Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
20,780 s MS v pracovných a rychlostných dis. SAWRR+WHL-Galanta 10. 10. 2015

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK378 - Alexander Majer
Amalia jay bonanza
15,680 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Mládež
SVK710 - Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
16,436 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
SVK710 - Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
16,431 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1396 - Jozef Žilinec
Kam a Teddy Sheik
SVK1491 - Jozef Žilinec ml.
RG HOLLYWOOD RAGEE
SVK1572 - Miroslava Tulejová
RG HOLLYWOOD RAGEE
ta co 49,450 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK1486 - Dárius Kozmaš
Diana
SVK785 - Matúš Štefko
kenay
d and m 11,790 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
16,680 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
22,070 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
23,950 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK74 - Istvan Feher
Hercegno
20,684 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Mládež
SVK289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
21,264 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
SVK710 - Terézia Baková
Dajanka Red Surprise
23,497 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
8,650 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK822 - Barbora Bašová
Kam Mary Solano
SVK738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
snažíme sa 57,930 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Mládež
SVK642 - Karin Kelementová
Western Gold Hidalgo
SVK584 - Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
Mladé cowgirl 73,700 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
SVK777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
SVK779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
Forestfetánia 75,220 s 10 MS v pracovných a rychlostných dis. SAWRR+WHL-Galanta 10. 10. 2015

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
SVK636 - Mária Jablonická
Over The Sky
143 MS Reining SAWRR+WHL-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 19. 9. 2015
Nonpro
SVK337 - Martina Marčeková
GINORIMA
139 MS Reining SAWRR+WHL-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 19. 9. 2015
Mládež
SVK140 - Margaréta Beláňová
SK Shining Jack
135 MS Reining SAWRR+WHL-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 19. 9. 2015
Green Rider
SVK759 - Mária Mihoková
Hot Dennis Spark
132 MS Reining SAWRR+WHL-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 19. 9. 2015

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
SVK587 - Matúš Kuzma
Play me jac
CZE374 - Josef Daněk
Slik Water
Západ Ranch 13 a Východ ✪ 26,500 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Open
SVK1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
SVK1226 - Jozef Janček
RM DIAMONDS SPARKLE
SVK1502 - Jozef Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
team trio 26,500 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Mládež
SVK584 - Michaela Zubková
Nicky Sun Frost
SVK313 - Mário Kováčik
Jessica
SVK999 - Emma Mičurová
Shantal
EMEMKY 27,810 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017
Green Rider
SVK704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
SVK703 - Andrea Štrbíková
Zaira
SVK953 - Pavol Chorvát
KEVIN
Žrebec,valach,kobyla 32,340 s 3 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
SVK580 - Jan Vajda
nico freckles
SVK735 - Zuzana Eibnerová Staššíková
Top Jolly Brown Pad
SVK36 - Eva Duraiova
Perseus
top teame 59,100 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
SVK957 - Kristína Horvátová
Mima Shining Bonanza
SVK706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
SVK959 - Róbert Horvát
Lady Goldie
Učíme sa 79,800 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
SVK26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
SVK28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
Stone team 20,030 s MS v pracovných a rychlostných dis. SAWRR+WHL-Galanta 10. 10. 2015
Mládež
SVK226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
SVK892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
Bez dotyku 24,220 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 30. 9. 2017

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA