Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE1208 - Karolína Podhájecka
PB Discos Dancer
16,618 s CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016
Mládež
CZE1055 - Jana Svobodova
Falcon Breeze
17,168 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Green Rider
SVK926 - Nina Kotianová
Carmen
18,152 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
team roping kezmarok13 ✪ 13,990 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK209 - Branislav Šablatúra
Hickorys Highlight
12,460 s Mitrov 4.kolo 26. 7. 2014
Mládež
CZE261 - Anna Klugerova
Peppys Silver Jacq
19,040 s CZ - Mitrov - 3.kolo - dobytok,rychlostky 11. 6. 2016
Green Rider
CZE1059 - Miluše Tomčíková
San Peppy Smart
25,600 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK378 - Alexander Majer
Amalia jay bonanza
22,159 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
22,638 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016
Green Rider
CZE872 - Kristyna Rudolfová
Chelsea
27,159 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
6,900 s CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE353 - Ivana Mitáčková
Sioux
CZE217 - Pavel Ripper
Flashy notable
Call me mommy 74,460 s 10 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Mládež
CZE1054 - Denisa Bursíková
Smart Dual Lenas
CZE648 - Lenka Svobodová
Sk Rooster Secret
čičinky 74,960 s 10 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
16,330 s CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016

Speed Sorting

Kategorie Jezdec Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE865 - Jaroslav Novosad
Absarokee Amy NJ
26,820 s 1 CZ - Mitrov - 3.kolo - dobytok,rychlostky 11. 6. 2016

Speed Sorting Double

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
CZE1195 - Veronika Vlková
Tobi
CZE1213 - Anna Štěpánková
Lil Woody Colord
Šmankote babičko čaruj... 84,090 s 7 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK580 - Jan Vajda
nico freckles
SVK735 - Zuzana Eibnerová Staššíková
Top Jolly Brown Pad
SVK36 - Eva Duraiova
Perseus
top teame 23,150 s 3 CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016
Mládež
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
CZE261 - Anna Klugerova
Peppys Silver Jacq
CZE259 - Dorota Kalná
Tynek
Lačný tým 41,100 s 3 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Green Rider
SVK38 - Michala Harakály
Mistys Little Doc
SVK1123 - Adéla Molčanová
Corrida
CZE1218 - Soňa Madarová
Cooly Nugget
S.A.M. 45,550 s 3 CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
SVK382 - Tomáš Kutnar
At eros emperor
CZE594 - Jakub Kutnar
PB Discos Dancer
7,150 s Mitrov 5.kolo 16. 8. 2014

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
Kamenný Silver Team 72,770 s 10 CZ - Mitrov - FINALE - dobytok,rychlostky 24. 9. 2016
Mládež
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
nájdení na tribúne 106,270 s 10 CZ - Mitrov - TP&RA - 6.kolo, SAWRR - 9.kolo - dobytok,rychlostky 13. 8. 2016

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
CZE865 - Jaroslav Novosad
Absarokee Amy NJ
5 CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016
Mládež
CZE1055 - Jana Svobodova
Falcon Breeze
2 CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016
Green Rider
CZE1057 - Adela Urbanová
Jackie Golden Breeze
2 CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
CZE1045 - Jaroslav Kabelka
Speedy Slipers
kámoši 19,800 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016
Mládež
CZE1054 - Denisa Bursíková
Smart Dual Lenas
CZE648 - Lenka Svobodová
Sk Rooster Secret
čičinky 33,180 s CZ - Mitrov - 5.kolo - dobytok,rychlostky 30. 7. 2016
Green Rider
CZE1059 - Miluše Tomčíková
San Peppy Smart
CZE1061 - Jaromír Tomčík
A Nu High Brow Cat
TT ranč 34,150 s CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA