Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

2Gate Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1676 - Martin Kučírek
Kam Jodie Foster
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
2 muži a žena 50,950 s 10 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Mládež
SVK1675 - Laura Antolová
Kam Jodie Foster
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
SVK1551 - Saška Kučírková
Peptos Cat 2013
najneobhospodarenejšie 60,860 s 10 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Green Rider
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
SVK2301 - Richard Švec
Al Malik AL Muntazar
SVK2322 - Monika Komosná
Zydanee
zbuchnutí 86,690 s 9 SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK24 - Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
15,490 s Galanta - FINÁLE=Majstovstvá SR, 20. 9. 2014

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK189 - Karin Kelementová
Goldy Dry Cody
15,134 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Nonpro
SVK2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
20,824 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019
Mládež
SVK1560 - Carla Scholtzová
Kam Smart Chic Ella
15,783 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018
Green Rider
SVK710 - Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
16,431 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
SVK810 - Jozef Žilinec
Hollywood Johny
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 33,510 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
4,330 s Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1436 - Marek Žilinec
Pedro Cat
SVK2010 - Roman Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
Dvaja bratia od Ňaňa 10,550 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
12,610 s SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas 15. 6. 2019
Mládež
SVK2021 - Martin Michalec
WAS BORN TOBE COWBOY
13,310 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019
Green Rider
SVK800 - Juraj Múcska
Coco
19,760 s 1. kolo Championat SAWRR -Galanta dobytok rychlostky 2.kolo drezura 16. 5. 2015

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK165 - Martin Kučírek
Peptos Bar
73 Galanta - Cu-1k 24. 5. 2014
Nonpro
SVK152 - Milan Klimcik
First Smart Pep
69,50 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
20,535 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017
Nonpro
SVK2077 - Evelin Haverová
Rubin
46,810 s SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas 15. 6. 2019
Mládež
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
21,264 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
SVK710 - Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
23,497 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Ranch Cutting

Kategorie Jezdec Body Čas Závod Datum
Open
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
73 130,380 s SK - Galanta - 1.kolo Ohradky ,Rychlostky,Lasa 13. 6. 2020

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK436 - Matúš Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
5,980 s SK - Galanta - 1.kolo-Dobytok,1.kolo-Lasa,1.kolo SAWRR 1.koloNBHA-Rychlostky 4. 5. 2019
Green Rider
SVK1382 - Štefan Škombar ml.
RM DIAMONDS SPARKLE
12,590 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1676 - Martin Kučírek
Kam Jodie Foster
SVK738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
kuč doc 50,290 s 10 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
Bez dotyku 61,490 s 10 SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Green Rider
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
Forestfetánia 60,310 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK5 - Angelika Dobešová
Lucky Tari Starlight
69 Western Rodeo Galanta - Ranč na Striebornom jazere, 13608ZW 8. 6. 2013

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK43 - Zuzana Sitárová
Princezna II
145 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Mládež
SVK80 - Simona Kunovičová
Be My Fox
172 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK580 - Jan Vajda
nico freckles
19 s Galanta - FINÁLE=Majstovstvá SR, 20. 9. 2014

Speed Sorting

Kategorie Jezdec Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK30 - Peter Dula
Pepitas Shining Star
35,910 s 0 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016

Start Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK199 - Boris Buday
Kit Cut
69 Galanta - Cu-1k 24. 5. 2014

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1484 - Nikola Poláková
RB Royal Doc
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
SVK2040 - Alexandra Kučerová
SLR Sunny Peptos
Chilli hot peppers 24,720 s 3 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Mládež
CZE1536 - Matěj Klvaňa
A Nu High Brow Cat
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
nevím 24,650 s 3 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
SVK953 - Pavol Chorvát
KEVIN
Žrebec,valach,kobyla 32,340 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1226 - Jozef Janček
RM DIAMONDS SPARKLE
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1383 - Jozef Žilinec
Pedro Cat
team trio 58,830 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018
Mládež
SVK1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
CZE1536 - Matěj Klvaňa
A Nu High Brow Cat
S&A&M 86,360 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Dobytok, 10.kolo Lasa,8.kolo SAWRR 10.kolo NBHA Rychlostky 29. 9. 2018
Green Rider
SVK957 - Kristína Horvátová
Mima Shining Bonanza
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
SVK959 - Róbert Horvát
Lady Goldie
Učíme sa 79,800 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK172 - Dominika Chmelarova
Im Lucky Luck
129 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Mládež
SVK171 - Laura Árestová
 Hattatittlla
119,50 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Green Rider
SVK1654 - Markétka Franeková
Monos S
64 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
CZE1371 - David Málek
Dixie Little Star
velmi rychly team 19,530 s SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Mládež
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
SVK1491 - Joflik Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
Kuriatka Jof&Em 21,400 s SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Green Rider
SVK705 - Zuzana Nerádová
Maja
SVK722 - Kristína Horvátová
Huberta
KaZ 26,370 s 9. kolo dobytok ,rychlostky -Galanta 26. 9. 2015

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1351 - Andrea Šaryová
Larsen
84 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Mládež
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
83 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Green Rider
SVK1696 - Renáta Ulrichová
Jooky Pepsi Poco Bvlgari
61 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA