Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK209 - Branislav Šablatúra
Hickorys Highlight
27,240 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK22 - Soňa Púchovská
Adam Jet Boy
14,574 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014
Mládež
SVK47 - Monika Pálová
Fantastic Dun It
15,291 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014
Green Rider
SVK184 - Lucia Tomková
IPD Bessi San Penny
16,901 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE103 - Klára Patová
Sioux City Hollywood
2,600 s Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW 22. 6. 2013

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1381 - Štefan Škombár St.
Tristan One Star
SVK1382 - Štefan Škombar ml.
RM DIAMONDS SPARKLE
Roperi Pištovci 11,980 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
12,990 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Mládež
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
16,297 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Green Rider
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
21,372 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK49 - Ivan Tkáčik
Genuin Ranger
21,053 s 3. kolo - dobytok ,rychlostky -Slovenská Lupča 20. 6. 2015
Mládež
SVK50 - Lucia Tomková
Ledy Flower Crown
21,878 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014
Green Rider
SVK1130 - Vendelín Dobranský
Laly Dualy
23,547 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
6,684 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK24 - Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
Team Silver Lake 65,206 s 10 SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Green Rider
SVK1002 - Beáta Uchaľová
CODYS JEZZABELL STAR
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
Paint team 77,910 s 10 SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok ,4.kolo - rychlostky 18. 6. 2016

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
SVK729 - Ladislav Kišš
SUNNY DREAM BOY
L&B&M 25,940 s 3 SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Green Rider
SVK797 - Zuzana Eibnerová Staššíková
Long Awaited Genius
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
We do it better! 34,460 s 3 3. kolo - dobytok ,rychlostky -Slovenská Lupča 20. 6. 2015

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1338 - Adéla Molčanová
Arton
SVK1346 - Marek Molčan
Kam Icecream
Skipps 22 20,459 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Mládež
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SVK985 - Sofia Kreškociová
Lucky Dream Boy
mali madari 23,460 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017
Green Rider
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
barackove 22,430 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA