Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy – 2018

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK1315 - Lea Lauková
ROCKA FARO BI
15,298 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok ,Lasa ,1.kolo SAWRR 2.kolo NBHA-Rychlostky 12. 5. 2018
Mládež
SVK1560 - Carla Scholtzová
Kam Smart Chic Ella
15,783 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE1835 - Libor Hrzán
Swanky san Bar
4,560 s CR - Jestřebice -Team Roping 25. 8. 2018

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1383 - Jozef Žilinec
Pedro Cat
ňaňo team 8,700 s SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping 17. 8. 2018

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
17,050 s SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Dobytok 5.kolo-Lasa,2.kolo-Team Roping 13. 7. 2018
Mládež
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
15,240 s SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Dobytok 5.kolo-Lasa,2.kolo-Team Roping 13. 7. 2018
Green Rider
SVK1617 - Tatiana Cupanová
Zornička Zoe
18,210 s SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Dobytok 5.kolo-Lasa,2.kolo-Team Roping 13. 7. 2018

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK1116 - Lucia Tomková
Top Deck Julies Snow
20,603 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018
Mládež
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
21,660 s SK - Muráň - dobytok 6.kolo.rychlostky NBHA 21. 7. 2018

Ranch Doctoring

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1383 - Jozef Žilinec
Pedro Cat
SVK1569 - Roman Žilinec
Kam a Teddy Sheik
My sme všetci Raperisti 31,690 s SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping 31. 8. 2018

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK1679 - Matúš Štefko
Sab Impressive King
5,580 s SK - Nemšová - Finale Majstrovstvá Slovenska - Lasa ,Team Roping 27. 10. 2018

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
SVK738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
Double Trouble 57,520 s 10 SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky 8. 9. 2018
Mládež
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
Forestfetánia 63,220 s 10 SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day 16. 6. 2018
Green Rider
SVK1009 - Róbert Szalay
Johnny Deep
SVK1317 - Miroslava Eliasova
VR DANCER FOR MONEY
MR Team 83,330 s 5 SK - Galanta - 3.kolo-Dobytok,4.kolo-Lasa,3.kolo SAWRR 4.kolo NBHA-Rychlostky +Meta-Gas Day 16. 6. 2018

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK398 - Peter Šimek
Over The Sky
74 SK - Hrabušice - 5.kolo-Reining ,5.kolo-Drezura ,Paint Show+ seminar 27. 7. 2018
Open
SVK146 - Peter Šimek
Kam Gondor Whiz
74 SK - Hrabušice - Finále Majstrovstvá Slovenska - Reining 1. 9. 2018
Nonpro
SVK1094 - Peter Világi
Mr. Triggerfish
72 SK - Trenčianska Závada - 4.kolo-Reining,+Detske preteky 23. 6. 2018
Mládež
SVK1239 - Margaréta Beláňová
ARC Honey an CHic
71,50 SK - Hrabušice - 2.kolo - reining,1.kolo - WorkingCowHorse 12. 5. 2018
Green Rider
SVK1415 - Monika Grácová
GENUINE KAM
70 SK - Hrabušice - 2.kolo - reining,1.kolo - WorkingCowHorse 12. 5. 2018
Green Rider
SVK1323 - Karin Fúsková
GINORIMA
70 SK - Trenčianska Závada - 4.kolo-Reining,+Detske preteky 23. 6. 2018

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK894 - Veronika Zámečníková
Bleckie
91 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Mládež
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
86 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Speed Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
17,170 s SK - Mengusovce - 6.kolo-Lasa ,4.kolo SAWRR 7.kolo NBHA-Rychlostky 4. 8. 2018

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK931 - Jozef Janček
Kam a Teddy Sheik
SVK1828 - Joflik Žilinec ml.
HOLLY KIT CHOCOLATE
SVK1759 - Peter Žilinec
Wakantanka Hidalgo
krasny petko a predcedko borec 30,580 s 3 SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping 17. 8. 2018
Mládež
SVK1829 - Emma Mičurová
RM DIAMONDS SPARKLE
SVK584 - Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
SVK1491 - Joflik Žilinec ml.
RG HOLLYWOOD RAGEE
kuriatka 39,320 s 3 SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky 8. 9. 2018
Green Rider
SVK1484 - Nikola Poláková
RB Royal Doc
SVK1009 - Róbert Szalay
Johnny Deep
SVK1703 - Laura Antolová
Peptos Playmate 2014
Robo je vedúci 68,720 s 2 SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Dobytok 5.kolo-Lasa,2.kolo-Team Roping 13. 7. 2018

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
SVK1679 - Matúš Štefko
Sab Impressive King
CZE1833 - Radek Holub
Ghoast of speedy king
7,700 s CR - Jestřebice -Team Roping 25. 8. 2018

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
SVK1813 - Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 53,560 s 10 SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping 17. 8. 2018
Mládež
SVK1186 - Štefan Škombar ml.
Zefir
SVK1491 - Joflik Žilinec ml.
RG HOLLYWOOD RAGEE
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
mali veľký kowboji 84,050 s 10 SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping 31. 8. 2018
Green Rider
SVK1703 - Laura Antolová
Peptos Playmate 2014
SVK1009 - Róbert Szalay
Johnny Deep
SVK1484 - Nikola Poláková
RB Royal Doc
Robo je vedúci 93,460 s 10 SK - Galanta - 8.kolo-Dobytok,8.kolo-Lasa,6.kolo SAWRR 8.koloNBHA-Rychlostky 8. 9. 2018

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK727 - Tereza Pellerová
Queen Impressive
72 SK - Hrabušice - 5.kolo-Reining ,5.kolo-Drezura ,Paint Show+ seminar 27. 7. 2018
Mládež
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
71 SK - Hostova - 4.kolo-Drezura 21. 7. 2018
Mládež
SVK1350 - Anna Šaryová
Larsen
71 Detské vianočné preteky pre kone a poníky 28. 12. 2018
Green Rider
SVK1654 - Markétka Franeková
Monos S
64 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
Team Silver Lake 22,690 s SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping 31. 8. 2018
Mládež
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
SVK1703 - Laura Antolová
Peptos Playmate 2014
Rýchlo a zbesilo 35,630 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1351 - Andrea Šaryová
Larsen
84 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Mládež
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
83 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Green Rider
SVK1696 - Renáta Ulrichová
Jooky Pepsi Poco Bvlgari
61 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA