Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
12,720 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
15,280 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE391 - Kristýna Matějková
Try My Best Dunnit
18,320 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE467 - Eliška Plačková
Gripen
20,020 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE497 - Adéla Nováčková
CS Joe Dee Lena
7,810 s Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014

Cattle Branding

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
25,120 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
CZE467 - Eliška Plačková
Gripen
38 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE393 - MIROSLAV KRAUS
LORD
33,180 s Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014
Mládež
CZE467 - Eliška Plačková
Gripen
37,940 s Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
23,590 s Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014
Mládež
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
25,720 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
BRA395 - Renato Santana
Klaras Pedro
36,150 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Steer Wrestling

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE393 - MIROSLAV KRAUS
LORD
7,150 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
CZE460 - Michal Tesař
SAM DESPERADOS
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
Jižani4 89,200 s 2 Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014
Mládež
CZE603 - Tereza Pokorná
Šejna
CZE493 - Eliška Roučová
Scarllet
CZE617 - Tereza Jíšová
Fryš
jíropo 35,900 s 1 Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
CZE491 - Roman Mráz
Smart Master Charger
CZE492 - Jakub Růžička
Magic Honeyway
Mraz Saddlery 103,970 s 5 Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
CZE460 - Michal Tesař
SAM DESPERADOS
Jižani 37,680 s Bohdalice 3 kolo RC WI-CZ 12. 7. 2014

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA