Tento web používa na poskytovanie služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rekordy

Rekordy  dole uvededene   su z pretekov ktoré sa boli  organizovane   cez  system eurorodeo

2Gate Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
svk8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
svk2094 - Barbora Bašová
SLR Peptos Cutterbar
svk2505 - Eva Duraiová
WAS BORN TOBE COWBOY
Akčné ženy 47,300 s 10 SK - Galanta - MSR -ohradky Dobytok, 3. 10. 2020
Mládež
svk1675 - Laura Antolová
Kam Jodie Foster
svk1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
svk1551 - Saška Kučírková
Peptos Cat 2013
najneobhospodarenejšie 60,860 s 10 SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Green Rider
svk2301 - Richard Švec
Al Malik AL Muntazar
svk2005 - Róbert Szalay
Šábi
svk2038 - Mária Kukiová
Dahoman XI-4SK / Ahmed Ibn Al Gazal
biela kobyla 84,030 s 10 SK - Galanta - MSR -ohradky Dobytok, 3. 10. 2020

Alley

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
cze386 - Kateřina Šoltysová
Dantes Flashy Duke
12,720 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
cze506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
15,280 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Barrel Race

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
svk995 - Timea Jasenková
Power Of Dream
14,570 s SK - Hniezdne -Nestville -Farmar -rychlostky,lasa,ohradky BullRiding 29. 8. 2020
Nonpro
svk2093 - Adela Lunterová
Kam Esprit Fort
17,805 s SK - Mengusovce - 7.kolo Lasa ,5.kolo Rychlostky 8.kolo NBHA 3. 8. 2019
Mládež
svk47 - Monika Pálová
Fantastic Dun It
15,291 s Slovenská Ľupča - Ry-4k,Pr-3k, 21. 6. 2014
Green Rider
svk38 - Michala Harakály
Mistys Little Doc
16,220 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016

Calf Branding

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
cze374 - Josef Daněk
Slik Water
svk810 - Jozef Žilinec
Hollywood Johny
svk2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 33,510 s SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Mládež
cze474 - Adam Pintera
Gimly
cze506 - Barbora Vondrousova
archie doc smart
xxxx 44,460 s Šikluv mlýn 4.kolo RC WI-CZ 9. 8. 2014

Calf Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
cze103 - Klára Patová
Sioux City Hollywood
2,600 s Rodeo Slovenská Ľupča II. ročník, 13622SW 22. 6. 2013

California Ranch Roping

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
svk1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
svk1491 - Joflik Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
juniori z pastvy 7 s SK - Hniezdne -Nestville Divoke sedlo Ohradky,Laso,Rychlostky 1. 8. 2021

Cattle Branding

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
cze480 - Miroslav Fencl
Benny Boy
25,120 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014
Mládež
cze467 - Eliška Plačková
Gripen
38 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Cattle Penning

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
svk2550 - Jan Vajda
Krupina Hope 5472539
12,120 s SK - Hniezdne-Farmár -Tradície a zvyky- Rýchlostné + Dobytkárske disciplíny 28. 8. 2021
Mládež
svk2021 - Martin Michalec
WAS BORN TOBE COWBOY
13,310 s SK - Galanta - 2.kolo-Dobytok,2.kolo-Lasa,2.kolo SAWRR 2.koloNBHA-Rychlostky 18. 5. 2019
Green Rider
svk1617 - Tatiana Cupanová
Zornička Zoe
18,210 s SK - Vyšné Malatíny - 4.kolo Dobytok 5.kolo-Lasa,2.kolo-Team Roping 13. 7. 2018

Cowhorse

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
svk5 - Angelika Dobešová
Lucky Tari Starlight
144 SK - Hrabušice -2.kolo Reining-ERHA Regional Central Easten Show Slovak Paradise-cowhorse 1. 6. 2019
Nonpro
aut58 - Andrea Popp
Sugars Smartes Lena
142,50 SK - Trenčianska Závada - 3.kolo - reining, 1.kolo - WorkingCowHorse 24. 6. 2017
Nonpro
pol2607 - Konradd Kobakk
Strait Painted Ike
142,50 SK - Nemšová Ranch13 -4NCHA CIRCUIT SHOW SLOVAKIA 3. 7. 2021

Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
svk2477 - Anton Kondela
Cat n Jerry
74 SK - Nemšová Ranch13 -4NCHA CIRCUIT SHOW SLOVAKIA 3. 7. 2021
Nonpro
svk2095 - Marek Medvecky
Angel of Time
75 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Dummy Roping

Kategorie Jezdec Závod Datum
Open
svk313 - Mário Kováčik
Jessica
SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016
Open
svk1037 - Silvia Lacová
Tango
SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016

Horse Dummy Roping

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
svk809 - Marek Žilinec
Kam a Teddy Sheik
3 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016

Hunt seat equitation

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
svk2064 - Zuzana Klačanská
Dody Nice Body
81 SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +2.kolo Team Roping 8. 4. 2022
Nonpro
svk784 - Katarína Beláňová
LV Hollywood Whiz
75 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +11 kolo Team Roping 25. 9. 2020
Mládež
svk2030 - Carina Rybárová
Buffy
73 SK - Trenčianska Závada - 7.kolo-Reining,8.kolo-Drezurky 28. 8. 2020
Mládež
svk2462 - Karolína Holická
Jealouns of Star
73 SK - Trenčianska Závada -1.kolo-Reining,2.kolo-Drezurky 26. 6. 2021

Hunter under saddle

Kategorie Jezdec Pořadí Závod Datum
Open
svk1205 - Martina Koniarová
Kam Haven For Hannah
1 SK - Nemšová - 3.kolo Reining ,2.kolo Drezura 8. 6. 2019
Open
svk1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
1 SK - Nemšová - 6.kolo Reining ,5.kolo Drezura 20. 7. 2019
Open
svk2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Trenčianska Závada - 8.kolo Reining,7.kolo Drezurky 10. 8. 2019
Open
svk2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Nemšová - MSR Reining ,Drezura 21. 9. 2019
Open
svk784 - Katarína Beláňová
LV Hollywood Whiz
1 SK - Trenčianska Závada - 2.kolo-Reining, 2.kolo-Drezurky 26. 6. 2020
Open
svk2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Open
svk784 - Katarína Beláňová
LV Hollywood Whiz
1 SK - Trenčianska Závada - 7.kolo-Reining,8.kolo-Drezurky 28. 8. 2020
Open
svk2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Nemšová - 8.kolo-Reining,9.kolo-Drezurky + 10.kolo Team Roping 11. 9. 2020
Open
svk2064 - Zuzana Klačanská
Dody Nice Body
1 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +11 kolo Team Roping 25. 9. 2020
Open
svk2064 - Zuzana Klačanská
Dody Nice Body
1 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +11 kolo Team Roping 25. 9. 2020
Open
svk1350 - Anna Šaryová
Larsen
1 SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +3.kolo Team Roping 11. 6. 2021
Open
svk2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Trenčianska Závada -1.kolo-Reining,2.kolo-Drezurky 26. 6. 2021
Open
svk1350 - Anna Šaryová
Larsen
1 SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021
Open
svk2064 - Zuzana Klačanská
Dody Nice Body
1 SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021
Open
svk2339 - Katarína Grossmanová
LITTLE SUGAR PATSY
1 SK - Hrabušice -3.kolo-Reining,4.kolo-Drezurky 24. 7. 2021
Open
svk2033 - Renáta Ulrichová
Monet
1 SK - Trenčianska Závada -5.kolo-Reining,6.kolo-Drezurky 14. 8. 2021
Open
svk1350 - Anna Šaryová
Larsen
1 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +6. kolo Team Roping 10. 9. 2021
Open
svk2064 - Zuzana Klačanská
Dody Nice Body
1 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +6. kolo Team Roping 10. 9. 2021
Open
svk2064 - Zuzana Klačanská
Dody Nice Body
1 SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +2.kolo Team Roping 8. 4. 2022
Open
cze2573 - Václav Orlita
RR WINNIES BLUE SKY
1 SK-Nemšova-Drezura 3.kolo -Reining 3.kolo -Ranch13 20. 5. 2022
Open
cze2573 - Václav Orlita
RR WINNIES BLUE SKY
1 SK-Nemšova-Drezura 3.kolo -Reining 3.kolo -Ranch13 20. 5. 2022
Nonpro
svk2339 - Katarína Grossmanová
LITTLE SUGAR PATSY
1 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +11 kolo Team Roping 25. 9. 2020
Nonpro
svk2332 - Vanesa Haluzová
Shine cookie redskin
1 SK - Nemšová - 3 kolo ,Drezura + AQHA +4. kolo Team Roping 9. 7. 2021
Mládež
svk2314 - Lara Grossmanová
DUAL STARDUST
1 SK - Trenčianska Závada - 2.kolo-Reining, 2.kolo-Drezurky 26. 6. 2020
Mládež
svk2334 - Nina Djobeková
RQH Son of a Jazzy
1 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +11 kolo Team Roping 25. 9. 2020
Mládež
svk2653 - Lara Grossmanová
RQH JUSTALENASJESSIE
1 SK - Trenčianska Závada -5.kolo-Reining,6.kolo-Drezurky 14. 8. 2021
Mládež
svk2586 - Kristína Komar
VR Dynamite Whiz
1 SK-Nemšova-Drezura 3.kolo -Reining 3.kolo -Ranch13 20. 5. 2022

Pole Bending

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
svk378 - Alexander Majer
Amalia jay bonanza
20,142 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016
Nonpro
svk2077 - Evelin Haverová
Rubin
46,810 s SK - Galanta - 4.kolo-Lasa,3.kolo-Ohradky ,Rychlostky-Meta Gas 15. 6. 2019
Mládež
svk289 - Gergő Múcska
Kam Freckles Memory
21,264 s SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016
Green Rider
svk1130 - Vendelín Dobranský
Laly Dualy
21,843 s SK - Muráň - 7.kolo - dobytok ,7.kolo - rychlostky 23. 7. 2016

Ranch Cutting

Kategorie Jezdec Body Čas Závod Datum
Open
svk2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
81,50 83,540 s SK - Nemšová - 10.kolo - dobytok ,rychlostky,Cutting 20. 8. 2016
Nonpro
svk2121 - Erik Medvecký
Angel of Time
71 SK - Nemšová Ranch13- 1.kolo Cutting 4NCHA , CowHorse CE ERCHA REGIONAL Show III 6. 7. 2019

Ranch Doctoring

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
svk1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
svk1383 - Jozef Žilinec
Pedro Cat
svk1569 - Roman Žilinec
Kam a Teddy Sheik
My sme všetci Raperisti 31,690 s SK - Nemšová - 7.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,4.kolo-Team Roping 31. 8. 2018

Ranch Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
svk1491 - Joflik Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
5,390 s SK - Hniezdne -Nestville Divoke sedlo 2. 8. 2020
Green Rider
svk1382 - Štefan Škombar ml.
RM DIAMONDS SPARKLE
12,590 s SK - Galanta - 2.kolo - dobytok,rychlostky+Meta-Gas Day 10. 6. 2017

Ranch Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
svk1676 - Martin Kučírek
Kam Jodie Foster
svk738 - Ľubomír Urban
RB Royal Doc
kuč doc 50,290 s 10 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Mládež
svk892 - Šimon Guga
WAS BORN TOBE COWBOY
svk226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
Bez dotyku 61,490 s 10 SK - Galanta - 8.kolo - dobytok , rychlostky 9. 9. 2017
Green Rider
svk779 - Nastasia Vlašičová
Top Jolly Brown Pad
svk777 - Adam Lukačka
Peppies Lucky Bar
Forestfetánia 60,310 s 10 SK - Galanta - 2.kolo - dobytok ,2.kolo - rychlostky,TP&RA - 2.kolo 21. 5. 2016

Reining

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Walk / Trot
svk1591 - Martin Michalec
Lucky Tari Starlight
69 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 5. 1. 2020
Open
svk161 - Daniel Meždej
ARC Honey n Chic
144 „A“ Majstrovstvá Slovenska - Reining -Hostová 21. 9. 2013
Open
svk146 - Peter Šimek
Kam Gondor Whiz
144 Hrabušice - Re 7 kolo 6. 9. 2014
Nonpro
svk141 - Kamil Beláň
Sk Shiner Legend
142 Hrabušice - Re-Finale 7. 9. 2014
Mládež
svk140 - Margaréta Beláňová
SK Shining Jack
135 MS Reining SAWRR+WHL-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 19. 9. 2015
Green Rider
svk759 - Mária Mihoková
Hot Dennis Spark
132 MS Reining SAWRR+WHL-Gazdovstvo Uhliská Trenčianska Zavada 19. 9. 2015

Showmanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Walk / Trot
svk2871 - Rebeca Albertová
Tarik Investment
79 SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +2.kolo Team Roping 8. 4. 2022
Open
svk43 - Zuzana Sitárová
Princezna II
145 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Nonpro
svk784 - Katarína Beláňová
LV Hollywood Whiz
75,50 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +11 kolo Team Roping 25. 9. 2020
Mládež
svk80 - Simona Kunovičová
Be My Fox
172 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Green Rider
cze2369 - Zuzana Ridoško
Incoming Sensation
85 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020

Speed Pennig

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
cze391 - Kristýna Matějková
Try My Best Dunnit
14,030 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014
Mládež
cze483 - Natálie Hampejsová
Pearl Harlan Cody
25,650 s Hoslovice-FINALE 20. 9. 2014

Speed Roping

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
svk785 - Matúš Štefko
kenay
12,820 s SK - Mengusovce - 6.kolo - dobytok 7.kolo rychlostky, 5. 8. 2017

Speed Sorting

Kategorie Jezdec Čas Počet telat Závod Datum
Open
cze865 - Jaroslav Novosad
Absarokee Amy NJ
26,820 s 1 CZ - Mitrov - 3.kolo - dobytok,rychlostky 11. 6. 2016

Speed Sorting Double

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
cze1195 - Veronika Vlková
Tobi
cze1213 - Anna Štěpánková
Lil Woody Colord
Šmankote babičko čaruj... 84,090 s 7 CZ - Mitrov - 7.kolo - dobytok,rychlostky 3. 9. 2016

Start Cutting

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Open
svk199 - Boris Buday
Kit Cut
69 Galanta - Cu-1k 24. 5. 2014

Steer Wrestling

Kategorie Jezdec Čas Závod Datum
Open
cze393 - MIROSLAV KRAUS
LORD
7,150 s Stáj Manner Bohdalice 7.kolo 6. 9. 2014

Team Penning

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
svk28 - Peter Dula
Lucky Peppy Jack
svk26 - Branislav Šablatúra
Bingo Safari
svk66 - Milan Šprla
Lena our enterprice 121
My na to máme 21,580 s 3 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016
Mládež
cze1536 - Matěj Klvaňa
A Nu High Brow Cat
svk1613 - Kristína Solčianska
BAR CONTINENTS KING 5527144
svk1618 - Saška Kučírková
Autumn Shy
nevím 24,650 s 3 SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Green Rider
cze1151 - Jan Kobliha
Láska
cze1150 - Kristýna Molinariová
Dartaňan
cze872 - Kristyna Rudolfová
Chelsea
Walpor 28,496 s 3 SK - Nemšová - 5.kolo - dobytok ,5.kolo - rychlostky,TP&RA - 4.kolo 2. 7. 2016

Team Roping

Kategorie Jezdci Čas Závod Datum
Open
svk1487 - Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
cze2387 - Jakub Kutnar
SMART ROYAL OFF LENA
5,570 s SK - Nemšová -Team Roping - MSR +Big Family Ranch Sorting 12. 11. 2021

Team Sorting

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Počet telat Závod Datum
Open
svk2 - Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
cze374 - Josef Daněk
Slik Water
svk1813 - Jozef Žilinec
HOLLY KIT CHOCOLATE
Moravský Malatinský Ranch13 ✪ 53,560 s 10 SK - Nemšová - 5.kolo-Dobytok,7.kolo-Lasa,5.kolo-Rychlostky,3.kolo-Team Roping 17. 8. 2018
Mládež
svk226 - Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
svk642 - Karin Kelementová
Western Gold Hidalgo
svk313 - Mário Kováčik
Jessica
Rýchlostkársky mladež 81,140 s 10 SK - Nemšová - 6.kolo - dobytok ,6.kolo - rychlostky 16. 7. 2016
Green Rider
svk957 - Kristína Horvátová
Mima Shining Bonanza
svk706 - Soňa Chrenová
Whiti Chitas Star
svk959 - Róbert Horvát
Lady Goldie
Učíme sa 79,800 s 10 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - dobytok,rychlostky 1. 10. 2016

Trail

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Walk / Trot
cze2876 - Karolína Mišurcová
BLACK CHEX CHEROKEE
71 SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +2.kolo Team Roping 8. 4. 2022
Open
svk172 - Dominika Chmelarova
Im Lucky Luck
129 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Nonpro
svk1557 - Valentína Pellerová
Queen Impressive
70,50 SK - Nemšová - 4.kolo Reining ,5.kolo Drezura 3. 7. 2020
Mládež
svk171 - Laura Árestová
 Hattatittlla
119,50 Majstrovstvá SR vo westernovom jazdení Galanta 7. 9. 2013
Green Rider
svk2834 - Dianka Polákova
DB Biena Whiz Chex
69 SK-Nemšová Novorčne zavody na konikoch 8. 1. 2022

Trailer Loading

Kategorie Jezdci Název teamu Čas Závod Datum
Open
svk8 - Zuzana Eibnerová Staššíková
PEPPIES LUCKY BAR
cze1371 - David Málek
Dixie Little Star
velmi rychly team 19,530 s SK - Galanta - 8.kolo Ohradky ,12.kolo Lasa 5. 10. 2019
Mládež
svk999 - Emma Mičurová
Shantal
svk1491 - Joflik Žilinec
RG HOLLYWOOD RAGEE
Kuriatka Jof&Em 21,400 s SK - Galanta - 6.kolo Ohradky ,9.kolo Lasa,6.kolo Rychlostky 10.kolo NBHA 7. 9. 2019
Green Rider
svk703 - Andrea Štrbíková
Zaira
svk704 - Bessina Hudcovičová
ABUSH
barackove 22,430 s SK - Slovenská Lupča - 3.kolo - dobytok , rychlostky 17. 6. 2017

Western Horsemanship

Kategorie Jezdec Body Závod Datum
Walk / Trot
svk2871 - Rebeca Albertová
Tarik Investment
79,10 SK - Nemšová - 1.kolo Drezura +2.kolo Team Roping 8. 4. 2022
Open
svk1351 - Andrea Šaryová
Larsen
84 SK - Galanta - Finále Majstrovstvá Slovenska - Drezura 22. 9. 2018
Nonpro
svk784 - Katarína Beláňová
LV Hollywood Whiz
74 SK - Nemšová - MSR ,Drezura AQHA +11 kolo Team Roping 25. 9. 2020
Mládež
svk727 - Tereza Pellerová
Queen Impressive
93 SK - Reca-Lucky Ranch - FINALE Majstrovstva Slovenska-drezuzky 30. 9. 2017
Green Rider
svk820 - Katarína Maňáková
Billy Bob
76 SK - Bystrička -1.kolo-Drezura,Reining 4. 5. 2019

Zapojené organizace

  • SAWRR
  • PP
  • NBHA.sk
  • NRHA
  • NCHA
  • 4NCHA
  • ERCHA
  • AQHA