Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
17,320 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014
Mládež
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
18,590 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE485 - Daniel Dolejš
Fatina
14,090 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Cattle Branding

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE481 - Michal Jílek
Holy Lucky Leo
26,640 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
BRA395 - Renato Santana
Klaras Pedro
20,620 s Hos­lovice 2 kolo RC WI-CZ 14. 6. 2014

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
22,830 s Hos­lovice 2 kolo RC WI-CZ 14. 6. 2014
Mládež
CZE626 - Natálie Kolářová
Jestee
23,680 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE491 - Roman Mráz
Smart Master Charger
29,540 s Hos­lovice 2 kolo RC WI-CZ 14. 6. 2014

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE491 - Roman Mráz
Smart Master Charger
CZE492 - Jakub Růžička
Magic Honeyway
Sedlářství Mráz 80,370 s 5 Hos­lovice 2 kolo RC WI-CZ 14. 6. 2014
Mládež
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE493 - Eliška Roučová
Scarllet
123 78,340 s 3 Juniorske Rodeo Hos­lovice o RC WI-CZ 15. 6. 2014

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE391 - Kristýna Matějková
Try My Best Dunnit
14,030 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014
Mládež
CZE483 - Natálie Hampejsová
Pearl Harlan Cody
25,650 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Steer Wrestling

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE485 - Daniel Dolejš
Fatina
61,020 s Hos­lovice 2 kolo RC WI-CZ 14. 6. 2014

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Mládež
CZE474 - Adam Pintera
Gimly
CZE506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
CZE467 - Eliška Plačková
Gripen
Hoslovice 76,630 s 1 Juniorske Rodeo Hos­lovice o RC WI-CZ 15. 6. 2014

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
CZE651 - Michal Šandera
Topsail Barbbies Peppy
CZE460 - Michal Tesař
SAM DESPERADOS
sateso 99,290 s 4 Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014
Mládež
CZE483 - Natálie Hampejsová
Pearl Harlan Cody
CZE698 - Natálie Smolíková
Mery
CZE578 - Kateřina Lencová
Šebor
lentilky 58,220 s 2 Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE486 - Denisa Palmová
Smart Top Jet
BRA395 - Renato Santana
Klaras Pedro
.... 50,830 s Hos­lovice 2 kolo RC WI-CZ 14. 6. 2014

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA