Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
16,077 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Mládež
SVK1252 - Laura Hadnaďová
MK Power Jack
16,626 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1396 - Jozef Žilinec
Kam a Teddy Sheik
SVK1491 - Jozef Žilinec ml.
RG HOLLYWOOD RAGEE
SVK1572 - Miroslava Tulejová
RG HOLLYWOOD RAGEE
ta co 49,450 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1486 - Dárius Kozmaš
Diana
SVK785 - Matúš Štefko
kenay
d and m 11,790 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK878 - Jakub Kolenič
Urán
17,410 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
23,890 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK1346 - Marek Molčan
Kam Icecream
28,580 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK74 - Istvan Feher
Hercegno
20,684 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Mládež
SVK1548 - Lucia Lobotková
Star White
22,255 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
11,720 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1372 - Peter Dula
Peptos Playmate 2013
SVK1347 - Adéla Molčanová
Kam Icecream
DRNDA A JA 60 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Mládež
SVK1242 - Lucia Hlavatá
Darwin
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
Majkova láska 79,720 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK1009 - Róbert Szalay
Johnny Deep
SVK705 - Zuzana Nerádová
Maja
RZ-TEAM 79,650 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK146 - Peter Šimek
Kam Gondor Whiz
73 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 23. 9. 2017
Nonpro
SVK1414 - Ivana Hamarová
Kam Chester Win Stop
69,50 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 23. 9. 2017
Mládež
SVK1014 - Lea Vargová
Windy Whiz Bar
70 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 23. 9. 2017
Mládež
SVK1452 - Šimon Guga
Lucky Tari Starlight
70 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 23. 9. 2017
Mládež
SVK1414 - Ivana Hamarová
Kam Chester Win Stop
70 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 23. 9. 2017
Green Rider
SVK1431 - Zuzana Stanová
Kam Chocoleena
71,10 SK - Trenčianska Závada - Finále Majstrovstvá Slovenska - reining 23. 9. 2017

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK894 - Veronika Zámečníková
Bleckie
91 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Mládež
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
86 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1226 - Jozef Janček
RM DIAMONDS SPARKLE
SVK1502 - Jozef Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
team trio 26,500 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Mládež
SVK584 - Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
EMEMKY 27,810 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
SVK953 - Pavol Chorvát
KEVIN
Žrebec,valach,kobyla 32,340 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
SVK729 - Ladislav Kišš
SUNNY DREAM BOY
TIME TO WIN 67,070 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK732 - Veronika Pákozdyová
Sugar Dually
SVK1346 - Marek Molčan
Kam Icecream
SVK307 - Dávid Groman
Koheilan Mózes
blondýnka a my 87,200 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
CZE173 - Monika Franeková
Monos S
70,50 SK - Galanta - 2.kolo-Drezura,2.kolo Rychlostky SAWRR 9. 6. 2018
Mládež
SVK727 - Tereza Pellerová
Queen Impressive
69,50 SK - Reca-Lucky Ranch - FINALE Majstrovstva Slovenska-drezuzky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK1654 - Markétka Franeková
Monos S
64 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE1371 - David Málek
Dixie Little Star
SVK738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
hip hop 22,770 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
Bez dotyku 24,220 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1351 - Andrea Šaryová
Larsen
84 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Mládež
SVK727 - Tereza Pellerová
Queen Impressive
93 SK - Reca-Lucky Ranch - FINALE Majstrovstva Slovenska-drezuzky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK1696 - Renáta Ulrichová
Jooky Pepsi Poco Bvlgari
61 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA