Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

2Gate Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
BBZ team 65,460 s 10 SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping 25. 10. 2019
Mládež
CZE1536 - Matěj Klvaňa
A Nu High Brow Cat
SVK1551 - Saška Kučírková
Peptos Cat 2013
SVK1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
nevím 73,130 s 10 SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping 25. 10. 2019

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
35,050 s 6. kolo dobytok ,rychlostky -Nemšová+Team Roping 8. 8. 2015

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK34 - Jan Vajda
Freddik-Ruger
15,766 s Nemšová - Ry-8k,Pr-7k, TPA-6.kolo 23. 8. 2014
Mládež
SVK327 - Bianka Fabová
Santer
16,589 s 6. kolo dobytok ,rychlostky -Nemšová+Team Roping 8. 8. 2015
Green Rider
SVK710 - Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
16,895 s 6. kolo dobytok ,rychlostky -Nemšová+Team Roping 8. 8. 2015

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE549 - Jan Ryba
A Wizzy Bizzy
CZE88 - Milan Pata Pata
Sioux City Hollywood
CZE94 - Marek Zabransky
Brenda
kluci z Haltru 38,910 s Nemšová-SAWRR Ry-2k,Pr-2k PRCZA 3 kolo 7. 6. 2014

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE212 - Radek Holub
Chealsea Little Bar
2,750 s Nemšová-SAWRR Ry-2k,Pr-2k PRCZA 3 kolo 7. 6. 2014

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE268 - Antonin Frinta
Gret Read BH
CZE212 - Radek Holub
Chealsea Little Bar
40+ 7,360 s Nemšová - Ry-8k,Pr-7k, TPA-6.kolo 23. 8. 2014

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
16,114 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Mládež
SVK2021 - Martin Michalec
WAS BORN TOBE COWBOY
14,400 s SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping 25. 10. 2019
Green Rider
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
22,530 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Cowhorse

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
CZE2055 - Jiri Roubicek
This Cats Light
142,50 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
CZE2055 - Jiri Roubicek
This Cats Light
142 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
AUT58 - Andrea Popp
Sugars Smartes Lena
142 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
AUT2104 - Karl Simon
Bricks Smart Player
142 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
CZE2111 - Karel Spacil
Nothing elze mater
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Open
CZE2113 - Katarina Spacilova
Dual rey TR
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Open
SVK2115 - Pawel Paliwoda
cd of the year
73 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019
Nonpro
SVK2095 - Marek Medvecky
Angel of Time
75 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Dummy Roping

Kategorie Jezdec Závod Datum
Open
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Open
SVK1037 - Silvia Lacová
Tango
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016

Horse Dummy Roping

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK809 - Marek Žilinec
Kam a Teddy Sheik
3 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016

Hunt seat equitation

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
77 SK - Nemšová - 6.kolo Reining ,5.kolo Drezura 20. 7. 2019

Hunter under saddle

Kategorie Jezdec Pořadí Závod Datum
Open
SVK1205 - Martina Koniarová
Kam Haven For Hannah
1 SK - Nemšová - 3.kolo Reining ,2.kolo Drezura 8. 6. 2019
Open
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
1 SK - Nemšová - 6.kolo Reining ,5.kolo Drezura 20. 7. 2019
Open
SVK2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Nemšová - MSR Reining ,Drezura 21. 9. 2019
Open
SVK2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK378 - Alexander Majer
Amalia jay bonanza
21,752 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Mládež
POL2382 - Julia Dunka
Smile MAN GO
21,949 s SK - Nemšova - 6.kolo-Ohradky Dobytok, 4.kolo-Lasa+Team Roping , 6.kolo Rychlostky 24. 7. 2020
Green Rider
SVK710 - Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
24,787 s 6. kolo dobytok ,rychlostky -Nemšová+Team Roping 8. 8. 2015

Ranch Cutting

Kategorie Jezdec Body Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
81,50 83,540 s SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016
Nonpro
SVK2121 - Erik Medvecký
Angel of Time
71 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Ranch Doctoring

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1383 - Jozef Žilinec
Pedro Cat
SVK1569 - Roman Žilinec
Kam a Teddy Sheik
My sme všetci Raperisti 31,690 s SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping 31. 8. 2018

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK1679 - Matúš Štefko
Sab Impressive King
5,580 s SK - Nemšová - Finale Majstrovstvá Slovenska - Lasa ,Team Roping 27. 10. 2018
Green Rider
SVK808 - Jakub Kvačkaj
Diego Topsail Jeff
33,840 s 4. kolo dobytok ,rychlostky -Nemšová 18. 7. 2015

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
snažíme sa 55,660 s 10 SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
Bez mena 77 s 10 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016
Green Rider
SVK307 - Dávid Groman
Koheilan Mózes
SVK1346 - Marek Molčan
Kam Icecream
VTKK 87,370 s 9 SK - Nemšová - 7.kolo - dobytok ,rychlostky,TR 1. 9. 2017

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Walk / Trot
SVK1591 - Martin Michalec
Lucky Tari Starlight
69 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 5. 1. 2020
Open
SVK1094 - Peter Világi
Mr. Triggerfish
72 SK - Nemšová - 6.kolo Reining ,5.kolo Drezura 20. 7. 2019
Nonpro
SVK1094 - Peter Világi
Mr. Triggerfish
72,50 SK - Nemšová - 6.kolo Reining ,5.kolo Drezura 20. 7. 2019
Mládež
SVK1414 - Ivana Hamarová
Kam Chester Win Stop
70 SK - Nemšová - MSR Reining ,Drezura 21. 9. 2019
Green Rider
SVK1591 - Martin Michalec
Lucky Tari Starlight
71 SK - Nemšová - 6.kolo Reining ,5.kolo Drezura 20. 7. 2019

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
80 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Mládež
SVK1773 - Tamara Hámorová
Sensation Genuine Ben
77,50 SK - Nemšová - 6.kolo Reining ,5.kolo Drezura 20. 7. 2019
Green Rider
CZE2369 - Zuzana Ridoško
Incoming Sensation
85 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
14,200 s SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Speed Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
16,220 s 8. kolo dobytok ,rychlostky -Nemšová 5. 9. 2015

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK2179 - Lenka Šablatúrová
Bingo Safari
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
SVK1375 - Miroslava Dulová
Peptos Playmate 2013
MyTri 18,200 s 3 SK-Nemšová-školenie programu Eurorodeo 10:00 do 13:00 Hala-Kantyna 29. 2. 2020
Mládež
SVK584 - Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
EMEMKY 27,870 s 3 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 15. 7. 2017
Green Rider
CZE1151 - Jan Kobliha
Láska
CZE1150 - Kristýna Molinariová
Dartaňan
CZE872 - Kristyna Rudolfová
Chelsea
Walpor 28,496 s 3 SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
CZE624 - Aleš Hudák
Prince Hollywod Jac
SVK2167 - Matúš Guga
Pedro Cat
6,346 s SK - Nemšová - 5.kolo Ohradky ,8.kolo Lasa,5.kolo Rychlostky SAWRR 9.k NBHA 3.kolo Team Roping 30. 8. 2019

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
SVK1813 - Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 53,560 s 10 SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping 17. 8. 2018
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
SVK642 - Karin Kelementová
Western Gold Hidalgo
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
Rýchlostkársky mladež 81,140 s 10 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016
Green Rider
SVK953 - Pavol Chorvát
KEVIN
SVK765 - Martin Chocholacek
Jonáš
SVK1222 - Miroslava Chocholáčková
Delikeis
CHOCHOCHO 87,590 s 10 SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK2238 - Karolína Pellerová
Queen Impressive
71,50 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 5. 1. 2020
Nonpro
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
70,50 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Mládež
SVK1524 - Alexandra Prokopová
Allis
73 SK-Nemšová Detské zavody na konikoch 8. 5. 2019
Mládež
SVK2233 - Meliska Katka Beláňová
LV Hollywood Whiz
73 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 5. 1. 2020

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1494 - Martin Kučírek
Autum shy
CZE1371 - David Málek
Dixie Little Star
Team X 21,620 s SK - Nemšová - MSR Ohradky ,14.kolo Lasa,6.kolo Team Roping 25. 10. 2019
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
Bez mena 22,150 s SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 15. 7. 2017
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
barackove 28,840 s SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 15. 7. 2017

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK1622 - Anna Jankovičová
Famous Color Me Smart
77 SK - Nemšová - 3.kolo Reining ,2.kolo Drezura 8. 6. 2019
Open
SVK1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
77 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Mládež
SVK967 - Daniela Krabáčová
Jeronimo H
80 SK-Nemšova -Ranch13-Detské preteky pre kone a poníky + trennig s dobytkom 28. 5. 2016

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA