE872 - Kristyna Rudolfová
Chelsea
Walpor 28,496 s 3 SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK580 - Jan Vajda
nico freckles
SVK735 - Zuzana Eibnerová Staššíková
Top Jolly Brown Pad
SVK36 - Eva Duraiova
Perseus
top teame 59,100 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
SVK642 - Karin Kelementová
Western Gold Hidalgo
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
Rýchlostkársky mladež 81,140 s 10 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016
Green Rider
SVK957 - Kristína Horvátová
Mima Shining Bonanza
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
SVK959 - Róbert Horvát
Lady Goldie
Učíme sa 79,800 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK137 - Simona Švajdová
Lussi
70,50 SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - drezura,reining 6. 8. 2016
Mládež
SVK1073 - Miško Lehocký
Kam Hermiona Grenger
71 SK-Nemšova -Ranch13-Detské preteky pre kone a poníky + trennig s dobytkom 28. 5. 2016
Green Rider
CZE1057 - Adela Urbanová
Jackie Golden Breeze
2 CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
CZE1045 - Jaroslav Kabelka
Speedy Slipers
kámoši 19,800 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
Bez dotyku 25,030 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016
Green Rider
CZE1059 - Miluše Tomčíková
San Peppy Smart
CZE1061 - Jaromír Tomčík
A Nu High Brow Cat
TT ranč 34,150 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK430 - Zuzana Klačanská
RM Playboys Gaia
74 SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016
Mládež
SVK967 - Daniela Krabáčová
Jeronimo H
80 SK-Nemšova -Ranch13-Detské preteky pre kone a poníky + trennig s dobytkom 28. 5. 2016

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA