Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1653 - Matúš Štefko
Tristan One Star
M and M 14,890 s SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
20,390 s SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018
Mládež
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
23,680 s SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018
Green Rider
SVK1617 - Tatiana Cupanová
Zornička Zoe
36,790 s SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018

Cowhorse

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK5 - Angelika Dobešová
Lucky Tari Starlight
144 SK - Hrabušice -2.kolo Reining-ERHA Regional Central Easten Show Slovak Paradise-cowhorse 1. 6. 2019
Nonpro
AUT58 - Andrea Popp
Sugars Smartes Lena
142,50 SK - Hrabušice - 4.kolo - reining,2.kolo - WorkingCowHorse 22. 7. 2017

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK151 - Anton Kondela
Dual Chick Playboy
72 Slovak Paradise Cup -Hrabušice, 13629VW 29. 6. 2013
Open
SVK150 - Anton Kondela
Willie Emilie
72 Slovak Paradise Cup -Hrabušice, 13629VW 29. 6. 2013
Open
SVK150 - Anton Kondela
Willie Emilie
72 Slovak Paradise Cup Hrabušice 27.-28.7.2013, 13727VW 27. 7. 2013
Nonpro
SVK152 - Milan Klimcik
First Smart Pep
70 Slovak Paradise Cup Hrabušice 27.-28.7.2013, 13727VW 27. 7. 2013

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK809 - Marek Žilinec
Kam a Teddy Sheik
8,850 s SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1375 - Miroslava Uhrinová
Peptos Playmate 2013
SVK25 - Branislav Šablatúra
Kam Mary Soláno
Strieborný kameň 84,880 s 7 SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018
Mládež
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
sašoadela 83,580 s 4 SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK146 - Peter Šimek
Kam Gondor Whiz
144 Hrabušice - Re 7 kolo 6. 9. 2014
Nonpro
SVK141 - Kamil Beláň
Sk Shiner Legend
142 Hrabušice - Re-Finale 7. 9. 2014
Mládež
SVK608 - Kristína Šimeková
Bar Andy Star
134,50 Hrabušice - Re-Finale 7. 9. 2014
Green Rider
SVK1516 - SOPHIA LUKACIK
CS WHAT THE FOX
71,50 SK - Hrabušice - 7.kolo - reining 2. 9. 2017
Green Rider
SVK1591 - Martin Michalec
Lucky Tari Starlight
71,50 SK - Hrabušice -2.kolo Reining-ERHA Regional Central Easten Show Slovak Paradise-cowhorse 1. 6. 2019

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK177 - Patrícia Helena Hubová
Delton Delight Boy
79 SK - Hrabušice - 4.kolo - drezura,reining 23. 7. 2016
Mládež
SVK80 - Simona Kunovičová
Be My Fox
75 3.kolo Reining 4.kolo Drezúrky- Hrabušice 25. 7. 2015

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK1372 - Peter Dula
Peptos Playmate 2013
Kamenný Silver Team 41,020 s 3 SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018
Mládež
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
SVK1491 - Joflik Žilinec ml.
RG HOLLYWOOD RAGEE
SVK1186 - Štefan Škombar ml.
Zefir
mali veľký kowboji 79,200 s 3 SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1351 - Andrea Šaryová
Larsen
78,50 SK - Hrabušice - 7.kolo Reining ,6.kolo Drezura,+ Paint Show 3. 8. 2019
Mládež
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
76,50 SK - Hrabušice - 7.kolo Reining ,6.kolo Drezura,+ Paint Show 3. 8. 2019

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
CZE1203 - Kateřina Hrochová
Sydney
myslite že se vezmou ? 43,840 s SK - Hrabušice -1.kolo Dobytok,Lasa 21. 4. 2018

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK450 - Zuzana Sitárová
Zippi Toly Expresso
78 6.kolo Reining 6.kolo Drezúrky- Hrabušice 5. 9. 2015
Mládež
SVK899 - Daniela Krabáčová
JACK SANTOS
73 SK - Hrabušice - 5.kolo-Reining ,5.kolo-Drezura ,Paint Show+ seminar 27. 7. 2018

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA