Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK34 - Jan Vajda
Freddik-Ruger
15,766 s Nemšová - Ry-8k,Pr-7k, TPA-6.kolo 23. 8. 2014
Mládež
SVK327 - Bianka Fabová
Santer
16,812 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016
Green Rider
CZE866 - Monika Řeháková
Golden Sunday
17,462 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
SVK772 - Patrícia Rybanská
AH Smart Blues Peppy
SVK738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
dame ju dole 64,834 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE268 - Antonin Frinta
Gret Read BH
CZE212 - Radek Holub
Chealsea Little Bar
40+ 7,360 s Nemšová - Ry-8k,Pr-7k, TPA-6.kolo 23. 8. 2014

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK209 - Branislav Šablatúra
Hickorys Highlight
12,460 s Mitrov 4.kolo 26. 7. 2014
Mládež
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
18,202 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Green Rider
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
22,530 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Dummy Roping

Kategorie Jezdec Závod Datum
Open
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Horse Dummy Roping

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK772 - Patrícia Rybanská
AH Smart Blues Peppy
1 SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK378 - Alexander Majer
Amalia jay bonanza
21,308 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
22,604 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016
Green Rider
SVK1152 - Klaudia Muránska
Hasan
26,143 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
6,900 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK24 - Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
Team Silver Lake 51,780 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016
Mládež
CZE259 - Dorota Kalná
Tynek
CZE261 - Anna Klugerova
Peppys Silver Jacq
Lačňošky 70,310 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016
Green Rider
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
Forestfetánia 60,310 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
14,200 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Speed Sorting

Kategorie Jezdec Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE865 - Jaroslav Novosad
Absarokee Amy NJ
26,820 s 1 CZ - Mitrov - 3.kolo - dobytok,rychlostky 11. 6. 2016

Speed Sorting Double

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE1195 - Veronika Vlková
Tobi
CZE1213 - Anna Štěpánková
Lil Woody Colord
Šmankote babičko čaruj... 84,090 s 7 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK580 - Jan Vajda
nico freckles
SVK735 - Zuzana Eibnerová Staššíková
Top Jolly Brown Pad
SVK36 - Eva Duraiova
Perseus
top teame 23,150 s 3 CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
CZE261 - Anna Klugerova
Peppys Silver Jacq
CZE259 - Dorota Kalná
Tynek
Lačný tým 41,100 s 3 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Green Rider
CZE1151 - Jan Kobliha
Láska
CZE1150 - Kristýna Molinariová
Dartaňan
CZE872 - Kristyna Rudolfová
Chelsea
Walpor 28,496 s 3 SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
SVK382 - Tomáš Kutnar
At eros emperor
CZE594 - Jakub Kutnar
PB Discos Dancer
7,150 s Mitrov 5.kolo 16. 8. 2014

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
Kamenný Silver Team 67,200 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016
Mládež
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
nájdení na tribúne 106,270 s 10 CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016
Green Rider
SVK969 - Zuzana Nerádová
Miss Tricked Out
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
PiratArmy 81,950 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
CZE865 - Jaroslav Novosad
Absarokee Amy NJ
5 CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016
Mládež
CZE1055 - Jana Svobodova
Falcon Breeze
2 CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016
Green Rider
CZE1057 - Adela Urbanová
Jackie Golden Breeze
2 CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
CZE1045 - Jaroslav Kabelka
Speedy Slipers
kámoši 19,800 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Mládež
CZE1054 - Denisa Bursíková
Smart Dual Lenas
CZE648 - Lenka Svobodová
Sk Rooster Secret
čičinky 30,574 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Green Rider
CZE1059 - Miluše Tomčíková
San Peppy Smart
CZE1061 - Jaromír Tomčík
A Nu High Brow Cat
TT ranč 34,150 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA